• Potężny dźwięk
    z zestawu
    kina domowego 5.1

  • Bezprzewodowy
    dźwięk przestrzenny

  • Odłączane, bezprzewodowe
    głośniki dźwięku przestrzennego

Zestawy kina domowego firmy Philips

Wiadomości dotyczące produktów

Lipiec 2013

SoundStage: umieść go pod spodem, aby uzyskać dźwięk z turbo doładowaniem


Nie każdy ma miejsce na zestaw składający się z wielu głośników, ale wszyscy uwielbiają dobre brzmienie. Możesz ulepszyć dźwięk z telewizora bez utraty miejsca dzięki telewizyjnemu głośnikowi SoundStage. Pasuje on wszędzie tam, gdzie telewizor — można umieścić go pod telewizorem, aby sprawić, że muzyka i filmy ujawnią swój magiczny potencjał. Kiedy telewizor jest wyłączony, do głośnika można przesyłać strumieniowo muzykę przez Bluetooth. Jest on wyposażony w technologię NFC, która umożliwia łatwe i wygodne parowanie. Potężny wbudowany subwoofer wzmacnia basy i dodaje dramatyzmu oglądanym filmom. Podłącz urządzenie do telewizora przez złącze HDMI ARC (zwrotny kanał dźwiękowy), aby oglądać programy telewizyjne z równie spektakularnym dźwiękiem i uzyskać jeszcze bardziej niesamowite wrażenia. Głośnikiem można bez problem sterować dzięki technologii CEC, która umożliwia dostosowywanie głośności telewizyjnego głośnika SoundStage za pomocą pilota do telewizora.

SoundStage — bezprzewodowe łączenie z odtwarzaczami multimedialnymi
Lipiec 2013

Fidelio E5:
prawdziwie uniwersalny głośnik, który sprawia, że muzyka i filmy brzmią wspaniale


Uzyskaj dźwięk, jakiego potrzebujesz, w dowolnym momencie i bez zbędnego wysiłku. Nowy, elegancki zestaw głośników Fidelio Cinema E5 to najnowsze rozwiązanie z rewolucyjną funkcją Surround na życzenie. Bardzo niewielkie rozmiary kryją w sobie system, który w kilka sekund bezprzewodowo przekształca się z wysokiej jakości zestawu stereo w niesamowity zestaw kina domowego zapewniający prawdziwie przestrzenny dźwięk.

W konfiguracji stereo zestaw Fidelio E5 ożywi Twoje ulubione utwory muzyczne. Jeśli zaś będziesz mieć ochotę na obejrzenie filmu lub zagranie w grę, która wymaga w pełni przestrzennego dźwięku, wtedy górną część każdego głośnika można łatwo odłączyć i umieścić za słuchaczem. Dzięki temu można stworzyć prawdziwy dźwięk przestrzenny 5.1 bez przewodów, bałaganu i kłopotu. Zestaw obsługuje również wysokiej jakości transmisję bezprzewodową przez połączenie Bluetooth wykorzystujące kodek Apt-X. Jest wyposażony w technologię NFC ułatwiającą parowanie, a także bezprzewodowy subwoofer, który zapewni muzyce i filmom basy, dzięki którym zabrzmią doskonale.

Dzięki atrakcyjnej stylistyce nawiązującej do współczesnego wzornictwa mebli i wystroju wnętrz zestaw Fidelio E5, niczym dzieło sztuki nowoczesnej, będzie elementem dekoracyjnym każdego domu. Zbudowany jest z prawdziwych materiałów, takich jak naturalne drewno i skóra. Charakteryzuje się pięknym wykończeniem z matowego aluminium, co gwarantuje doskonały styl i jakość. Materiały te dobrze wyglądają, a ponadto każdy z nich został wybrany dlatego, że najlepiej sprawdza się w reprodukcji dźwięku.

Głośniki z dźwiękiem przestrzennym
Lipiec 2013

Fidelio PS1 SoundSphere DesignLine


Piękne wzornictwo Fidelio SoundSphere DesignLine zachwyciło recenzentów z magazynu „Stuff” — dzięki niemu zestaw trafił na listę stylowych produktów Cool List. Każdy detal głośników emanuje doskonałym stylem.

