Konsumenckie
Produkty

Blendery, sokowirówki i roboty kuchenne


Szeroki wachlarz kulinarnych możliwości!  

file

Blendery ręczne

Zobacz wszystko  

Te łatwe w użyciu ręczne urządzenia zmieniają funkcje tak szybko, że są w stanie nadążyć za Twoimi pomysłami i zmieniającym się menu. Użyj jednego z wielu akcesoriów, a Twój blender ręczny zmieni się w coś zupełnie innego.

file

Roboty planetarne

Dowiedz się więcej 

W tych wielofunkcyjnych urządzeniach przygotujesz nie tylko perfekcyjnie wyrobione ciasto, ale także zmielisz mięso, zrobisz pyszny koktajl, poszatkujesz cebulę, pokroisz ogórka w plasterki, wyciśniesz świeży sok z pomarańczy i zmielisz orzechy czy kawę.

HR1871_00-A1P-global-001_lowres

Sokowirówki

Zobacz wszystko  

Wyciśnij sok z owoców i warzyw do ostatniej kropli, korzystając z wydajnych sokowirówek. To szybki i smaczny sposób na dostarczenie Twojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje. Nasze sokowirówki oferują innowacyjne rozwiązania ułatwiające czyszczenie, dzięki czemu możesz każdego dnia cieszyć się świeżym, domowym sokiem.

HR2096_00-RTP-global-001_lowres

Blendery kielichowe

Zobacz wszystko  

Jak gładki ma być Twój koktajl? Jak bardzo pokruszony lód lubisz i jak drobno mają być zmielone twarde składniki, takie jak ziarna kawy? Od zup i sosów po soki i koktajle — nasze blendery zostały opracowane tak, aby pomóc Ci w przygotowaniu ich w zaledwie kilka sekund.

HR7778_00-A1P-global-001_lowres

Roboty kuchenne

Zobacz wszystko  

Te eleganckie urządzenia o dużej mocy są gotowe na każdy przepis. Ciasto czekoladowe dla 12 osób? Nic prostszego. Zupa cebulowa dla 6 osób? Żaden problem. Doskonałe ciasto na chleb? To pestka. Po zakończeniu pracy części robota kuchennego można włożyć do zmywarki — będą czyste, zanim ułożysz dzieci do snu.

HR1565_40-RTP-global-001_lowres

Miksery

Zobacz wszystko  

Nie męcz się podczas ubijania — pozwól mikserom zrobić to za Ciebie. Gdy ubijasz jajka, śmietanę lub robisz czekoladowe ciasto biszkoptowe, ci mali pomocnicy zapewniają dużą moc i nie zajmują dużo miejsca w kuchni.

HR2744_40-RTP-global-001_lowres

Wyciskarki do cytrusów

Zobacz wszystko  

Zapewnij swojej rodzinie zastrzyk witamin, których codziennie potrzebuje, podając soki ze świeżych pomarańczy, grejpfrutów, cytryn lub limonek. Można je przygotować w kilka sekund przy użyciu naszych wyciskarek do cytrusów.