Oświetlenie salonu

oświetlenie sypialni

Zobacz, co może zrobić światło w salonie i sypialni

Film – Wsparcie dla starzejących się oczu

Wsparcie dla starzejących się oczu

See the Johnson family living room transformed and how it made the family feel more comfortable there.

Wsparcie dla starzejących się oczu

Nowy Jork

Wsparcie dla starzejących się oczu

Film – Tworzenie nowoczesnego centrum rozrywki

Berlin

Tworzenie nowoczesnego centrum rozrywki

Oświetlenie salonu i sypialni

 

Salon, będący duszą Twojego domu, to miejsce, w którym wraz z rodziną i przyjaciółmi przeżywasz niezapomniane chwile. Dlatego dobranie odpowiedniego oświetlenia do salonu i jadalni jest warte przemyślenia. W tych pomieszczeniach powinny znajdować się różne formy oświetlenia – zarówno ogólne, jak i ścienne. Nie może też zabraknąć oświetlenia zadaniowego w postaci jasnych lamp stołowych bądź podłogowych oraz oświetlenia nastrojowego do oglądania filmów lub do intymnych chwil spędzanych razem.

 

Poleniuchuj w przytulnym świetle sypialni

 

W ostatnich latach sypialnia zmieniła swoją funkcję – teraz jest to miejsce ucieczki, w którym się relaksujesz, oglądasz telewizję i czytasz książki. Oświetlenie sypialni (na przykład w postaci lamp) powinno być kojące, łagodne i ciepłe, dopasowane do różnych nastrojów.

 

Wysoka jakość – energooszczędne oświetlenie

 

Philips oferuje szeroki wybór oświetlenia do salonu i sypialni o najnowszej energooszczędnej technologii, począwszy od energooszczędnych świetlówek kompaktowych (CFL), skończywszy na żarówkach LED o wysokiej mocy.

Wskazówki dotyczące oświetlenia


  • Postaw lampę podłogową za fotelem, aby zapewnić sobie wystarczającą ilość światła podczas relaksującego czytania książki.
  • Do sypialni wybierz źródła światła do czytania wyposażone w elastyczne ramię. Poza tym, że jest to wygodne rozwiązanie, nie będziesz przeszkadzać śpiącemu obok partnerowi.
  • Podświetl obraz lub zdjęcie za pomocą kierunkowych reflektorów umieszczonych na suficie.
  • Baw się kolorowymi światłami, przyciemnianiem i cieniem, aby odmienić wygląd i atmosferę pokoju w zależności od okazji.

Popularne źródła światła do salonu i sypialni