Głośniki wysokotonowe zostały zamontowane na chromowanych nóżkach na optymalnej wysokości 1,1 m od podłogi. Pod nimi znajdują się gładkie kule wykonane z wysokiej jakości drewna o lśniącym wykończeniu, w których umieszczono głośniki niskotonowe o średnicy 16,5 cm (6,5 cala). Oferują one moc wyjściową 100 W przy całkowitym zniekształceniu dźwięku rzędu 0,1% na głośnik. Zestaw jest wyposażony w funkcję Bluetooth wykorzystującą kodek Apt-X do wysokiej jakości transmisji bezprzewodowej z innych urządzeń. Zestaw głośników Fidelio SoundSphere DesignLine można również podłączyć bezpośrednio do telewizora za pomocą złącza HDMI.

Głośniki Fidelio SoundSphere
Lipiec 2013

Surround na życzenie: kolejna rewolucja w dziedzinie zestawów kina domowego


Surround na życzenie to najnowsza i najbardziej rewolucyjna innowacja firmy Philips w dziedzinie dźwięku kina domowego — obecnie dostępna tylko w zestawie kina domowego Fidelio HTL9100 SoundBar. Wcześniej trzeba było wybierać między prawdziwym dźwiękiem przestrzennym wielogłośnikowego zestawu 5.1 a zwartą konstrukcją zestawu SoundBar. Dzięki funkcji Surround na życzenie można teraz cieszyć się dwiema funkcjami w jednym eleganckim zestawie.

Gdy pełny dźwięk przestrzenny nie jest potrzebny, np. podczas słuchania muzyki lub oglądania wiadomości, użyj stylowego zestawu SoundBar, aby uzyskać bogatszy dźwięk. Jednak gdy chcesz ożywić film lub grę prawdziwym dźwiękiem przestrzennym, wystarczy odłączyć bezprzewodowe głośniki dźwięku przestrzennego i ustawić je z tyłu pokoju, aby uzyskać pełny efekt dźwięku przestrzennego 5.1. Odłączone głośniki mogą odtwarzać dźwięk przez 10 godzin bez przerwy, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas oglądania ulubionych kinowych trylogii. W celu wyeliminowania zakłóceń w sieci i zapewnienia bezstratnej jakości dźwięku między zestawem SoundBar i odłączonymi głośnikami wykorzystywana jest opatentowana technologia bezprzewodowego dźwięku oraz odrębna częstotliwość.

Czy jest prosty w użyciu? Cieszymy się, że użytkownicy uważają, że program Songbird jest bardzo łatwy w użyciu. Dzięki temu korzystanie z odtwarzacza GoGEAR to jeszcze większa przyjemność.

Schemat zestawu dźwięku przestrzennego
Czerwiec 2013

Głośniki 5.1 z serii 5: potężny dźwięk otaczający słuchacza — bez zakłóceń

Muzyka i filmy oferują niespotykane dotąd wrażenia dzięki nowym, innowacyjnym głośnikom 5.1 z serii 5 firmy Philips.

Do stworzenia doskonałego dźwięku użyto specjalnie opracowanych przetworników głośnikowych. Dzięki zastosowaniu 15-milimetrowego przetwornika wysokotonowego Ferro Fluid z miękką kopułką tony wysokie brzmią wyraźnie i czysto jak nigdy dotąd — bez zakłóceń. Jeśli chodzi o tony średnie, użyto papierowego stożka, ponieważ papier jest lżejszy i bardziej wydajny niż plastik, a także zapewnia lepszy dźwięk. Całość została wzmocniona na krawędziach, co zapewnia trzykrotnie większą wytrzymałość — gwarantuje to niezakłócony dźwięk nawet przy pełnej głośności. Basy brzmią lepiej dzięki systemowi Bass Reflex, który zapewnia maksymalną głośność bez kompresji.

