Telewizory

Smart TV

Jakość obrazu Ultra HD

Rozdzielczość 4K Ultra HD

Korzystając z doświadczeń i wiedzy stojących za legendarną już jakością obrazu naszych telewizorów, poszliśmy cztery razy dalej, opracowując najnowsze modele telewizorów Philips Ultra HD, które cechuje rozdzielczość cztery razy większa niż telewizory Full HD. Ponad osiem milionów pikseli oraz unikatowa technologia skalowania obrazu Ultra Resolution pozwalają uzyskać ostrzejszy obraz w każdej sytuacji. Wybierz większą ostrość, lepszą głębię, doskonały kontrast, płynny ruch oraz bezbłędne odwzorowanie szczegółów.

Zobacz telewizory Ultra HD

Skalowanie obrazu do rozdzielczości 4k Ultra HD

Dzięki technologii skalowania obrazu o nazwie Ultra Resolution nasze telewizory konwertują, każdy sygnał do rozdzielczości Ultra HD. Pozwala to uzyskać znacznie wyraźniejszy obraz o precyzyjniej zarysowanych krawędziach i lepszym odwzorowaniu detali.

Zobacz telewizory Ultra HD
Technologia odpowiedzialna za jakość obrazu

Technologia odpowiedzialna za jakość obrazu

Nasze zaawansowane procesory do poprawy jakości obrazu skupiają się na czterech aspektach, które dostrzega ludzkie oko: ruchu, kontraście, kolorze i ostrości. Technologia odpowiedzialna za jakość obrazu cyfrowo go koryguje i zapewnia obraz niezwykle ostry, pełen niesamowitych kolorów, szczegółów i głębi- zawsze i bez względu na źródło. Niezależnie od tego, czy będziesz oglądać materiały wideo przez internet, czy wysokiej jakości filmy z płyt Blu-ray, zachwycisz się jakością.

Zobacz telewizory
Micro Dimming Pro

Micro Dimming Pro

Technologia Philips Micro Dimming Pro zapewnia optymalizację czerni i bieli wyświetlanej przez telewizor w zależności od poziomu oświetlenia w danym pomieszczeniu. Nasz zaawansowany procesor analizuje i koryguje obraz w 6400 różnych strefach, zapewniając niesamowity kontrast, znakomitą ostrość i niezrównaną jakość obrazu, pozwalając jeszcze pełniej przeżyć to, co dzieje się na ekranie, niezależnie od pory dnia.

Bright Pro

Bright Pro

Technologia Bright Pro zwiększa kontrast, generując krystalicznie czystą biel i głęboką, aksamitną czerń. Pozwala to uzyskać naturalny obraz o doskonałym kontraście — tak za dnia, jak i wieczorem.

Zobacz telewizory
Technologie Perfect Motion Rate i Perfect Motion Rate Ultra

Perfect Motion Rate

PMR to wskaźnik, który opisuje jak dobrze dany telewizor radzi sobie z wyświetlaniem obrazu w ruchu. Im wyższa wartość PMR tym ostrzej i płynniej dany telewizor jest w stanie wyświetlić ruchomy obraz.

* Należy sprawdzić dostępność technologii dla danego modelu telewizora.

Zobacz telewizory
Technologie Digital Natural Motion i Perfect Natural Motion

Technologie Digital Natural Motion i Perfect Natural Motion

Uwielbiasz filmy akcji, sport i gry, ale wymagasz możliwie najlepszego obrazu. Właśnie dlatego Philips stworzył dwie nagradzane technologie poprawy płynności, które eliminują skokowe wyświetlanie ruchu.

Technologia Digital Natural Motion*korzysta z mocy obliczeniowej pozwalającej analizować dwa miliardy pikseli, zapewniając płynny obraz.

Technologia Perfect Natural Motion* korzysta z mocy obliczeniowej pozwalającej analizować cztery miliardy pikseli, aby zapewnić idealnie płynny obraz ruchomy o doskonałej ostrości.

* Należy sprawdzić dostępność technologii dla danego modelu telewizora.

Zobacz telewizory
Jakość obrazu dopasowywana do odległości
Dopasowanie jakości obrazu do odległości

Wyobraź sobie telewizor, który dostosowuje jakość obrazu do Twoich potrzeb. Philips TV za pośrednictwem wbudowanej kamery dopasowuje parametry obrazu odpowiednio do odległości, w jakiej się znajdujesz od TV, a to wszystko przy użyciu innowacyjnego oprogramowania. Rezultat? Najlepszy możliwy obraz- zoptymalizowany specjalnie dla Ciebie.

