Oświetlenie
Lampy motocyklowe
Oświetlenie główne
Żarówka motocyklowa H7 12 V 55 W

X-tremeVision Moto Żarówka motocyklowa

H7, 12 V, 55 W 12972XVBW Znajdź podobne produkty
  • Czuj się bezpiecznie, jedź bezpiecznie

    X-tremeVision Moto

    Żarówka motocyklowa

    12972XVBW Znajdź podobne produkty

    W celu uzyskania lepszego poziomu wydajności i bezpieczeństwa żarówki Philips X-tremeVision Moto zostały opracowane z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii, dzięki czemu zapewniają o 100% lepszą widoczność — pomaga to kierowcom potrzebującym widoczności na większą odległość. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Czuj się bezpiecznie, jedź bezpiecznie

Do 100% większa widoczność

  • Nawet o 100% większa widoczność na drodze

    Nawet o 100% większa widoczność na drodze

    Dzięki ulepszonej geometrii żarnika i wykorzystaniu wyjątkowej mieszanki gazów żarówki X-tremeVision Moto zapewniają nawet o 100% lepszą widoczność.

  • Żarówki motocyklowe firmy Philips są wykonane z wysokiej jakości szkła kwarcowego

    Żarówki motocyklowe firmy Philips są wykonane z wysokiej jakości szkła kwarcowego

    Szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV jest wytrzymalsze niż szkło twarde i charakteryzuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko eksplozji. Żarówki firmy Philips ze szkła kwarcowego (o temperaturze żarnika 2650ºC i temperaturze szkła 800ºC) są w stanie znieść znaczne skoki temperatury. Możliwość uzyskania zwiększonego ciśnienia w żarówce sprawia, że szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV emituje mocniejsze światło.

  • Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE

    Firma Philips Automotive niezmiennie oferuje najlepsze w swojej klasie produkty i usługi na rynku producentów oryginalnego wyposażenia, a także na rynku posprzedażnym. Nasze produkty są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami, aby zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa i wygodę naszych klientów. Cała nasza produkcja jest skrupulatnie testowana, kontrolowana i certyfikowana (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi wymaganiami norm ECE.

  • Produkty marki Philips są wybierane przez najważniejszych producentów motocykli.

    Od 100 lat firma Philips jest liderem w branży oświetlenia samochodowego, wprowadzając innowacje technologiczne, które stają się standardami w nowoczesnych pojazdach. Obecnie w oświetlenie firmy Philips jest wyposażony co drugi samochód w Europie oraz co trzeci samochód na całym świecie.

  • Wyjątkowa budowa żarnika i zoptymalizowana geometria

    Dzięki ulepszonej budowie żarnika, specjalnej mieszance gazów i zoptymalizowanej geometrii żarówki Philips X-tremeVision Moto zapewniają wyjątkową jasność i wytrzymałość.

  • Dłuższy okres eksploatacji i większa trwałość

    Żarówki Philips X-tremeVision Moto zostały opracowane z użyciem najnowocześniejszej technologii, która wydłuża okres eksploatacji i zwiększa trwałość. Żarówki są wypełnione wyjątkowym gazem, który zmniejsza zużycie żarnika i wzmacnia żywotność.

  • Maksymalna jasność na drodze

    Żarówki X-tremeVision cechują się unikatową budową żarnika i zoptymalizowaną geometrią. Zaprojektowano je przy użyciu najnowocześniejszej technologii, aby uzyskać doskonałą wydajność i jasne, biało światło tam, gdzie jest to najważniejsze.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też