Wygięta konstrukcja sprawia, że głośniki oferują idealnie dokładną reprodukcję dźwięku. Zwykłe głośniki zniekształcają dźwięk, ponieważ środek przetwornika wysokotonowego znajduje się przed środkiem przetwornika średniotonowego z uwagi na głębokość przetwornika. Dzięki wygiętej konstrukcji przetwornik wysokotonowy znajduje się w miejscu, które zapewnia lepsze odwzorowanie dźwięku.

Zestaw dźwięku przestrzennego 5.1
Czerwiec 2013

Philips Smart TV

Czy posiadasz zestaw kina domowego firmy Philips z odtwarzaczem Blu-ray? A może masz domowe odtwarzacze multimedialne i korzystasz z usługi Philips Smart TV? Teraz możesz wyszukiwać i poznawać aplikacje zgodne z posiadanym urządzeniem, aby lepiej wykorzystać możliwości usługi Smart TV.

Czerwiec 2013

Technologie w zestawach kina domowego firmy Philips

360 Sound: dźwięk przestrzenny z każdej strony

Philips 360 Sound to opatentowane głośniki zapewniające dźwięk o niezrównanej jakości. Robią wrażenie dużo większe niż ich rozmiar dzięki wielokierunkowym przetwornikom, które emitują dźwięk na boki i do przodu jednocześnie. Trzy przetworniki wysyłające dźwięk w trzech kierunkach gwarantują głośność, moc i niesamowite wrażenie przestrzenności dźwięku. Wykorzystanie dodatkowych wzmacniaczy oraz zastrzeżonego algorytmu firmy Philips pozwala stworzyć niezrównany system dźwięku przestrzennego 9.1 zapewniający „otaczający” dźwięk — znacznie lepszy niż ten oferowany przez tradycyjne systemy 5.1.
Podczas testów dźwiękowych* ponad 70% uczestników wybrało zachwycający dźwięk zestawu Philips 360 Sound.
* Dane oparte na wynikach testów dźwiękowych przeprowadzonych przez firmę Synovate w listopadzie 2010 roku w Niemczech z uwzględnieniem głównego gracza konkurencji.

AmbiSound: lepszy dźwięk z mniejszej liczby głośników

Całkowite zanurzenie w realistycznym dźwięku przestrzennym dzięki jednemu głośnikowi — oto magia technologii AmbiSound. To doskonałe rozwiązanie pozwalające na uzyskanie dźwięku przestrzennego w prosty sposób. Oferuje dźwięk przestrzenny niezależny od miejsca odsłuchu, naturalne i realistyczne efekty dźwiękowe oraz całkowitą dowolność w zakresie ustawienia głośnika. Urządzenie ma głębokość 87 mm, mieści w sobie 6 wzmacniaczy i 6 głośników oraz zapewnia realistyczny, 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny.

Zadaniem technologii AmbiSound jest tworzenie naprawdę przestrzennego dźwięku. Jest to możliwe dzięki wiedzy uzyskanej ze szczegółowych badań dotyczących percepcji dźwięku i psychoakustyki. Trzy obszary psychoakustyki stanowią integralną część technologii AmbiSound. Pierwszy to zjawiska psychoakustyczne, zrozumienie ludzkiej percepcji dźwięków — zastosowane w technologii przetwarzania dźwięku AmbiSound. Drugim obszarem jest przetwarzanie matrycowe, które polega na tworzeniu strumieni dźwięku przez generowanie akustycznych „otworów”, co pozwala słuchaczom usłyszeć dźwięki dochodzące ze wszystkich stron. Trzecim i ostatnim obszarem jest precyzyjnie dobrany kąt ustawienia przetworników. Zewnętrzne przetworniki zostały specjalnie ustawione pod danym kątem, aby stworzyć bardziej realistyczne wrażenie wielokanałowego dźwięku przestrzennego.

Te elementy sprawiają, że technologia AmbiSound może zapewnić niezrównaną jakość dźwięku przestrzennego z jednego zestawu SoundBar.

Technologia Crystal Clear Sound: doskonała czystość każdego dźwięku

Czystość dźwięku ma podstawowe znaczenie dla czerpania prawdziwej przyjemności ze słuchania muzyki, oglądania filmów i grania w gry. Technologia Crystal Clear Sound wykorzystuje wyjątkowe połączenie starannie dobranych przetworników wysokotonowych i doskonałych wzmacniaczy klasy D. Zachowanie szczegółowości oryginalnych nagrań pozwala słuchać ich zgodnie z zamysłem twórców.