Zobacz telewizory
Ambilight — Twoje ulubione programy i filmy rozjaśnione światłem

Ambilight

Technologia Ambilight firmy Philips wykracza poza ramy twojego telewizora. Wytwarzając barwną poświatę wokół TV sprawia, że Twoje oczy mniej się męczą, obraz staje się bardziej kontrastowy a ekran zdaje się być większy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki Ambilight kolory i emocje wkraczają do Twojego salonu, zapewniając bardziej intensywne doznania podczas oglądania meczu, grania czy śledzenia ulubionego serialu.

Zobacz telewizory z technologią Ambilight

Poznaj Ambilight!

Ambilight+hue

Wypełnij swoją przestrzeń- i swoje życie- aurą Ambilight. Technologia Ambilight+ hue* pozwala wypełnić efektem Ambilight całe pomieszczenie. Telewizor z technologią Ambilight ** „komunikuje się” z żarówkami hue bezprzewodowo, aby emocje, barwy i moc technologii Ambilight wypełniły całe pomieszczenie.

* Zestaw hue dostępny oddzielnie

** Modele Philips TV Ambilight a roku 2011 i nowsze

Zobacz telewizory z technologią Ambilight

Stwórz nastrój za pomocą światła

Nieważne czy właśnie śledzisz mecz, grasz czy oglądasz film przyrodniczy, technologia Ambilight oferuje odpowiednie tryby dla każdego rodzaju rozrywki i nastroju. Bez względu na to, czy wolisz tryby dynamiczne, takie jak Gra lub żywy, czy spokojniejszy tryb Relaks - zawsze znajdziesz właściwe ustawienie na każdą okazję.

Zobacz telewizory z technologią Ambilight
Zaawansowane rozwiązania — świat na wyciągnięcie ręki
Pierwszy w Europie telewizor Smart TV z systemem Android™

System operacyjny Android pozwala na płynne przeglądanie treści, prowadzenie rozmów, korzystanie z ulubionych aplikacji i granie w ulubione gry — wszystko w bardzo szybki, intuicyjny i przyjemny sposób. Dzięki dodatkowym korzyściom, takim jak dostęp do sklepu Google™ Play czy wyszukiwarki Chrome™, zabawa nie będzie miała końca.

* Modele telewizorów Philips z roku 2014, seria 8000 i wyższe

Zobacz telewizory Smart TV z systemem operacyjnym Android™
Apps

Aplikacje

Wybieraj i organizuj aplikacje tak, jak chcesz. Dostęp do świata Internetu na ekranie telewizora — począwszy od aplikacji, takich jak sklep Google Play™*, wyszukiwarka Chrome™*, Skype™, Twitter™, Facebook™ czy YouTube™, a na serwisach VOD (wideo na żądanie), telewizji internetowej, grach, wiadomościach i prognozach pogody skończywszy — jeszcze nigdy nie był tak prosty.

* Modele telewizorów Philips z roku 2014, seria 8000 i wyższe

Odwiedź galerię aplikacji Smart TV
Skype™

Skype™

Dziel się wrażeniami z bliskimi, gdziekolwiek są. Dzięki aplikacji Skype w telewizorze możesz prowadzić wideo rozmowy na dużym ekranie. Wystarczy jedynie sprawdzić, czy telewizor ma wbudowaną kamerę, czy też potrzebna jest kamera zewnętrzna*.

* Należy sprawdzić dostępność kamery dla danego modelu telewizora

Zobacz telewizory Smart TV
Aplikacje Cloud TV i Cloud Explorer

Aplikacje Cloud TV i Cloud Explorer

Dzięki stale poszerzanej ofercie aplikacja Philips Cloud TV* pozwala oglądać setki kanałów telewizyjnych z całego świata. Z kolei aplikacja Cloud Explorer pozwala łatwo połączyć się ze swoim kontem Dropbox™ przez telewizor i wyświetlić dostępne pliki na dużym ekranie.

* Dostępność kanałów telewizyjnych różni się w zależności od kraju

Zobacz telewizory Smart TV
Udostępnianie
Steruj telewizorem Philips za pomocą urządzenia przenośnego

Aplikacja Philips TV Remote umożliwia zmianę kanałów i regulację głośności — tak jak przy użyciu pilota zdalnego sterowania*. Można nawet wyszukiwać treści z wykorzystaniem funkcji sterowania głosem w urządzeniu przenośnym! Wybierz swój ulubiony program w sekcji Teraz w TV**. Bądź na bieżąco i wyświetlaj oceny lub dodatkowe informacje o programach, korzystając z elektronicznego przewodnika telewizyjnego***. Przesyłaj zdjęcia, filmy i inne materiały między telewizorem a urządzeniem przenośnym. Możesz też przekierować cyfrowy przekaz telewizyjny na swój tablet za dotknięciem jednego przycisku.

