Philips Ambilight TV

Telewizor z obrazem większym niż sam ekran

Doskonałe wrażenia wizualne

 

Philips Ambilight sprawia, że telewizor zyskuje kolejny wymiar. Emitując barwną poświatę na ścianę za telewizorem, rozszerza akcję poza ekran i wypełnia pokój światłem. Dzięki zaawansowanemu systemowi diod LED wszystko, co dzieje się na ekranie, jest odzwierciedlane w czasie rzeczywistym. Niezależnie od okoliczności będziesz więc zawsze mieć poczucie, że jesteś wśród gwiazd.

Odmiany systemu Ambilight

Dwustronny system Ambilight

 

Z oświetleniem Ambilight z dwóch stron telewizora modele te idealnie nadają się do małych i średnich pomieszczeń.

Trójstronny system Ambilight

 

Z oświetleniem Ambilight z góry oraz z lewej i prawej strony telewizora modele te idealnie pasują do większych pomieszczeń, w których telewizor umieszczony jest na podstawie.

Czterostronny system Ambilight

 

Telewizory z czterostronnym systemem Ambilight znakomicie nadają się do większych pomieszczeń, w których telewizor umieszczony jest na podstawie lub zamontowany na ścianie.

Ambilight projekcyjny

 

AmbiLux to przełom w technologii Ambilight. Dzięki zastąpieniu diod LED mikroprojektorami telewizor emituje na ścianę już nie tylko kolory, lecz także kontury, tworząc wrażenie obrazu wykraczającego poza ekran.

Philips AmbiLux

 

Philips AmbiLux zapewnia spektakularne wrażenia. Gdy tylko coś dzieje się na ekranie, natychmiast jest to rozszerzane na ścianę za telewizorem, tworząc wokół niego poświatę ruchomego światła. Rezultat zapiera dech w piersiach — obraz na całą ścianę z dokładnie widocznymi szczegółami.

Ambilight dostosowuje się do Twojego nastroju

Telewizor Philips — tryb klasyczny Ambilight

Tryb klasyczny Ambilight

 

Tryb klasyczny Philips Ambilight dopasowuje się dokładnie do treści wyświetlanych na ekranie telewizora i odzwierciedla je w czasie rzeczywistym na ścianie z tyłu. Wystarczy wybrać tryb i gotowe.

Telewizor Philips — tryb muzyki Ambilight

Tryb muzyki Ambilight

 

Tryb muzyki sprawia, że Ambilight zaczyna podążać za dźwiękami odtwarzanymi przez telewizor Philips. Do wyboru jest wiele barwnych, wstępnie zaprogramowanych wizualizacji. Można też włączyć losowy tryb imprezy.

Telewizor Philips — tryb gry Ambilight

Tryb gry Ambilight

 

Dzięki trybowi gry Ambilight pokój staje się częścią rozgrywki — wypełniają go żywe kolory, które szybciej dostosowują się do akcji na ekranie. Przejdź na wyższy poziom realizmu.

Ambilight zyskuje dzięki hue

 

Przenieś piękno i elegancję oświetlenia Ambilight na cały dom. Philips hue to opcjonalne żarówki, które bezprzewodowo łączą się z telewizorem Ambilight. Wystarczy że żarówki hue oraz telewizor znajdą się w jednej sieci Wi-Fi.

Kontakt w mediach społecznościowych

Facebook

 

Polub oficjalną stronę Philips TV na Facebooku — nowości, porady i aktualizacje.

YouTube

 

Obejrzyj nasze najnowsze filmy, wspólne projekty i oficjalne komunikaty.

Instagram

 

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z technologią Ambilight (#Ambilight @philipstelevision)

* Modele telewizorów i ich dane techniczne mogą się różnić w zależności od kraju

** Android™, Google™, Google Play™, YouTube™ i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.