Konsumenckie
Produkty

Wieczorne przyjęcie dla przyjaciół

Wieczorne przyjęcie dla przyjaciół  

 

Nareszcie! Ogród w pełni oświetlony i gotowy, by z niego korzystać. Zawsze, kiedy chcemy i tak długo, jak chcemy. Przygotujmy przyjęcie, które nasi goście długo będą wspominać. Zorganizujmy romantyczny wieczór z partnerem, albo rodzinne nocne podchody.

Bawmy się świetlnie

Przyjęcie o zmroku

Zacznijmy przed zachodem słońca. Gdzie? Na tarasie, balkonie, w altanie lub po prostu – na trawniku. W miejscu, w którym mamy pewność, że iluminacja wybranych roślin czy elementów architektonicznych urzeknie naszych gości.
Przygotujmy przyjęcie nawiązując do konwencji, w jakiej zaprojektowaliśmy ogród. Jeśli w stylu tradycyjnych lamp Philips Robin czy Cottage, wówczas możemy podkreślić charakter spotkania odpowiednią zastawą stołową. Koronkowym obrusem, barokowym bukietem kwiatów, z muzyką klasyczną w tle. Jeśli w ogrodzie dominują nowoczesne lampy Philips Dunetop lub Moonbow, dopasujmy do nich muzykę jazzową, proste drewniane stoły i białą zastawę z geometrycznym wzorem. Do tego kompozycja z pojedynczych kwiatów w wazonach z grubego szkła lub - po prostu - w estetycznych słoikach.
W menu: lekkostrawne przekąski. Z aperitifem w dłoni poczekajmy, aż sceneria dojrzeje do włączenia świateł. Potem rozdajmy gościom opaski na oczy i …rozświetlmy nasz ogród. Duże wrażenie – gwarantowane.

Tylko we dwoje

Rocznica ślubu, pierwszego spotkania, urodziny – czy potrzebny jest pretekst, by spędzić w niecodzienny sposób wieczór z ukochaną osobą? Wybierzmy najbardziej romantyczny zakątek naszego ogrodu, w którym znajduje się ciepłe, rozproszone światło. Bądź - jeśli mamy taką możliwość - wyczarujmy takie miejsce przy pomocy przenośnych lamp solarnych Philips Dusk lub Greenhouse. Koc na trawie, koszyk z przysmakami i dwa kieliszki do wina - nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Ciepła, letnia noc. W nastrojowym świetle ogrodowych lamp poczujemy się jak na wakacjach.

Gry rodzinne

Nocny ogród może też stać się scenerią dla różnego rodzaju zabaw rodzinnych. Klimat przestrzeni balansującej na granicy światła i mroku doda im szczypty dodatkowych emocji.
Świetlne podchody: poszczególne światła mogą stać się kierunkowskazem, gdzie znajdują się zadania do wykonania.
Zabawa w chowanego: w rozświetlonym ogrodzie także młodsi będą się czuć bezpiecznie. Ileż tu zakamarków, drzew, gęstych krzewów i zacienionych kątów.
Obserwatorzy: nocne życie natury ma swoje tajemnice, a ogród po zmierzchu różni się od swojej dziennej odsłony. Część roślin zasypia, część przeciwnie. Zapach kwitnących roślin nocą staje się bardziej intensywny – pachnie cały ogród! Ta gęsta od aromatów i światłocieni atmosfera zamienia nasz ogród w piękne obserwatorium natury.

 

Nasz spacer dobiegł końca. Zostawiamy Państwa w bezpiecznym i urokliwym miejscu: w rozświetlonym ogrodzie. Życzymy przyjemnych chwil, w dobrym świetle i dobrym towarzystwie.