Innowacyjne produkty marki Philips do damskiej pielęgnacji: Philips Visa Pure oraz Philips Lumea Precision Plus dostępne na wyłączność w perfumeriach Douglas zmieniają oblicze damskiej pielęgnacji.

maj 20, 2014

Do dostępnej tylko w perfumeriach Douglas Philips VisaPure do oczyszczenia twarzy, szyi i dekoltu, dołącza najnowszy model Lumea Precision Plus do depilacji światłem IPL. Obydwa urządzenia to innowacyjne produkty marki Philips zaprojektowane z myślą o potrzebach współczesnych kobiet. 

 

 Urządzenie Philips VisaPure marki Philips umożliwia delikatne, ale przy tym niezwykle dokładne oczyszczenie skóry twarzy i dekoltu w sposób 10 x skuteczniejszy niż w przypadku oczyszczania ręcznego*. To w pełni wodoodporne urządzenie jako jedyne na świecie urządzenie czyszczące wyposażona jest w innowacyjną technologię Dual Motion – ruch obrotowo-wibrujący. Wibracje rozbijają nagromadzone na powierzchni skóry zanieczyszczenia, złuszczony naskórek i pozostałości makijażu. Następnie są one usuwane za pomocą obrotowych ruchów włosia, co zapewnia dogłębne oczyszczenie skóry. Dodatkowo wibracje działają odprężająco na skórę. Efekt to oczyszczona i pobudzona do odnowy skóra, która jest optymalnie przygotowana na przyjęcie produktów pielęgnacyjnych takich jak kremy czy maseczki.

 

Urządzenie VisaPure zostało zaprojektowane do gruntownego oczyszczania trzech głównych partii twarzy: strefy T, lewego i prawego policzka oraz szyi i dekoltu. Urządzenie w 20-sekundowych odstępach czasowych powiadamia użytkownika o konieczności przejścia do kolejnego obszaru. Dla zapewnienia optymalnych efektów urządzenie VisaPure posiada dwa ustawienia prędkości. 

 

Philips VisaPure wyposażone jest w zestaw dwóch wymiennych szczoteczek (normalną i delikatną), które można rozszerzyć o dodatkowe, w zależności od typu i potrzeb skóry. Do codziennego stosowania polecana jest także szczoteczka głęboko oczyszczająca przeznaczona do wszystkich typów skóry, która pozwala głęboko oczyścić skórę i zredukować zaskórniki oraz szczoteczka bardzo delikatna do skóry suchej i bardzo wrażliwej. Dodatkowo dostępna jest szczoteczka peelingująca dla wszystkich typów skóry przeznaczona do stosowania maksymalnie 2 razy w tygodniu. 

 

Z kolei Philips Lumea Precision Plus to najskuteczniejsze bezprzewodowe rozwiązanie IPL oparte na technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Philips Lumea Precision Plus pozwala posiadać tę innowację w domowym zaciszu do samodzielnego i bezpiecznego użytku.

 

Urządzenie Philips Lumea Precision Plus kieruje impulsy światła do cebulek włosów. W rezultacie włosy w naturalny sposób wypadają, a proces ich odrastania zostaje zahamowany. Aby utrzymać jedwabiście gładką skórę i zapobiec odrastaniu włosów zabieg powinien być powtarzany na początku co tydzień albo dwa, a następie co 4 - 6 tygodni do momentu aż da się zauważyć brak odrastających włosków. Wtedy dochodzimy do mementu, kiedy zabiegi możemy wykonywać raz na kilka miesięcy do podtrzymania efektu gładkiej skóry.

 

Prawidłowo przeprowadzone zabiegi IPL z użyciem urządzenia Philips Lumea Precision Plus są bezpieczne i można je stosować również na wrażliwej skórze, na twarzy i delikatnych partiach ciała. Dostępny tylko w perfumeriach Douglas model Philips Lumea Precision Plus posiada 3 nasadki: do ciała (do użytku w miejscach poniżej linii szyi), do okolic bikini i nasadkę do twarzy. Lamp nie trzeba wymieniać, stąd nie trzeba martwić się o dodatkowe koszty użytkowania Lumea. 

 

Dzięki innowacyjnym urządzeniom VisaPure i Lumea Precision Plus marki Philips panie mogą dobrze poczuć się we własnej skórze tak dobrze jak nigdy przedtem - w sypialni, na plaży i na najmodniejszych imprezach.

 

*wporównaniu z manulanym oczyszczaniem skóry. Na podstawie dostępnych danych.

 

 

Rekomendowana ceny urządzeń wynoszą:

 

Visa Pure SC5275/10 - 679 PLN
Lumea Precission Plus SC2008 - 2269 PLN.

 

Dodatkowe szczoteczki do VisaPure:

 


Nasadka SC5990/10 (normalna)- 39 PLN
Nasadka SC5991/10 (delikatna) - 49 PLN
Nasadka SC5993/10 (bardzo delikatna) - 59 PLN
Nasadka SC5992/10 (peelingująca) - 69 PLN
Nasadka SC5996/10 (głęboko oczyszczająca) - 69 PLN

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 115 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.