Odkurza i myje za jednym pociągnięciem

Philips PowerPro Aqua 3-in-1
Philips PowerPro Aqua to innowacyjny, bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który oprócz funkcji odkurzania podłóg i dywanów, posiada opatentowany system czyszczenia na mokro wszystkich podłóg twardych.  Dodatkowo modele Philips PowerPro Aqua 3w1 posiadają wbudowany odkurzacz ręczny!  Dzięki temu za jednym pociągnięciem, można usunąć codzienne zabrudzenia z dywanu, umyć podłogę i wciągnąć okruszki ze stołu, kanapy czy fotela.
check-symbol
Wydajny akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 V wystarcza na 40 min bezprzewodowego odkurzania i jest porównywalny z mocą 2000W.
check-symbol
Innowacyjny system czyszczenia na mokro o optymalnej wilgotności dla twardych podłóg
check-symbol
Odłączany odkurzacz ręczny do odkurzania mebli lub samochodu

Obejrzyj film i dowiedź się jak działa bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mycia PowerPro Aqua 3w1

Philips PowerPro Aqua 3in1
Mopping system

System czyszczenia na mokro

 

Wyjątkowy system czyszczenia na mokro kontroluje uwalnianie wody, aby zapewnić optymalną wilgotność podczas czyszczenia wszystkich twardych podłóg.

System czyszczenia na mokro

 

Unikalny, opatentowany system mopowania kontroluje uwalnianie wody, aby utrzymać optymalną wilgotność podczas czyszczenia. Odłączany zbiornik na wodę umożliwia szybkie przełączenie miedzy czyszczeniem na mokro i na sucho. Do pojemnika z wodą można dolewać standardowy płyn do mycia podłogi. Dołączone do urządzenia 2 nakładki z mikrofibry, mogą być prane ręcznie lub w pralce. Nakładki należy wymieniać co 6 miesięcy. Nowe nakładki można dokupić jako akcesorium (FC8063/01 – 4 nakładki w zestawie).

Mopping system

3-warstwowy filtr z niemiecką technologią

 

Filtr zatrzymuje do 99,97% ultra drobnych cząstek, do wielkości 0,3 mikrona (bakterie, pyłki i alergeny), dzięki czemu wydmuchuje czystsze powietrze. Zaprojektowany przy zastosowaniu niemieckiej technologii.

German filtration technology
Philips TriActive Turbo Nozzle

Nasadka TriActive Turbo

 

Nasadka TriActive Turbo zapewnia wysoką wydajność zbierania kurzu na podłogach twardych oraz na dywanach. Mechaniczna szczotka z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza zbiera cały brud za jednym pociągnięciem.

Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia PowerPro Aqua testowany i rekomendowany przez:

Panią Gadżet z TVN Style

Philips TriActive Bakusiowo

Malwinę, blogerkę bakusiowo.pl