Philips Hue

Poznaj Philips Hue

Wybór między ON i OFF to za mało. Dzięki Philips Hue odkryjesz zupełnie nowy sposób postrzegania i używania światła. Paleta 16 milionów kolorów do wyboru, liczne aplikacje na telefon i gotowe scenerie świetlne wnoszą szczyptę magii i nowoczesności do domowego życia

 

Philips Hue pomoże Ci zaaranżować i odmienić każdą przestrzeń - w zależności od nastroju czy potrzeby chwili, bez konieczności przeprowadzenia uciążliwego remontu. Za pomocą aplikacji na telefon dosłownie od ręki wykreujesz przyjemny nastrój na wieczór.

z rodziną, romantyczną atmosferę dla chwil we dwoje czy dynamiczne efekty współgrające z muzyką podczas imprezy dla znajomych. 

Możesz bawić się zarówno kolorami, jak i temperaturą światła. Hue potrafi naśladować naturalny cykl dobowy. Rano powita Cię światłem identycznym jak barwa słońca o świcie. Dzięki temu nawet pobudka o 6 rano w środku zimy będzie mniej dokuczliwa - to za sprawą kortyzolu, hormonu aktywności i motywacji do działania.

 

W trakcie dnia, kiedy potrzebujesz koncentracji do pracy, wybierz chłodniejszy odcień bieli, a łatwiej uporasz się z listą zadań. Z kolei wieczorem sprawdzą się ciepłe odcienie, kojarzące się z zachodem słońca. Pobudzają produkcję melatoniny, która ułatwia relaks i wyciszenie, a także zapewnia dobry sen. 

 

Philips Hue pozwala także wyczarować bajkową atmosferę podczas czytania bajek maluchom. Starsze dzieci i młodzież ucieszą się z możliwości skorzystania z dynamicznego oświetlenia, dopasowującego się do gier komputerowych lub programów telewizyjnych. 

 

Philips Hue wpływa pozytywnie nie tylko na samopoczucie czy estetykę domowej przestrzeni. Z jego pomocą możesz symulować obecność domowników podczas wakacyjnych wyjazdów, odstraszając tym samym nieproszonych gości i podnosząc poziom ochrony mieszkania czy domu.

 

Obsługa Philips Hue jest zdalna i prosta, a efekt - natychmiastowy. Pakiet startowy zawiera trzy żarówki, które pasują do niemal wszystkich opraw oraz specjalny, prosty w podłączeniu mostek. W ofercie Philips Hue dostępne są także ozdobne lampy, paski LED i nowoczesne akcesoria.

 

Odwiedź Showroom Philips Lighting i zobacz na własne oczy, co potrafi Philips Hue lub odwiedź stronę www: http://philips.pl/hue.

zestw philips hue

Przeczytaj też…

 • Jak szybko i dobrze wybrać LED?

  Jak szybko i dobrze wybrać LED?

  Czy kupując żarówkę otwieracie pudełko i na wszelki wypadek sprawdzacie, co jest w środku? Z badań wynika, że taki odruch ma zdecydowana większość z nas.

 • Nowa kolekcja lamp ogrodowych

  Nowa kolekcja lamp ogrodowych

  Spraw, aby Twój ogród zachwycał ciekawymi rozwiązaniami. Stwórz wyjątkową atmosferę dzięki oświetleniu ogrodowemu. Wypróbuj lampy ogrodowe Philips.

 • Poznaj Philips Hue

  Poznaj Philips Hue

  Romantyczny wieczór we dwoje? Impreza dla znajomych? Każda okazja wymaga innego światła. Stwórz wyjątkową atmosferę za pomocą Philips Hue.

 • Showroom Philips w Warszawie

  Showroom Philips w Warszawie

  Odwiedź miejsce, które zmieni Twoje postrzeganie światła - Philips Showroom w Warszawie. Zobacz, jak wiele możesz zyskać dzięki odpowiedniemu oświetleniu.

 • Philips Showroom

  Philips Showroom

  Odwiedź Philips Showroom i odkryj wyjątkowe świetlne inspiracje. Zaaranżuj swoją przestrzeń za pomocą światła.

 • Praktyczne oświetlenie łazienki LED

  Praktyczne oświetlenie łazienki LED

  W łazience spędzamy codziennie dość dużo czasu. To miejsce kluczowe dla naszych przygotowań do pracy, miejsce, w którym rozpoczynamy dzień i które niebagatelnie wpływa na nasz nastrój przez cały dzień.

 • Odkryj, jak oświetlić ogród

  Odkryj, jak oświetlić ogród

  Ogród jest miejscem wyjątkowym. Jeśli masz szczęście mieszkać we własnym domu i posiadasz ogród, dbaj o niego, bowiem może Ci on przynieść bardzo wiele radości i satysfakcji.

 • Jaki rodzaj żarówek wybrać?

  Jaki rodzaj żarówek wybrać?

  Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań zapewniających oświetlenie w naszym domu. Tradycyjne żarówki żarowe, choć są już w odwrocie, wciąż możemy spotkać na sklepowych półkach.

 • Jak dobrać moc żarówek?

  Jak dobrać moc żarówek?

  To pytanie jest tylko z pozoru proste. Odpowiedź na nie zależy od kilku czynników, takich jak typ powierzchni, którą oświetlamy, przeznaczenie punktu oświetleniowego, czy wreszcie rodzaj żarówek, których będziemy używać.

 • Rozświetl serce swojego domu

  Rozświetl serce swojego domu

  Z czym kojarzy Ci się kuchnia? Zapewne przede wszystkim (lub wyłącznie) z pomieszczeniem, w którym przygotowuje się posiłki.