Oświetlenie łazienkowe

Zobacz, czego może dokonać światło w łazience

Oświetlenie łazienkowe

 

Oświetlenie łazienkowe powinno być zawsze gotowe na wyzwania. Rano musi być dostatecznie jasne, aby umożliwić golenie, nakładanie makijażu i zakładanie soczewek kontaktowych. Ale powinno być też relaksujące, gdy chcesz wziąć kąpiel pod koniec dnia.

 

Bezpieczne lampy łazienkowe idealnie przystosowane do wilgotnego otoczenia

 

Nasze eleganckie lampy łazienkowe są szczelnie zamknięte i przystosowane do wilgotnego otoczenia. Łazienka jest podzielona na trzy strefy wilgotności, dlatego wszystkie nasze lampy mają stopień ochrony IP23, IP44 lub IP65. Starannie dobieramy materiały i dbamy o wykonanie, ponieważ ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

 

Łazienka IP

Wysokiej jakości żarówki – energooszczędne źródła światła

 

Philips oferuje szeroki wybór oświetlenia łazienkowego o najnowszej energooszczędnej technologii, począwszy od energooszczędnych świetlówek kompaktowych, skończywszy na żarówkach LED o wysokiej mocy.

 

Wskazówki dotyczące oświetlenia łazienkowego


  • Lustro najlepiej oświetlić od góry i z obu stron. Lampki przy lustrze powinny świecić na twarz, aby wyeliminować cienie.
  • Podczas golenia się i nakładania makijażu najlepsze jest oświetlenie ogólne uzupełnione oświetleniem zadaniowym.
  • W uzyskaniu odpowiedniego nastroju może pomóc ścienne źródło światła, które stanowi przyjemny akcent i otwiera przestrzeń pomieszczenia.
  • Prysznic to drugi obszar do oświetlenia zadaniowego. Umieść dwa wbudowane reflektory z IP65 nad prysznicem i obok wanny.
  • Instalacja przełączników przyciemniania daje Ci pełną kontrolę nad ilością światła, którego potrzebujesz w danym momencie.

Popularne produkty oświetleniowe do łazienek