W technologii tej zastosowano specjalne przetworniki wysokotonowe, które zostały wykonane z lekkiego, a jednocześnie sztywnego tytanu, aby zapewnić odpowiedni poziom precyzji dźwięku. Ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że nic nie zakłóca emitowanego przez nie realistycznego, precyzyjnego i naturalnego dźwięku.

Doskonałe wzmacniacze klasy D firmy Philips pozwalają zachować oryginalne brzmienie i wszystkie detale dźwięku. Dzięki temu filmy i muzyka brzmią w domu tak, jak zostały nagrane.

Dowiedz się więcej
Schemat zestawu 360 Surround
Zestaw dźwięku przestrzennego
Schemat zestawu — głośniki centralne
Strona: 1
    Powrót do widoku pełnej listy

Lipiec 2013

SoundStage: umieść go pod spodem, aby uzyskać dźwięk z turbo doładowaniem
Nie każdy ma miejsce na zestaw składający się z wielu głośników, ale wszyscy uwielbiają dobre brzmienie. Możesz ulepszyć dźwięk z telewizora...

SoundStage — bezprzewodowe łączenie z odtwarzaczami multimedialnymi

Lipiec 2013

Fidelio E5:
prawdziwie uniwersalny głośnik, który sprawia, że muzyka i filmy brzmią wspaniale

Uzyskaj dźwięk, jakiego potrzebujesz, w dowolnym momencie i bez zbędnego wysiłku. Nowy, elegancki zestaw E5 to najnowsze rozwiązanie z rewolucyjną funkcją Surround na życzenie...

Głośniki z dźwiękiem przestrzennym

Lipiec 2013

Fidelio PS1 SoundSphere DesignLine
Piękne wzornictwo Fidelio SoundSphere DesignLine zachwyciło recenzentów z magazynu „Stuff” — dzięki niemu zestaw trafił na listę stylowych produktów Cool List. Każdy detal głośników emanuje doskonałym stylem...

Głośniki Fidelio SoundSphere

Czerwiec 2013

Surround na życzenie: kolejna rewolucja w dziedzinie zestawów kina domowego
Surround na życzenie to najnowsza i najbardziej rewolucyjna innowacja firmy Philips w dziedzinie dźwięku kina domowego — obecnie...

Schemat zestawu dźwięku przestrzennego

Czerwiec 2013

Głośniki 5.1 z serii 5: potężny dźwięk otaczający słuchacza — bez zakłóceń
Muzyka i filmy oferują niespotykane dotąd wrażenia dzięki nowym, innowacyjnym głośnikom 5.1 z serii 5 firmy Philips...

Zestaw dźwięku przestrzennego 5.1

Czerwiec 2013

Philips Smart TV
Czy posiadasz zestaw kina domowego firmy Philips z odtwarzaczem Blu-ray? A może masz domowe odtwarzacze multimedialne i korzystasz z usługi Philips Smart TV? Teraz możesz wyszukiwać i poznawać aplikacje...

Philips Smart TV

Czerwiec 2013

Technologie w zestawach kina domowego firmy Philips
Dowiedz się więcej o naszym nowym odtwarzaczu MP4 z funkcją łączności Bluetooth® z urządzeniami audio, takimi jak Bluetooth® ...

