Showroom Philips
Pozwól się zainspirować

Philips Showroom to miejsce poświęcone światłu. 

Philips showroom blog

Tutaj doświadczysz jego fenomenu jako części otaczającego nas ekosystemu. Światła, które zapewnia lepsze zdrowie i lepsze samopoczucie. Słowem - lepszą jakość życia. W tym miejscu rozmawiamy o świetle. Przy świetle.

 

Philips Showroom jest przestrzenią, w której wyeksponowane są innowacyjne rozwiązania oświetleniowe firmy Philips Lighting. Jeśli więc szukasz inspiracji na aranżację wnętrz za pomocą światła – tu je znajdziesz. Bo Philips Showroom to miejsce, gdzie światło mówi dzień dobry.

Przeczytaj też…

 • Jak szybko i dobrze wybrać LED?

  Jak szybko i dobrze wybrać LED?

  Czy kupując żarówkę otwieracie pudełko i na wszelki wypadek sprawdzacie, co jest w środku? Z badań wynika, że taki odruch ma zdecydowana większość z nas.

 • Nowa kolekcja lamp ogrodowych

  Nowa kolekcja lamp ogrodowych

  Spraw, aby Twój ogród zachwycał ciekawymi rozwiązaniami. Stwórz wyjątkową atmosferę dzięki oświetleniu ogrodowemu. Wypróbuj lampy ogrodowe Philips.

 • Poznaj Philips Hue

  Poznaj Philips Hue

  Romantyczny wieczór we dwoje? Impreza dla znajomych? Każda okazja wymaga innego światła. Stwórz wyjątkową atmosferę za pomocą Philips Hue.

 • Showroom Philips w Warszawie

  Showroom Philips w Warszawie

  Odwiedź miejsce, które zmieni Twoje postrzeganie światła - Philips Showroom w Warszawie. Zobacz, jak wiele możesz zyskać dzięki odpowiedniemu oświetleniu.

 • Philips Showroom

  Philips Showroom

  Odwiedź Philips Showroom i odkryj wyjątkowe świetlne inspiracje. Zaaranżuj swoją przestrzeń za pomocą światła.

 • Praktyczne oświetlenie łazienki LED

  Praktyczne oświetlenie łazienki LED

  W łazience spędzamy codziennie dość dużo czasu. To miejsce kluczowe dla naszych przygotowań do pracy, miejsce, w którym rozpoczynamy dzień i które niebagatelnie wpływa na nasz nastrój przez cały dzień.

 • Odkryj, jak oświetlić ogród

  Odkryj, jak oświetlić ogród

  Ogród jest miejscem wyjątkowym. Jeśli masz szczęście mieszkać we własnym domu i posiadasz ogród, dbaj o niego, bowiem może Ci on przynieść bardzo wiele radości i satysfakcji.

 • Jaki rodzaj żarówek wybrać?

  Jaki rodzaj żarówek wybrać?

  Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań zapewniających oświetlenie w naszym domu. Tradycyjne żarówki żarowe, choć są już w odwrocie, wciąż możemy spotkać na sklepowych półkach.

 • Jak dobrać moc żarówek?

  Jak dobrać moc żarówek?

  To pytanie jest tylko z pozoru proste. Odpowiedź na nie zależy od kilku czynników, takich jak typ powierzchni, którą oświetlamy, przeznaczenie punktu oświetleniowego, czy wreszcie rodzaj żarówek, których będziemy używać.

 • Rozświetl serce swojego domu

  Rozświetl serce swojego domu

  Z czym kojarzy Ci się kuchnia? Zapewne przede wszystkim (lub wyłącznie) z pomieszczeniem, w którym przygotowuje się posiłki.