Konsumenckie
Produkty

Wieczorne przyjęcie dla przyjaciół

Wieczorne przyjęcie dla przyjaciół  

 

Nareszcie! Ogród w pełni oświetlony i gotowy, by z niego korzystać. Zawsze, kiedy chcemy i tak długo, jak chcemy. Przygotujmy przyjęcie, które nasi goście długo będą wspominać. Zorganizujmy romantyczny wieczór z partnerem, albo rodzinne nocne podchody.

Bawmy się świetlnie

Przyjęcie o zmroku

Zacznijmy przed zachodem słońca. Gdzie? Na tarasie, balkonie, w altanie lub po prostu – na trawniku. W miejscu, w którym mamy pewność, że iluminacja wybranych roślin czy elementów architektonicznych urzeknie naszych gości.
Przygotujmy przyjęcie nawiązując do konwencji, w jakiej zaprojektowaliśmy ogród. Jeśli w stylu tradycyjnych lamp Philips Robin czy Cottage, wówczas możemy podkreślić charakter spotkania odpowiednią zastawą stołową. Koronkowym obrusem, barokowym bukietem kwiatów, z muzyką klasyczną w tle. Jeśli w ogrodzie dominują nowoczesne lampy Philips Dunetop lub Moonbow, dopasujmy do nich muzykę jazzową, proste drewniane stoły i białą zastawę z geometrycznym wzorem. Do tego kompozycja z pojedynczych kwiatów w wazonach z grubego szkła lub - po prostu - w estetycznych słoikach.
W menu: lekkostrawne przekąski. Z aperitifem w dłoni poczekajmy, aż sceneria dojrzeje do włączenia świateł. Potem rozdajmy gościom opaski na oczy i …rozświetlmy nasz ogród. Duże wrażenie – gwarantowane.

Cottage pedestal black

Tylko we dwoje

Rocznica ślubu, pierwszego spotkania, urodziny – czy potrzebny jest pretekst, by spędzić w niecodzienny sposób wieczór z ukochaną osobą? Wybierzmy najbardziej romantyczny zakątek naszego ogrodu, w którym znajduje się ciepłe, rozproszone światło. Bądź - jeśli mamy taką możliwość - wyczarujmy takie miejsce przy pomocy przenośnych lamp solarnych Philips Dusk lub Greenhouse. Koc na trawie, koszyk z przysmakami i dwa kieliszki do wina - nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Ciepła, letnia noc. W nastrojowym świetle ogrodowych lamp poczujemy się jak na wakacjach.

Robin wall lantern black

Gry rodzinne

Nocny ogród może też stać się scenerią dla różnego rodzaju zabaw rodzinnych. Klimat przestrzeni balansującej na granicy światła i mroku doda im szczypty dodatkowych emocji.
Świetlne podchody: poszczególne światła mogą stać się kierunkowskazem, gdzie znajdują się zadania do wykonania.
Zabawa w chowanego: w rozświetlonym ogrodzie także młodsi będą się czuć bezpiecznie. Ileż tu zakamarków, drzew, gęstych krzewów i zacienionych kątów.
Obserwatorzy: nocne życie natury ma swoje tajemnice, a ogród po zmierzchu różni się od swojej dziennej odsłony. Część roślin zasypia, część przeciwnie. Zapach kwitnących roślin nocą staje się bardziej intensywny – pachnie cały ogród! Ta gęsta od aromatów i światłocieni atmosfera zamienia nasz ogród w piękne obserwatorium natury.

 

Nasz spacer dobiegł końca. Zostawiamy Państwa w bezpiecznym i urokliwym miejscu: w rozświetlonym ogrodzie. Życzymy przyjemnych chwil, w dobrym świetle i dobrym towarzystwie.