Schemat zestawu 360 Surround
Strona: 1
    Powrót do wykazu najważniejszych cech

Lipiec 2013

SoundStage: umieść go pod spodem, aby uzyskać dźwięk z turbo doładowaniem

Nie każdy ma miejsce na zestaw składający się z wielu głośników, ale wszyscy uwielbiają dobre brzmienie. Możesz ulepszyć dźwięk z telewizora bez utraty miejsca dzięki telewizyjnemu głośnikowi SoundStage. Pasuje on wszędzie tam, gdzie telewizor — można umieścić go pod telewizorem, aby sprawić, że muzyka i filmy ujawnią swój magiczny potencjał. Kiedy telewizor jest wyłączony, do głośnika można przesyłać strumieniowo muzykę przez Bluetooth. Jest on wyposażony w technologię NFC, która umożliwia łatwe i wygodne parowanie. Potężny wbudowany subwoofer wzmacnia basy i dodaje dramatyzmu oglądanym filmom. Podłącz urządzenie do telewizora przez złącze HDMI ARC (zwrotny kanał dźwiękowy), aby oglądać programy telewizyjne z równie spektakularnym dźwiękiem i uzyskać jeszcze bardziej niesamowite wrażenia. Głośnikiem można bez problem sterować dzięki technologii CEC, która umożliwia dostosowywanie głośności telewizyjnego głośnika SoundStage za pomocą pilota do telewizora.

SoundStage — bezprzewodowe łączenie z odtwarzaczami multimedialnymi

Lipiec 2013

Fidelio E5:
prawdziwie uniwersalny głośnik, który sprawia, że muzyka i filmy brzmią wspaniale

Uzyskaj dźwięk, jakiego potrzebujesz, w dowolnym momencie i bez zbędnego wysiłku. Nowy, elegancki zestaw głośników Fidelio Cinema E5 to najnowsze rozwiązanie z rewolucyjną funkcją Surround na życzenie. Bardzo niewielkie rozmiary kryją w sobie system, który w kilka sekund bezprzewodowo przekształca się z wysokiej jakości zestawu stereo w niesamowity zestaw kina domowego zapewniający prawdziwie przestrzenny dźwięk.

W konfiguracji stereo zestaw Fidelio E5 ożywi Twoje ulubione utwory muzyczne. Jeśli zaś będziesz mieć ochotę na obejrzenie filmu lub zagranie w grę, która wymaga w pełni przestrzennego dźwięku, wtedy górną część każdego głośnika można łatwo odłączyć i umieścić za słuchaczem. Dzięki temu można stworzyć prawdziwy dźwięk przestrzenny 5.1 bez przewodów, bałaganu i kłopotu. Zestaw obsługuje również wysokiej jakości transmisję bezprzewodową przez połączenie Bluetooth wykorzystujące kodek Apt-X. Jest wyposażony w technologię NFC ułatwiającą parowanie, a także bezprzewodowy subwoofer, który zapewni muzyce i filmom basy, dzięki którym zabrzmią doskonale.

Dzięki atrakcyjnej stylistyce nawiązującej do współczesnego wzornictwa mebli i wystroju wnętrz zestaw Fidelio E5, niczym dzieło sztuki nowoczesnej, będzie elementem dekoracyjnym każdego domu. Zbudowany jest z prawdziwych materiałów, takich jak naturalne drewno i skóra. Charakteryzuje się pięknym wykończeniem z matowego aluminium, co gwarantuje doskonały styl i jakość. Materiały te dobrze wyglądają, a ponadto każdy z nich został wybrany dlatego, że najlepiej sprawdza się w reprodukcji dźwięku.

Głośniki z dźwiękiem przestrzennym

Lipiec 2013

Fidelio PS1 SoundSphere DesignLine

Piękne wzornictwo Fidelio SoundSphere DesignLine zachwyciło recenzentów z magazynu „Stuff” — dzięki niemu zestaw trafił na listę stylowych produktów Cool List. Każdy detal głośników emanuje doskonałym stylem.

Głośniki wysokotonowe zostały zamontowane na chromowanych nóżkach na optymalnej wysokości 1,1 m od podłogi. Pod nimi znajdują się gładkie kule wykonane z wysokiej jakości drewna o lśniącym wykończeniu, w których umieszczono głośniki niskotonowe o średnicy 16,5 cm (6,5 cala). Oferują one moc wyjściową 100 W przy całkowitym zniekształceniu dźwięku rzędu 0,1% na głośnik. Zestaw jest wyposażony w funkcję Bluetooth wykorzystującą kodek Apt-X do wysokiej jakości transmisji bezprzewodowej z innych urządzeń. Zestaw głośników Fidelio SoundSphere DesignLine można również podłączyć bezpośrednio do telewizora za pomocą złącza HDMI.

