Rzucamy nowe światło
na oświetlenie pokoju dziecięcego


Pomysły związane z dekoracyjnym i pobudzającym wyobraźnię oświetleniem do pokoju dziecięcego

 

Urządzenie pokoju dziecięcego polega na stworzeniu miejsca, w którym dzieci nie tylko będą się czuć bezpiecznie — to miejsce faktycznie ma być bezpieczne. Jednak wypracowanie idealnej równowagi między bezpieczeństwem i sypialnią marzeń Twojego dziecka może stanowić spore wyzwanie. Dlatego firma Philips stworzyła specjalną linię lampek do dziecięcych sypialni, które są nie tylko ozdobne i atrakcyjne, ale również całkowicie bezpieczne. Dzieci mogą brać je do rąk i bawić się nimi.

Oświetlamy drogę do krainy ich marzeń

Sypialnia w dzień, magiczne królestwo w nocy! Z niewielką pomocą zespołu firmy Philips zajmującego się technologią LED grupa odważnych superbohaterów, pięknych księżniczek Disneya i innych przyjacielskich postaci rozświetli pokój Twojego dziecka i ożywi opowiadane historie. Dzięki temu czas zabawy będzie weselszy, a kładzenie dziecka do łóżka o wiele prostsze.

Zabawne latarki

Kolorowe latarki firmy Philips dla dzieci dotrzymują maluchom towarzystwa podczas nocnych podróży. Latarki są proste w użyciu i mają kształt przystosowany do wygodnego trzymania przez małe rączki. Zaprojektowaliśmy je tak, aby idealnie mieściły się w kieszeni piżamy dziecka.
Uspokajające lampki stołowe
Kto lepiej uspokoi dziecko niż ulubiony superbohater lub księżniczka Disneya, którzy będą opiekować się nim podczas czytania bajek? Czy to projektor? Czy to lampka nocna? Jedno i drugie!


Kto powiedział, że bajki na dobranoc muszą być czytane z książki? Zaskocz swoje dzieci i spraw, że historie będą jeszcze bardziej ekscytujące dzięki połączeniu lampki nocnej dla dzieci i projektora firmy Philips.

Przede wszystkim bezpieczeństwo!
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo dziecka, nie istnieje pojęcie przesady.
Przynajmniej my tak uważamy. Dlatego lampki dla dzieci firmy Philips są:
Bezpiecznie pod kołdrą z lampkami SoftPal
Lampki SoftPal to przenośni, świecący przyjaciele, którzy swoim łagodnym i przyjaznym blaskiem pomagają dziecku czuć się bezpiecznie w nocy, rozjaśniają ciemności i wypędzają potwory. Bezpieczne, miękkie lampki SoftPal to idealni towarzysze Twojego dziecka w podróży do krainy snu. Można je przytulać, ściskać i nosić ze sobą.
1. produkowane z bezpiecznych materiałów,
2. trwałe,
3. w razie potrzeby dostarczane z dodatkowo wzmocnionym przewodem zasilającym,
4. zawsze chłodne w dotyku dzięki technologii oświetleniowej LED,
5. zgodne z najbardziej restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa.
© Disney 2015