Home
PL-Banner-Eco-topic-page
Banner AquaTrio Topic page_PL

Odkurzacze Philips

Nasze odkurzacze workowe oferują niezrównaną moc ssania, są wyposażone w innowacyjne i niezwykle wydajne nasadki. To efekt naszych inwestycji w technologię. Dowiedz się więcej.
Dowiedz się więcej

Odkurzacze firmy Philips są nieustannie doskonalone w naszych ośrodkach badawczych w Europie i Azji, gdzie są opracowywane nowe, lepsze sposoby na zapewnienie doskonałych rezultatów odkurzania. Odkurzacz workowy firmy Philips stanowi podstawowy element naszej oferty odkurzaczy — nad jego właściwym działaniem czuwa zespół inżynierów. Nasze odkurzacze workowe oferują niezrównaną moc ssania. Są wyposażone w innowacyjne i skuteczne nasadki umożliwiające uzyskanie niespotykanej wydajności, która jest wynikiem naszych inwestycji w technologię. Ponadto zwracamy uwagę na proces utylizacji worków na kurz. Musimy mieć również pewność, że ich zakładanie i usuwanie jest higieniczne i proste. Nasze odkurzacze workowe są wyposażone w specjalnie zaprojektowane filtry z wielowarstwowymi systemami filtrującymi, dzięki czemu powietrze wydobywające się z odkurzacza jest czystsze niż to, które jest do niego kierowane. Odkurzacze workowe z naszej oferty zapewniają doskonałe rozwiązania do czyszczenia dywanów i twardych podłóg.
   
 • Duża moc ssania
 • Komora na kurz o pojemności nawet do 5 l
 • Wysoka wydajność, standardowe worki s-bag

Odkurzacz bezworkowy jest wyposażony w technologię Philips PowerCyclone, która zapewnia najskuteczniejsze odkurzanie bez konieczności wymiany worków. Dowiedz się więcej.
Dowiedz się więcej

W odkurzaczu bezworkowym wykorzystano technologię Philips PowerCyclone, która stanowi gwarancję najskuteczniejszego odkurzania, oddzielając kurz od powietrza po jego zassaniu do wnętrza odkurzacza. Odkurzacz nie wymaga stosowania worków, ponieważ kurz gromadzi się w specjalnym pojemniku. Napełnianie się pojemnika nie powoduje utraty mocy ssania. Pojemnik na kurz jest stale widoczny, dzięki czemu użytkownik może sprawdzić, jaki jest poziom nagromadzonego wewnątrz brudu. Wszystkie nasze odkurzacze bezworkowe umożliwiają skuteczne i dokładne czyszczenie. Mają dużą moc, a jednocześnie są łatwe w obsłudze.
   
 • Technologia PowerCyclone
 • Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz
 • Innowacyjna nasadka AeroSeal

Odkurzacz do czyszczenia na mokro

Poznaj odkurzacz AquaTrio 
Zobacz film 

Nasze innowacyjne rozwiązania, powstałe w oparciu o technologię Triple-Acceleration, łączą w sobie funkcje odkurzania, czyszczenia na mokro i suszenia — dzięki temu można łatwo wyczyścić twarde podłogi z użyciem wody. Dowiedz się więcej.
Dowiedz się więcej

Odkurzacze firmy Philips do sprzątania na mokro są łatwe w obsłudze i zapewniają doskonałą skuteczność sprzątania, oszczędzając jednocześnie czas, energię i wodę. Aby naprawdę dokładnie wyczyścić twarde podłogi, trzeba użyć wody. Nasze innowacyjne, oparte na technologii Triple-Acceleration rozwiązania łączą w sobie funkcje odkurzania, czyszczenia na mokro oraz suszenia, umożliwiając łatwe czyszczenie wszystkich twardych podłóg na mokro. Suchy i lepki brud, plamy po rozlanych płynach oraz drobny pył i okruszki — odkurzacz AquaTrio poradzi sobie z tym wszystkim za jednym zamachem, pozostawiając lśniącą podłogę. Urządzenie jest bezpieczne dla podłóg i przywraca im pierwotny blask. Odpowiedni dla wszystkich twardych podłóg, np. drewnianych, laminowanych, płytek, kamienia i winylu. Sprzątanie z AquaTrio wymaga mniej czasu i wysiłku, a efekty są dużo lepsze. Mniej pracy oznacza więcej czasu na przyjemności.
   
 • Jednoczesne odkurzanie, mycie i suszenie
 • Doskonałe rezultaty na twardych podłogach
 • O 50% mniej wysiłku. Oszczędność do 50% czasu.