Głośniki Fidelio SoundSphere

Czerwiec 2013

Surround na życzenie: kolejna rewolucja w dziedzinie zestawów kina domowego

Surround na życzenie to najnowsza i najbardziej rewolucyjna innowacja firmy Philips w dziedzinie dźwięku kina domowego — obecnie dostępna tylko w zestawie kina domowego Fidelio HTL9100 SoundBar. Wcześniej trzeba było wybierać między prawdziwym dźwiękiem przestrzennym wielogłośnikowego zestawu 5.1 a zwartą konstrukcją zestawu SoundBar. Dzięki funkcji Surround na życzenie można teraz cieszyć się dwiema funkcjami w jednym eleganckim zestawie.

Gdy pełny dźwięk przestrzenny nie jest potrzebny, np. podczas słuchania muzyki lub oglądania wiadomości, użyj stylowego zestawu SoundBar, aby uzyskać bogatszy dźwięk. Jednak gdy chcesz ożywić film lub grę prawdziwym dźwiękiem przestrzennym, wystarczy odłączyć bezprzewodowe głośniki dźwięku przestrzennego i ustawić je z tyłu pokoju, aby uzyskać pełny efekt dźwięku przestrzennego 5.1. Odłączone głośniki mogą odtwarzać dźwięk przez 10 godzin bez przerwy, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas oglądania ulubionych kinowych trylogii. W celu wyeliminowania zakłóceń w sieci i zapewnienia bezstratnej jakości dźwięku między zestawem SoundBar i odłączonymi głośnikami wykorzystywana jest opatentowana technologia bezprzewodowego dźwięku oraz odrębna częstotliwość.

Czy jest prosty w użyciu? Cieszymy się, że użytkownicy uważają, że program Songbird jest bardzo łatwy w użyciu. Dzięki temu korzystanie z odtwarzacza GoGEAR to jeszcze większa przyjemność.

 

Schemat zestawu dźwięku przestrzennego

Czerwiec 2013

Głośniki 5.1 z serii 5: potężny dźwięk otaczający słuchacza — bez zakłóceń

Muzyka i filmy oferują niespotykane dotąd wrażenia dzięki nowym, innowacyjnym głośnikom 5.1 z serii 5 firmy Philips.

Do stworzenia doskonałego dźwięku użyto specjalnie opracowanych przetworników głośnikowych. Dzięki zastosowaniu 15-milimetrowego przetwornika wysokotonowego Ferro Fluid z miękką kopułką tony wysokie brzmią wyraźnie i czysto jak nigdy dotąd — bez zakłóceń. Jeśli chodzi o tony średnie, użyto papierowego stożka, ponieważ papier jest lżejszy i bardziej wydajny niż plastik, a także zapewnia lepszy dźwięk. Całość została wzmocniona na krawędziach, co zapewnia trzykrotnie większą wytrzymałość — gwarantuje to niezakłócony dźwięk nawet przy pełnej głośności. Basy brzmią lepiej dzięki systemowi Bass Reflex, który zapewnia maksymalną głośność bez kompresji.

Wygięta konstrukcja sprawia, że głośniki oferują idealnie dokładną reprodukcję dźwięku. Zwykłe głośniki zniekształcają dźwięk, ponieważ środek przetwornika wysokotonowego znajduje się przed środkiem przetwornika średniotonowego z uwagi na głębokość przetwornika. Dzięki wygiętej konstrukcji przetwornik wysokotonowy znajduje się w miejscu, które zapewnia lepsze odwzorowanie dźwięku.

Zestaw dźwięku przestrzennego 5.1

Czerwiec 2013

Philips Smart TV

Czy posiadasz zestaw kina domowego firmy Philips z odtwarzaczem Blu-ray? A może masz domowe odtwarzacze multimedialne i korzystasz z usługi Philips Smart TV? Teraz możesz wyszukiwać i poznawać aplikacje zgodne z posiadanym urządzeniem, aby lepiej wykorzystać możliwości usługi Smart TV.

