Pokój dziecięcy

pokoju dziecięcego

Zobacz, czego może dokonać światło w pokoju dziecięcym

Oświetlenie pokoju dziecięcego

 

Nasze produkty dają strumień świetlny idealnie dopasowany do potrzeb Twojego dziecka. Młodsze dzieci lepiej reagują na delikatne światło, natomiast mocne oświetlenie może zakłócić cykl ich snu. Philips chce rozjaśnić ich świat, ponieważ wie, że dzieci są dla Ciebie najważniejsze. Zrobimy wszystko, aby zadbać o ich dobre samopoczucie, dlatego najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo!

 

Zachowanie bezpieczeństwa Twoich dzieci

 

Wszystkie nasze lampy dla dzieci są zaprojektowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa produktów dla dzieci. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo Twojego dziecka – używamy także materiałów przyjaznych maluchom, takich jak drewno z certyfikatem FSC lub nietoksyczne farby. Za wszelką cenę unikamy ostrych krawędzi, a przewody odrywają się po mocniejszym szarpnięciu.

 

Wysoka jakość – energooszczędne źródła światła

 

Philips oferuje szeroki wybór oświetlenia dla dzieci o najnowszej energooszczędnej technologii, począwszy od energooszczędnych świetlówek kompaktowych, skończywszy na żarówkach LED o wysokiej mocy.

Wskazówki dotyczące oświetlenia pokoju dziecięcego


  • Włączniki światła powinny znajdować się na wyciągnięcie ręki, obok dziecięcego łóżka, aby dziecko mogło włączyć światło w nocy, gdy chce skorzystać z toalety.
  • Cykl snu Twojego dziecka może zakłócić mocne oświetlenie, dlatego w pokoju dziecięcym zaleca się stosowanie łagodnych i cieplejszych źródeł światła.
  • Zawsze wybieraj materiały bezpieczne dla dzieci, które nie są pomalowane toksycznymi farbami i nie zawierają luźnych elementów.

Popularne lampy do pokoju dziecięcego