Podkręć życie z Hue

Poznaj Philips Hue - Twój osobisty, bezprzewodowy system oświetleniowy.

Philips Hue jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze. Wszystko czego potrzebujesz, to zestaw startowy lub oddzielny mostek Philips Hue i aplikacja na Twoim urządzeniu mobilnym. Jeśli je masz - możesz zaczynać. Do dzieła!

Portable Led Lights
Mostek jest sercem systemu Philips Hue, ponieważ łączy Twoje urządzenie mobilne z inteligentnymi żarówkami. Możesz dodać aż do 50 żarówek i akcesoriów Hue do jednego mostka. Mostek łączy też Twój system z całym światem. Dzięki niemu możesz zdalnie kontrolować swoje światła, albo podłączać je do reszty sieci, źródeł informacji, albo Twojej skrzynki pocztowej. Mostek znajduje się we wszystkich zestawach startowych, lub można go kupić oddzielnie i po prostu zbudować swój własny system Philips Hue.
Portable Led Lights
Klucz do systemu Hue znajduje się w Twojej dłoni. Używaj aplikacji Hue, by zmieniać kolory, jasność, funkcje - jak tylko chcesz. Kontroluj swoje żarówki pojedynczo, lub wszystkie na raz. Znajdź właściwą intensywność i odcień bieli z dostępnych kombinacji. Użyj takiego odcienia, by dopasować go do odpowiedniej chwili. Albo wybierz kolor ze zdjęcia i odtwórz je w swoim pokoju.

Poznaj 4 proste kroki:

1. Zasilanie

Jeśli masz zestaw startowy, wkręć żarowki w lampy i włącz światło. Inne urządzenia - takie, jak Philips Hue lightstrip Plus - po prostu podłącz do zasilania. Proste!

2. Mostek

Podłącz mostek do kontaktu oraz do routera Wi-Fi. Poczekaj, aż zapalą się trzy lampki. Gotowe!

3. Aplikacja

Pobierz aplikację z App Store lub Google Play. Podłącz do niej mostek i znajdź w niej swoje światła Hue. Oto Twój system Hue!

4. Do dzieła!

Teraz, kiedy Twój system już działa - czas sprawdzić, jak nieograniczone są jego możliwości. Poznaj funkcje aplikacji Philips Hue (lub wypróbuj inne) i odkryj nowe sposoby zabawy ze światłem!
Światło wpływa na nasz nastrój, zachowanie, czujność i codzienne czynności. Za pomocą aplikacji możesz ustawić oświetlenie optymalne w danej chwili. Philips Hue pomaga nabierać sił, koncentrować się, czytać i relaksować się. Zmień swoje codzienne czynności w chwile pełne przyjemności. Poczuj się inaczej. Poczuj się lepiej.

Zestaw startowy Philips Hue

Twój zestaw startowy zawiera dwie lub trzy żarówki oraz mostek. Darmową aplikację ściągniesz na swoje urządzenie z system iOS lub Android. Mając te trzy rzeczy, masz wszystko czego potrzebujesz.

Zobacz filmy instruktażowe albo przejdź do FAQ

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Poszerz możliwości Twojego systemu Hue


Pójdź o krok dalej! Po skonfigurowaniu systemu Philips Hue, możesz dodać do 50 żarówek, opraw i innych akcesoriów. Wystarczy podłączyć je do zasilania i dodać je do swojego systemu za pośrednictwem aplikacji Philips Hue. Gdy aplikacja znajdzie nowe produkty, możesz nadać im nazwę i dodać je do nowych lub istniejących scen.

Przyjaciele Hue


W Philips Hue wierzymy, że inteligentny dom wygląda dużo lepiej, gdy światła są włączone. Chcemy rozświetlić Twój dom praktycznymi, osobistymi i zaskakującymi rozwiązaniami oświetleniowymi. Wiemy, że do osiągania wyjątkowych rzeczy potrzebni są przyjaciele! Dlatego współpracujemy z markami, które są tak samo innowacyjne i niezwykłe, jak Philips Hue.

Współpracuje z Apple Homekit

Użyj kontroli głosowej przez Siri, albo podłącz Philips Hue do innych akcesoriów HomeKit i przejmij kontrolę nad swoim domem. 

Works with Logitech Harmony

Stwórz niesamowite doświadczenie domowej rozrywki z Logitech Harmony i Philips Hue.

Współpracuje z Nest

Podłącz światła Philips Hue do Nest Cam, Nest Learning Thermostat i Nest Protect. Gdy Nest wie, że wychodzisz z domu, światła Philips Hue wyłączą się automatycznie.