 

Philips Smart TV

Czerwiec 2013

Technologie w zestawach kina domowego firmy Philips

360 Sound: dźwięk przestrzenny z każdej strony

Philips 360 Sound to opatentowane głośniki zapewniające dźwięk o niezrównanej jakości. Robią wrażenie dużo większe niż ich rozmiar dzięki wielokierunkowym przetwornikom, które emitują dźwięk na boki i do przodu jednocześnie. Trzy przetworniki wysyłające dźwięk w trzech kierunkach gwarantują głośność, moc i niesamowite wrażenie przestrzenności dźwięku. Wykorzystanie dodatkowych wzmacniaczy oraz zastrzeżonego algorytmu firmy Philips pozwala stworzyć niezrównany system dźwięku przestrzennego 9.1 zapewniający „otaczający” dźwięk — znacznie lepszy niż ten oferowany przez tradycyjne systemy 5.1.

Podczas testów dźwiękowych* ponad 70% uczestników wybrało zachwycający dźwięk zestawu Philips 360 Sound.
* Dane oparte na wynikach testów dźwiękowych przeprowadzonych przez firmę Synovate w listopadzie 2010 roku w Niemczech z uwzględnieniem głównego gracza konkurencji.

AmbiSound: lepszy dźwięk z mniejszej liczby głośników

Całkowite zanurzenie w realistycznym dźwięku przestrzennym dzięki jednemu głośnikowi — oto magia technologii AmbiSound. To doskonałe rozwiązanie pozwalające na uzyskanie dźwięku przestrzennego w prosty sposób. Oferuje dźwięk przestrzenny niezależny od miejsca odsłuchu, naturalne i realistyczne efekty dźwiękowe oraz całkowitą dowolność w zakresie ustawienia głośnika. Urządzenie ma głębokość 87 mm, mieści w sobie 6 wzmacniaczy i 6 głośników oraz zapewnia realistyczny, 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny.

Zadaniem technologii AmbiSound jest tworzenie naprawdę przestrzennego dźwięku. Jest to możliwe dzięki wiedzy uzyskanej ze szczegółowych badań dotyczących percepcji dźwięku i psychoakustyki. Trzy obszary psychoakustyki stanowią integralną część technologii AmbiSound. Pierwszy to zjawiska psychoakustyczne, zrozumienie ludzkiej percepcji dźwięków — zastosowane w technologii przetwarzania dźwięku AmbiSound. Drugim obszarem jest przetwarzanie matrycowe, które polega na tworzeniu strumieni dźwięku przez generowanie akustycznych „otworów”, co pozwala słuchaczom usłyszeć dźwięki dochodzące ze wszystkich stron. Trzecim i ostatnim obszarem jest precyzyjnie dobrany kąt ustawienia przetworników. Zewnętrzne przetworniki zostały specjalnie ustawione pod danym kątem, aby stworzyć bardziej realistyczne wrażenie wielokanałowego dźwięku przestrzennego.

Te elementy sprawiają, że technologia AmbiSound może zapewnić niezrównaną jakość dźwięku przestrzennego z jednego zestawu SoundBar.

Technologia Crystal Clear Sound: doskonała czystość każdego dźwięku

Czystość dźwięku ma podstawowe znaczenie dla czerpania prawdziwej przyjemności ze słuchania muzyki, oglądania filmów i grania w gry. Technologia Crystal Clear Sound wykorzystuje wyjątkowe połączenie starannie dobranych przetworników wysokotonowych i doskonałych wzmacniaczy klasy D. Zachowanie szczegółowości oryginalnych nagrań pozwala słuchać ich zgodnie z zamysłem twórców.

W technologii tej zastosowano specjalne przetworniki wysokotonowe, które zostały wykonane z lekkiego, a jednocześnie sztywnego tytanu, aby zapewnić odpowiedni poziom precyzji dźwięku. Ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że nic nie zakłóca emitowanego przez nie realistycznego, precyzyjnego i naturalnego dźwięku.

Doskonałe wzmacniacze klasy D firmy Philips pozwalają zachować oryginalne brzmienie i wszystkie detale dźwięku. Dzięki temu filmy i muzyka brzmią w domu tak, jak zostały nagrane.

Schemat zestawu 360 Surround