* Wymagane jest zainstalowanie aplikacji Philips TV Remote na smartfonie lub tablecie

** Teraz w TV: wymaga internetowego elektronicznego przewodnika telewizyjnego i zależy od kraju i operatora

*** Elektroniczny przewodnik telewizyjny: jego działanie i faktyczna dostępność zależą od kraju i operatora

Zobacz telewizory Smart TV
Funkcja multiroom

Funkcja multiroom

Telewizory Philips Smart TV z serii 6409 i wyższych umożliwiają przesyłanie sygnału telewizji cyfrowej odbieranej przez tuner TV do innego Philips Smart TV znajdującego się w zasięgu tej samej sieci WiFi. Dzięki tej technologii możesz np. oglądać telewizję w kuchni bez konieczności ciągnięcia do niej przewodów z sygnałem TV.

Zobacz telewizory Smart TV
Sterowanie gestami

Sterowanie gestami

Chcesz ściszyć telewizor lub przełączyć kanały? Wykonaj jeden ruch ręką (bez potrzeby używania pilota), a wbudowana kamera rozpozna Twój gest i zrobi to za Ciebie.

* Modele telewizorów Philips z roku 2014, seria 8000 i wyższe

Zobacz telewizory Smart TV z systemem operacyjnym Android™
Wyszukiwanie głosowe

Wyszukiwanie głosowe

Nie chce Ci się pisać? Mów do pilota, a tekst pojawi się na ekranie telewizora! Z funkcji wyszukiwania głosowego można korzystać także na urządzeniu przenośnym przy użyciu aplikacji Philips MyRemote.

* modele telewizorów Philips z roku 2014, seria 8000 i wyższe

Poznaj Philips TV Powered by Android™
Inteligentny pilot zdalnego sterowania

Zaawansowany pilot zdalnego sterowania

Co sprawia, że nasze zaawansowane piloty są tak wyjątkowe? Poza wszystkimi innymi funkcjami, których oczekujesz od zwykłego pilota, dodaliśmy innowacyjne rozwiązania, takie jak pełna klawiatura* QWERTY na spodzie pilota (taka, jak klawiatura Twojego komputera). Funkcja wskaźnika* działa jak mysz komputerowa, dzięki czemu z łatwością możesz zaznaczać, klikać i przewijać. Dzięki wbudowanemu żyroskopowi rozpoznają, która strona pilota jest zwrócona ku górze. Nie musisz się martwić, że zmienisz kanał podczas pisania.

* Należy sprawdzić dostępność technologii dla danego modelu telewizora

Udostępnianie
Steruj telewizorem Philips za pomocą urządzenia przenośnego

Aplikacja Philips TV Remote umożliwia zmianę kanałów i regulację głośności — tak jak przy użyciu pilota zdalnego sterowania*. Można nawet wyszukiwać treści z wykorzystaniem funkcji sterowania głosem w urządzeniu przenośnym! Wybierz swój ulubiony program w sekcji Teraz w TV**. Bądź na bieżąco i wyświetlaj oceny lub dodatkowe informacje o programach, korzystając z elektronicznego przewodnika telewizyjnego***. Przesyłaj zdjęcia, filmy i inne materiały między telewizorem a urządzeniem przenośnym. Możesz też przekierować cyfrowy przekaz telewizyjny na swój tablet za dotknięciem jednego przycisku.

* Wymagane jest zainstalowanie aplikacji Philips TV Remote na smartfonie lub tablecie

** Teraz w TV: wymaga internetowego elektronicznego przewodnika telewizyjnego i zależy od kraju i operatora

*** Elektroniczny przewodnik telewizyjny: jego działanie i faktyczna dostępność zależą od kraju i operatora

Pobierz aplikację ze sklepu iTunes Pobierz aplikację ze sklepu GooglePlay™ Zobacz telewizory Smart TV
Tuner dwugłowicowy

Podwójny Tuner*

Oglądaj i nagrywaj w tym samym czasie! Zawsze będziesz mieć coś do obejrzenia później.

Zobacz TV z podwójnym tunerem

* Należy sprawdzić dostępność technologii dla danego modelu telewizora

Wzornictwo — witaj w świecie nowoczesnego wzornictwa telewizorów
Ramy

Imponujące wzornictwo

Im węższa jest obudowa telewizora, tym lepiej wtapia się on w otoczenie. Czasami największe wrażenie robią rzeczy, których nie widać.

