Seria akcesoriów do laptopa firmy Philips


 • Zestaw głośnikowy SoundBar do laptopa

  Dzięki możliwości przenoszenia, głośniki zapewniają doskonałą jakość dźwięku zawsze i wszędzie. Jeden przewód USB do zasilania i odtwarzania oznacza brak konieczności korzystania z baterii lub zasilacza, co ułatwia przechowywanie.

 • Zestaw słuchawkowy do laptopa

  Wyjątkowy komfort podczas długiego czatowania w Internecie, nawet w czasie podróży. Możliwość dostosowania elementów nausznych do reszty stroju oraz ozdobienia ich zdjęciami partnera lub pupila.

 • Kamera internetowa do laptopa

  Zapewnia wysokiej jakości obraz i dźwięk, bezproblemowe rozmowy oraz błyskawiczne wysyłanie i otrzymywanie wiadomości w dowolnym miejscu. Umożliwia bezproblemowe wysyłanie filmów do serwisu YouTube i jest łatwa w przechowywaniu.

 • Pilot do prowadzenia prezentacji

  Łatwy w obsłudze – działa jak mysz, lecz w powietrzu. Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora zawsze Cię ostrzeże przed całkowitym rozładowaniem, co może okazać się kluczowe przed ważną prezentacją!

 • Mysz do laptopa

  Mysz Bluetooth wyposażona jest w mały, rozwijany przewód USB, co umożliwia jej działanie także po rozładowaniu akumulatora. Dzięki obracanemu czujnikowi TouchControl™ możesz sterować kursorem, nawet gdy mysz jest nieruchoma.

 • Osłona do laptopa

  Twarda górna część na laptopa i elastyczna dolna część dla kolan, a w środku miękka warstwa zabezpieczająca do laptopa. Technologia HeatProtect zapewnia warstwy chroniące przed przegrzaniem.

 • Głośnik CushionSpeaker do laptopa

  Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać ulubiony film, leżąc w łóżku czy słuchać muzyki, odpoczywając na sofie, głośnik CushionSpeaker będzie zawsze Twoim sprzymierzeńcem. Wbudowane głośniki pozwolą Ci cieszyć się czystym dźwiękiem.

 • Głośniki USB do laptopa

  Wyglądają ślicznie i brzmią niesamowicie! Złącze USB umożliwia ich łatwe podłączenie do laptopa – to pełnia dźwięku bez dodatkowego zasilania. Po prostu usiądź i rozkoszuj się muzyką.

Zaprojektowane z myślą o Twoim laptopie

Lekkie i wyjątkowe, nowe akcesoria do laptopa firmy Philips, są zawsze gotowe do użycia. Pozwalają wykorzystać ostatnie chwile na lotnisku na pracę, porozmawiać na czacie w kawiarni, wysłać wiadomości e-mail z biura oraz spotkać się ze znajomymi w sieci lub obejrzeć filmy i posłuchać muzyki w domu.

Zobacz wszystkie akcesoria do laptopa firmy Philips