Oświetlenie

Poczuj się komfortowo w swoim domu dzięki oświetleniu LED

Odpowiednie źródło światła to takie, które wystarcza na dłużej

Zobacz, co oświetlenie LED może dla Ciebie zrobić

 

Poczuj się komfortowo w swoim własnym domu dzięki oświetleniu Philips LED. Żarówki LED dają piękne, ciepłe białe światło, ponadto wyróżniają się wyjątkowo długim okresem eksploatacji. Żarówki LED gwarantują szybkie i duże oszczędności, a także dbają o nastrój w Twoim domu

 

Włącz światło LED firmy Philips i poczuj się jak w domu. Żarówki LED dają piękne, ciepłe światło białe, a ponadto wyróżniają się wyjątkowo długim okresem eksploatacji. Żarówki LED gwarantują szybkie i duże oszczędności, a także dbają o nastrój w Twoim domu.

 

Zobacz wszystkie żarówki LED

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

 
Zobacz możliwości oświetlenia LED
 
 
 
 
 

Zobacz, co oświetlenie LED może dla Ciebie zrobić

 

Poczuj się jak w domu dzięki najnowszej technologii LED Philips. Włącz światło LED firmy Philips i poczuj się jak w domu. Żarówki LED dają piękne, ciepłe światło białe, a ponadto wyróżniają się wyjątkowo długim okresem eksploatacji. Żarówki LED gwarantują szybkie i duże oszczędności, a także dbają o nastrój w Twoim domu.


Włącz światło LED firmy Philips i poczuj się jak w domu. Żarówki LED dają piękne, ciepłe światło białe, a ponadto wyróżniają się wyjątkowo długim okresem eksploatacji. Żarówki LED gwarantują szybkie i duże oszczędności, a także dbają o nastrój w Twoim domu.


Zobacz wszystkie żarówki LED

Zobacz możliwości oświetlenia LED

Taki sam wygląd,
lepsze wnętrze

Punktowe oświetlenie LED
zastępuje halogenowe

Zobacz, co oświetlenie LED może dla Ciebie zrobić


Poczuj się komfortowo w swoim własnym domu dzięki oświetleniu Philips LED. Żarówki LED dają piękne, ciepłe białe światło, ponadto wyróżniają się wyjątkowo długim okresem eksploatacji. Żarówki LED gwarantują szybkie i duże oszczędności, a także dbają o nastrój w Twoim domu.


Zobacz wszystkie żarówki LED

Philips LED dobry na każdą okazję

Dlaczego warto wybrać LED?


Żarówki LED dają światło idealne na każdą okazję. Od romantycznego światła na wieczór we dwoje, po jasne światło do podkreślania wyjątkowych przedmiotów. Żarówki LED idealnie pasują do sypialni, kuchni czy salonu. Nie migoczą i mają wysoki wskaźnik oddawania barw, co sprawia, że kolory oświetlanych przedmiotów są żywe i dokładnie takie, jak widziane w naturalnym świetle.


LED na specjalne okazje

Konstrukcja Philips LED

 

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja żarówek LED zapewnia im długi okres eksploatacji. Elegancki wygląd sprawia, że są one idealnym dodatkiem do dekoracyjnych opraw, lamp stołowych czy reflektorów. Żarówki LED natychmiast dają ciepłe białe światło. Perfekcyjna jakość światła tworzy przyjemną, przytulną rodzinną atmosferę. Dzięki dużemu wyborowi dostępnych rodzajów żarówek LED masz pewność, że znajdziesz oświetlenie idealne dla Twoich potrzeb


Odkryj wszystkie produkty LED

Regulowanie światła żarówek LED

 

Korzystanie z żarówek LED z możliwością regulowania jasności daje pewność, że poziom światła będzie odpowiedni. 

 

Potrzebuję żarówki LED z możliwością regulowania jasności światła

Popularne produkty

Przejrzyj nasze popularne produkty i wybierz odpowiednią żarówkę


Najczęściej zadawane pytania

 

Chcesz wiedzieć więcej o żarówkach LED? Przeczytaj odpowiedzi na pięć najczęściej zadawanych pytań.

 

 


To trzeba wiedzieć

 

Wybór żarówek LED? Wyjaśniamy dlaczego

 

 

Potrzebujesz dalszej pomocy? Wybierz odpowiednią żarówkę

Aby dowiedzieć się więcej o Philips Lighting, obejrzyj nasze filmy lub kliknij  tutaj

Żarówki LED

 

Ciepłe, białe światło żarówek LED odmieni każde pomieszczenie. W tym poradniku pokazano nieograniczone możliwości oświetleniowe żarówek LED. Z żarówkami LED możesz zaoszczędzić pieniądze i do 90% energii.

Efekt oświetleniowy

 

Zobacz, jak powłoka żarówki wpływa na efekt oświetleniowy. Przekonaj się, jak może Ci to pomóc w stworzeniu odpowiedniego rodzaju oświetlenia. Matowe żarówki dają rozproszone światło. Przezroczyste żarówki dają skrzące, naturalne i ciepłe światło.

Żarówki energooszczędne

 

Żarówki energooszczędne, inaczej zwane kompaktowymi świetlówkami fluorescencyjnymi, zużywają mniej energii niż klasyczne żarówki, ale dają taką samą ilość światła. Zobacz, jak energooszczędne rozwiązania mogą Ci pomóc w uzyskaniu odpowiednich efektów oświetleniowych, stworzeniu atmosfery pasującej do nastroju i w obniżeniu Twoich rachunków.

 

Żarówki halogenowe 

 

Żarówki halogenowe w najszybszy i najprostszy sposób zastąpią klasyczne żarówki. Zobacz możliwości oświetleniowe żarówek halogenowych, które dają równie ciepłe i skrzące światło jak klasyczne żarówki. Żarówki halogenowe w najszybszy i najprostszy sposób zastąpią klasyczne żarówki.

Tradycyjne żarówki przestały być wprowadzane na rynek UE w 2012 roku, a ich miejsce zajęły nowocześniejsze i bardziej energooszczędne źródła światła, głównie świetlówki kompaktowe i LED. Oznacza to, że w kolejnych latach w gospodarstwach domowych zużyte świetlówki kompaktowe i LED pojawią się w  znacznych ilościach. Celem nowej Dyrektywy w sprawie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jest przyczynianie się do zrównoważonej produkcji i konsumpcji poprzez ograniczenie ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a ponadto poprzez ponowne użycie, recykling i inne formy odzysku takich odpadów. Każde gospodarstwo domowe pełni ważną rolę w procesie zbiorki odpadów specjalnych, dzięki odpowiedniej segregacji tych odpadów.

 

Podobnie jak farby, baterie, termostaty czy elektryczne i elektroniczne urządzenia użytku domowego, świetlówki CFL i źródła światła LED należy usuwać w odpowiedni sposób.

 

Wszystkie świetlówki CFL i źródła światła LED są oznaczone znaczkiem przekreślonego kosza na śmieci co oznacza, że ich użytkownik powinien usuwać produkt osobno, inaczej niż zwykłe odpady, korzystając ze specjalnych pojemników. Nigdy nie wyrzucaj świetlówki lub LED do ogólnego pojemnika na odpadki, ze względu na możliwość negatywnego oddziaływania na środowisko i ludzi. Zużyte świetlówki i LED należy wyrzucić do specjalnie oznakowanych pojemników w sklepie lub oddać do punktu zbiórki odpadów sprzętu elektronicznego w celu ich utylizacji - lista takich punktów powinna być dostępna na stronie internetowej każdej gminy.