Odkurzacz ręczny firmy Philips idealnie nadaje się do szybkiego sprzątania. To wygodne rozwiązanie pozwalające usunąć brud i kurz, który gromadzi się na co dzień w domu i samochodzie. Dowiedz się więcej.
Dowiedz się więcej

Odkurzacz ręczny firmy Philips doskonale nadaje się do szybkiego sprzątania. To wygodne rozwiązanie pozwalające usunąć brud i kurz, który gromadzi się na co dzień w domu i samochodzie. Okruszki po kolacji czy sierść — wszystko to można łatwo usunąć. Bezworkowy odkurzacz z cyklonicznym nadmuchem i aerodynamiczną końcówką to skuteczny system czyszczący. Nasze łatwe w obsłudze, lekkie i ergonomiczne odkurzacze ręczne są wyposażone w akcesoria, które sprawdzają się we wszystkich zastosowaniach. Umożliwiają czyszczenie delikatnych powierzchni, takich jak sofa, jak i trudno dostępnych miejsc i kątów, a nawet dywanów i twardych podłóg. Ponadto oferują one dużą moc ssania, która zapewnia skuteczne sprzątanie. Wybierz dla siebie odkurzacz ręczny z naszej szerokiej gamy różnorodnych modeli: przewodowych i bezprzewodowych, do czyszczenia na sucho i na mokro, lekkich, do domu i do samochodu. Niech Twoje życie stanie się prostsze — wybierz odkurzacz ręczny firmy Philips.
   
 • Bezworkowy system cyklonowy
 • Do użytku w domu i w samochodzie
 • Szeroka gama akcesoriów

Obejrzyj nasze filmy

Więcej informacji o naszych odkurzaczach 
Przewiń Korzystaj z przyjemnością

PowerPro

PowerCyclone

Technologia PowerCyclone natychmiast oddziela kurz od powietrza.

Technologia PowerCyclone umożliwia dokładne czyszczenie w 3 niezwykle skutecznych krokach:

 • Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu
  i gładkiemu wlotowi.
 • Zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę komory cyklonicznej.
 • U góry komory cyklonicznej łopatki wentylujące skutecznie oddzielają kurz od powietrza.

Nasadka AeroSeal


Nasadka AeroSeal zbiera za jednym pociągnięciem więcej kurzu i kłaczków na trzy sposoby:

 • Specjalnie zaprojektowana stopa tworzy uszczelnienie sprzyjające optymalnemu ssaniu
 • Dzięki uszczelnieniu włókna dywanu otwierają się, co umożliwia usunięcie głęboko osadzonego kurzu
 • Optymalny przepływ powietrza powoduje szybkie wciągnięcie całego kurzu do komory cyklonowej

Łatwa obsługa

Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz

 • Pojemnik na kurz można opróżnić łatwo i szybko. Jego wyjątkowy kształt i gładka powierzchnia sprawiają, że kurz zbiera się po jednej stronie i równomiernie zsuwa się do kosza na śmieci.

Przemyślana konstrukcja

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny urządzeń należących do tej kolekcji, uwagę zwraca przemyślana konstrukcja z dużymi kółkami, solidnymi uchwytami i nowymi kolorami.
Udoskonaliliśmy interfejs użytkownika.

 • Duże i wygodne w obsłudze przyciski
 • Niesprawiające kłopotów rury teleskopowe
 • Duże kółka

PerformerPro

Rewolucyjna technologia AirflowMax

Optymalny przepływ powietrza przez komorę pozwala na równomierne rozwijanie worka na kurz. Zapewnia to, bardzo dużą moc ssania, nawet w miarę napełniania się worka*. 

* Moc ssania testowana zgodnie z międzynarodową normą IEC 60312-1; badanie przeprowadzone przez zewnętrzny instytut badawczy SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH (Philips Consumer Lifestyle B.V., sierpień 2012)

Nasadka TriActive +


Opatentowana przez firmę Philips, nowa, zaawansowana nasadka łączy w sobie 3 funkcje sprzątania. Duży otwór z przodu pozwala zebrać większe drobiny brudu i okruchy. Wyjątkowa stopa delikatnie otwiera włókna dywanu i usuwa zalegający w nich brud. Szczotki boczne usuwają kurz i brud przy ścianach i wokół mebli.

Łączenie SmartLock

Nasze rury teleskopowe łatwo rozłożyć i złożyć dzięki specjalnemu przyciskowi SmartLock. 

AquaTrio

Szybkoobrotowe szczotki

Szczotki z mikrofibry są delikatne, ale oferują potężne możliwości: prędkość wynosząca 6700 obr./min pozwala skutecznie usuwać brud, płyny i plamy przy jednoczesnym dostosowaniu szczotek do różnych kształtów podłogi. Umożliwiają nawet wyczyszczenie szczelin w podłodze. Ponadto woda pobierana jest zawsze ze zbiornika z czystą wodą, a siła obracających się szczotek kieruje brud do zbiornika z brudną wodą.

