Małe AGD

Żelazka

Zobacz
Siatka
Lista
Typ produktu
Silne uderzenie pary
Pojemność zbiornika wody
Od 1,2 l do 1,7 l

Dzięki dużej pojemności można prasować od 1 do 2 godzin bez przerwy, czyli dłużej niż w przypadku tradycyjnego żelazka.

Od 1,8 l do 2,5 l

Dzięki dużej pojemności można prasować od 2 do 3 godzin bez przerwy. Duży zbiornik wody nie tylko umożliwia dłuższe użytkowanie, ale również wytwarza większą ilość ciągłego strumienia pary, co pomaga skrócić czas prasowania o połowę.

Rewolucyjna technologia
Niezwykle lekkie żelazko z generatorem pary

Żelazko z generatorem pary jest niezwykle lekkie, dzięki czemu jest bardzo wygodne w użyciu. Przez cały czas prasowania nie obciąża nadgarstka i ramienia ani nie powoduje otarć na dłoni. Jest łatwe w obsłudze i bez problemu usuwa najtrudniejsze zagniecenia.

Bez ryzyka przypalenia

Generatory pary firmy Philips oferują niezwykłe innowacje, zapewniając doskonałe połączenie temperatury i ciągłego strumienia pary, co pozwala uniknąć przypalania ubrań. Podczas prasowania można zostawić gorącą stopę żelazka na desce do prasowania lub na tkaninie i prasować bez przerwy bez podnoszenia urządzenia.

Bez konieczności regulacji temperatury

Technologia OptimalTEMP sprawia, że ustawianie temperatury nie jest potrzebne. Dzięki generatorom pary Philips PerfectCare nie musisz już ustawiać temperatury podczas prasowania jeansów lub jedwabiu ani czekać na wyregulowanie temperatury.

Grupa produktów
Doskonałe prasowanie

Szybsze, efektywniejsze i wygodniejsze prasowanie. Zaawansowane, wydajne działanie dzięki dużym lub odłączanym zbiornikom wody. Mniejsze obciążenie nadgarstka dzięki bardzo małej wadze żelazka.

Seria produktów wydajnych i wygodnych

Ciągły strumień pary oraz duże lub odłączane zbiorniki wody. Innowacyjny system usuwania kamienia Smart Calc Clean zapewnia efektywne działanie przez długi czas.

Seria produktów szybkich i kompaktowych

Prasuj szybciej dzięki wydajniejszemu strumieniowi pary niż w przypadku żelazka parowego. Niewielka konstrukcja doskonale pasuje do deski do prasowania i jest łatwa w przechowywaniu.

Oferta produktów

Żelazko z generatorem pary

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też