Nowe modele Philips Lumea Prestige

wrzesień 30, 2015

Zestaw do depilacji światłem Philips Lumea Prestige to najskuteczniejsze bezprzewodowe rozwiązanie IPL, które potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosków. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry nawet do 8 tygodni.

 

Choć lato i urlopowe wyjazdy powoli dobiegają końca, nie przestajesz dbać o swoje ciało. Wykorzystaj jesienny czas także na skuteczną depilację z Philips Lumea Prestige, czyli nowym zestawem do domowej depilacji IPL.

 

Urządzenie Philips Lumea wykorzystuje innowacyjną technologię intensywnego światła pulsacyjnego (Intense Pulsed Light, IPL) opartą na metodach wykorzystywanych dotąd w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

 

Lumea kieruje impulsy światła do cebulek włosów, w rezultacie czego włosy w naturalny sposób wypadają, a proces ich odrastania zostaje zahamowany. Prosty i delikatny zabieg zapobiega odrastaniu włosków, zapewniając piękną i gładką skórę każdego dnia. Delikatne impulsy światła IPL już po 4 zabiegach znacznie zmniejszają liczbę włosów, a stosowane regularnie pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry nawet do 8 tygodni. Czas między zabiegami może się różnić w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosów.

 

Z urządzenia Philips Lumea Prestige można skutecznie korzystać w domowym zaciszu. Dzięki bezprzewodowemu rozwiązaniu jest to także zabieg wygodny. Pięć regulowanych ustawień intensywności światła zapewnia optymalną skuteczność działania w zależności od odcienia skóry i barwy włosa. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi IPL z użyciem urządzenia Philips Lumea są bezpieczne i bezbolesne, więc można je stosować również na wrażliwej skórze i delikatnych partiach ciała.

 

Dostępne są 3 modele Philips Lumea Prestige, które różnią się ilością nasadek. Lumea SC2009 posiada aż trzy nasadki: do ciała, do okolic bikini oraz do bezpiecznego stosowania na twarzy.  Duże 4cm okienko nasadki do ciała umożliwia szybką aplikację na większych obszarach ciała, takich jak nogi. Z kolei nasadka do okolic bikini zapewnia skuteczność zabiegów, gdyż włosy w tym miejscu są zwykle mocniejsze i grubsze niż włosy na nogach. Nasadka do twarzy jest wyposażona w specjalnie zaprojektowany, wbudowany filtr światła, który umożliwia bezpieczne i wygodne stosowanie na obszarze nad górną wargą oraz na podbródku i bokobrodach.

 

Lumea Prestige posiada lampę o wysokiej wydajności ponad 250 000 błysków, co zapewnia 5-7 lat użytkowania przez jedną osobę. Lampy nie trzeba wymieniać, stąd nie musisz martwić się o dodatkowe koszty użytkowania.

 

Sugerowane ceny detaliczne Philips Lumea Prestige wynoszą:

 

Lumea SC2009/00 - 2 239,00 zł

Lumea SC2007/00 - 2019,00 zł

Lumea SC2005/00 - 1 799,00 zł

 

Dodatkowo dostępny jest model zasilany kablem sieciowym Lumea Advanced SC1995/00 w rekomendowanej cenie 1 119,00 zł.

 

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX:PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 105 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2014 r. wartość 21,4 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.