Zobacz telewizory
Osłony

Smukłe kształty

Tradycyjne telewizory mają szerokie obramowanie wokół ekranu, co sprawia, że wyglądają ciężko i mało atrakcyjnie. Zredukowaliśmy obramowanie naszych telewizorów do minimum dzięki czemu optycznie zwiększa się powierzchnia ekranu.

Zobacz telewizory
Podstawy

Podstawy

Zaprojektowaliśmy podstawy w taki sposób, aby nasze telewizory wyglądały na lżejsze i unoszące się w powietrzu. Efekt? Piękne i eleganckie telewizory w każdym szczególe.

Zobacz telewizory
Materiały i wykończenie

Materiały

Wykończenie

Poczynając od prawdziwych materiałów po neutralne i klasyczne kombinacje kolorów — wysokiej jakości materiały i wykończenia, których używamy, są wybrane specjalnie po to, by doskonale współgrać z wnętrzem Twojego mieszkania.

Zobacz telewizory
Telewizor Philips Ambilight z systemem Android™ zmienia zasady gry

Najnowszy, wprowadzony na rynek w 2014 r. telewizor firmy Philips z systemem Ambilight wywróci do góry nogami Twoje postrzeganie telewizji. Wyposażony w system Android, łączy w sobie moc i bogactwo treści Google Play™ oraz naszą wyjątkową technologię Ambilight, aby zapewnić użytkownikom niesamowite wrażenia.

System Android™ zapewnia szybsze działanie, bogatszy wachlarz opcji i możliwość bardziej spersonalizowanego korzystania z telewizora. Połączenie szybkiego procesora z przyjaznym użytkownikowi interfejsem zapewnia nieograniczony dostęp do materiałów — zarówno z Google Play™, jak i za pośrednictwem przeglądarki Chrome. Ponadto dostępne jest łatwe w obsłudze menu nawigacyjne z bezpośrednimi łączami do ulubionych materiałów.

Odkryj, jak działa technologia Smart TV
z systemem Android™
Do sześciu razy szybsze działanie

Wielka zmiana w kompaktowym opakowaniu. Dzięki procesorom nowej generacji oglądanie telewizji staje się naprawdę atrakcyjne. Zwiększyliśmy moc wszystkich naszych telewizorów — od procesorów dwurdzeniowych po niesamowicie szybkie procesory cztero- i sześciordzeniowe, w które wyposażone są telewizory z systemem Android™. Procesory sześciordzeniowe zapewniają do sześciu razy szybsze korzystanie z menu, gier i Internetu.

Dostęp do informacji z całego świata bez konieczności opuszczania fotela

Zintegrowana przeglądarka internetowa Google Chrome zapewnia łatwy dostęp do stron WWW. Teraz możesz wyszukiwać materiały za pomocą przeglądarki Chrome, korzystając z funkcji wyszukiwania głosowego na pilocie lub używając kontrolera do gier. Ponadto dzięki przeglądarce Chrome masz łatwy dostęp do swojego konta Gmail i portali społecznościowych.

Twoje okno na rozrywkę

Najlepsze jest jednak to, że telewizor Philips Ambilight z systemem Android™ umożliwia dostęp do treści oferowanych przez Google Play™. To rewelacyjne połączenie — możesz korzystać z wielu przystosowanych do telewizora aplikacji oraz stale poszerzającej się oferty materiałów. Dotyczy to również istniejących aplikacji Philips Smart TV Alliance, co oznacza lepszy dostęp do ulubionych treści.

Gotowi? Start!

Google Play™ oferuje imponującą kolekcję gier. Dzięki kontrolerowi do gier USB można swobodnie nawigować i grać na telewizorze tak jak na konsoli. Innowacyjny sześciordzeniowy procesor o mocy sześciokrotnie większej niż w przypadku zwykłego procesora zwiększy dynamikę wydarzeń podczas gry.

Intuicyjne sterowanie gestami

Chcesz ściszyć telewizor lub przełączyć kanały? Wykonaj jeden ruch ręką (bez potrzeby używania pilota), a wbudowana kamera rozpozna Twój gest i zrobi to za Ciebie.

Pilot z funkcją wyszukiwania głosowego

Nie chce Ci się pisać? Mów do pilota, a tekst pojawi się na ekranie telewizora. Funkcję wyszukiwania głosowego można włączyć także w urządzeniu przenośnym przy użyciu aplikacji Philips TV Remote.

Dowiedz się więcej

Google Play i inne marki są znakami towarowymi firmy Google Inc. Silnik Android jest kopiowany i modyfikowany w oparciu o pracę wykonaną i udostępnioną przez firmę Google. Jest on użytkowany zgodnie z warunkami opisanymi w dokumencie Creative Commons 3.0 Attribution License.