Biuro domowe

biura domowego i studia

Zobacz, co może zrobić światło w domowym biurze i studiu

Oświetlenie domowego biura i biurka

 

Mnóstwo czasu spędzamy przed komputerem, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę czy też o rozrywkę. Jeśli zależy Ci na skupieniu, potrzebujesz odpowiedniego oświetlenia biura.

 

Oferujemy szeroki wybór lamp ściennych, podłogowych i biurkowych, które spełnią każde wymagania. Dla uczniów mamy kolorowe i zabawne lampy biurkowe, które będą pasować do ich pokoju lub sypialni. Jeśli szukasz bardziej eleganckich rozwiązań, nasze ergonomiczne i przyciągające oko lampy biurkowe na pewno trafią w Twoje gusta.

 

Źródła światła do studia: łagodne dla oczu

 

Nasze lampy biurkowe dają jasne światło, sprawiając, że oczy się nie męczą. Dzięki temu łatwiej jest się skoncentrować. Zwiększa to także produktywność i pomaga w nauce, pracy i czytaniu. Nasze lampy biurkowe są wyposażone w energooszczędne i ekologiczne żarówki halogenowe lub LED dające ciepłe światło białe, które nie drażni oczu. Dzięki oświetleniu Philips przeznaczonemu do biura domowego i studia zawsze będziesz pracować w odpowiednim świetle i z każdym dniem osiągać lepsze wyniki.

Wskazówki dotyczące oświetlenia domowego biura


  • Umieść lampę biurkową po przeciwnej stronie Twojej dominującej ręki, aby zredukować cienie podczas pisania i czytania.
  • Ustaw monitor tak, aby w dzień nie padało na niego światło dzienne, a w nocy światło lampki biurkowej. W ten sposób unikniesz odblasków na ekranie komputera.
  • Upewnij się, czy lampa biurkowa ma odpowiedni strumień świetlny, który pokryje całą przestrzeń roboczą, i czy możesz skierować źródło światła w odpowiednie miejsce.
  • Podczas czytania i pisania korzystaj jednocześnie z oświetlenia ogólnego i zadaniowego. Dzięki temu oczy nie będą się męczyły.