Oświetlenie  kuchenne

Zobacz, czego może dokonać światło w kuchni

Źródła światła do kuchni

 

Przyrządzanie smacznego posiłku dla rodziny lub przyjaciół rozpoczyna się w dobrze oświetlonej kuchni, niezależnie od tego, jak duża jest to przestrzeń. Do wypróbowywania nowych przepisów i precyzyjnych czynności, takich jak siekanie i krojenie, będziesz potrzebować jasnego oświetlenia kuchennego, które eliminuje cienie. A po przygotowaniu pysznego posiłku usiądźcie wspólnie przy stole, przygaście światło i cieszcie się cudowną ucztą.

 

Wspaniała funkcjonalność dzięki energooszczędnym żarówkom

 

Philips oferuje szeroki wybór rozwiązań oświetleniowych, które usprawnią każdą czynność w kuchni – od oświetlenia punktowego po eleganckie lampy wiszące nad stołem. Wiele z naszych źródeł światła przeznaczonych do kuchni zaprojektowano tak, aby pasowały do miejsc pod niskimi szafkami, na wysokich półkach lub nad miejscem, w którym się gotuje.

 

Nasze oświetlenie kuchenne – począwszy od energooszczędnych świetlówek kompaktowych, skończywszy na żarówkach LED o wysokiej mocy – jest wyposażone w najnowszą energooszczędną technologię. Źródła światła o długim czasie eksploatacji prawie nie wymagają wymiany lub konserwacji.

 

Wskazówki dotyczące oświetlenia kuchennego


  • Oświetlenie zadaniowe ukryte pod szafkami pomaga oświetlić powierzchnie podczas wykonywania czynności, takich jak siekanie, mielenie i miksowanie.
  • Umieść ukryte reflektory na górze szafek, tak aby światło odbijało się od ścian i sufitu, rozświetlając otoczenie i nie tworząc cieni.
  • Wbudowanie reflektorów nad zlewem kuchennym zapewni odpowiednie oświetlenie zadaniowe dla tego obszaru.
  • Spróbuj uwydatnić miejsca takie jak kąty, stosując oświetlenie kierunkowe umieszczone na suficie. Takie rozwiązanie stworzy większy kontrast i doda wnętrzu smaku.

Popularne produkty oświetleniowe do kuchni