Technologia Triple-Acceleration

Urządzenie AquaTrio jednocześnie odkurza, myje i suszy twarde podłogi, co pozwala zaoszczędzić do 50% czasu i nakładu pracy. Szybkoobrotowe szczotki z mikrofibry dokładnie usuwają brud, plamy i rozlane płyny za jednym pociągnięciem, zapewniając doskonałe rezultaty.
Dzięki technologii Triple-Acceleration urządzenie wykonuje jednoczesne trzy czynności:

 • Odkurzanie cyklonowe — skuteczne zasysanie kurzu i cząsteczek brudu
 • Mycie mopem — pierwsza szybkoobrotowa szczotka skutecznie usuwa plamy i rozlane płyny
 • Suszenie — druga szybkoobrotowa szczotka wchłania pozostałą wodę, co skraca czas suszenia o 50%*

* w porównaniu ze sprzątaniem tradycyjnym odkurzaczem o mocy 2200 W i mycia zwykłym mopem

Philips Floor Care — 40 lat innowacji

 

Firma Philips rozpoczęła swoją działalność na rynku urządzeń do pielęgnacji podłogi w 1951 r., wprowadzając do sprzedaży modele SZ325 i SZ250. W pierwszych latach działalności w branży firma Philips prowadziła sprzedaż odkurzaczy produkowanych przez lokalnego holenderskiego producenta. W 1972 r. włączyła oddział Floor Care w swoje struktury. Firma Philips od 40 lat wprowadza na rynek innowacyjne, pomysłowe produkty, zaprojektowane z myślą o jak największej skuteczności sprzątania. Nowatorskie rozwiązania, takie jak rura teleskopowa czy pilot na podczerwień, sprawiają, że firma Philips wiedzie prym w dziedzinie urządzeń do czyszczenia, których funkcjonalność i swobodę manewrowania nieustannie doskonali. Jesteśmy dumni z naszych produktów, takich jak odkurzacz Performer oferujący największą jak dotąd moc oraz niezrównaną siłę ssania.


Klikaj strzałki lub okręgi, aby zapoznać się z całą zawartością osi czasu.

1951 — początek: pierwsze odkurzacze firmy Philips

W 1951 r. firma Philips wchodzi na rynek produktów do pielęgnacji podłogi, sprzedając odkurzacze wyprodukowane przez holenderską firmę Van Der Heem.

1964

1964 — firma Philips wprowadza na rynek odkurzacz z obrotowym przyłączem dla węża i funkcją zwijania przewodu, które zwiększają swobodę manewrowania i czynią urządzenie zaawansowanym jak na tamte czasy.

1972 — powstaje oddział Philips Floor Care

W 1972 r. w wyniku przejęcia holenderskiego producenta Van Der Heem firma Philips włącza oddział Floor Care do struktur firmy.

Lata 80. — innowacje

Lata 80. to dla firmy Philips lata innowacji. Firma wprowadza na rynek przewodowy pilot zdalnego sterowania oraz mikrofiltr AFS, zaprojektowany z myślą o filtrowaniu kurzu i zapewnieniu czystości wydmuchiwanego powietrza.

Lata 90. — nowe funkcje

W latach 90. firma Philips, nadal koncentrując się na innowacjach oraz poprawie wydajności, wprowadza pierwszy na rynku pilot na podczerwień. Ta nowa funkcja jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z odkurzaczy. W tej dekadzie firma wprowadza na rynek także turbosprężarkę — niewielki, wydajny silnik, z którego skorzystano w kompaktowych odkurzaczach o dużej mocy, takich jak Mobilo.

2000–2005 — technologia nasadek

Firma Philips od dawna koncentruje się na technologii nasadek stanowiących kluczowy element odkurzacza. Miejsce wprowadzonej na rynek w 2001 r. nasadki SuperParquet z obrotowymi wkładkami z mikrofibry szybko zajmuje nasadka TriActive, która pojawia się na rynku w 2003 r. Ta charakterystyczna nasadka w dalszym ciągu jest chętnie stosowana przez naszych klientów.

2005–2010 — kompaktowe i bezworkowe

Nasze odkurzacze kompaktowe pojawiają się na rynku w 2001 roku, wraz z wprowadzeniem serii Specialist obejmującej wielofunkcyjne rozwiązania do sprzątania.

Wprowadzając na rynek w 2005 r. popularny model Marathon, firma Philips wkracza w erę odkurzaczy bezworkowych, zapewniających nieprzemijającą moc czyszczenia.

Firma Philips w dalszym ciągu wprowadza innowacje także w obszarze odkurzaczy workowych. Naszą gwiazdę, model Performer — najlepiej sprzedający się odkurzacz firmy Philips — można dziś znaleźć w ponad 1,8 mln gospodarstw domowych na całym świecie, a liczba ta nadal rośnie.

2010 i później

W dalszym ciągu wdrażamy nasze wyjątkowe wzornictwo oraz nowe, innowacyjne technologie. Dążymy do uzyskania najwyższego poziomu wydajności naszych odkurzaczy, doskonaląc nasze produkty z każdą kolejną ich odsłoną, wprowadzając nowe funkcje i ulepszając technologie.

Mamy głowy pełne nowych pomysłów i nieustannie czerpiemy inspirację od użytkowników naszych odkurzaczy. Jesteśmy pewni, że najlepsze wciąż jest jeszcze przed nami. Naszym celem jest zaskakiwanie naszych klientów starannie zaprojektowanymi, innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi sprzątanie. Takimi, które pozwalają uzyskać najlepsze rezultaty na wszystkich rodzajach podłóg przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego wyglądu i skuteczności.