Monitor LCD

  Monitor LCD

  Styl i wydajność się liczą!

  Wyświetlacz dopasowany do Twoich potrzeb. Ten powalający z nóg monitor Philips 190X7 to połączenie technologii SmartImage Lite, zapewniającej oszałamiające wrażenia wizualne, oraz nowatorskiej i nowoczesnej stylistyki. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Styl i wydajność się liczą!

 • Optymalizacja czasu reakcji w zależności od wymogów oglądającego

  Optymalizacja czasu reakcji w zależności od wymogów oglądającego

  SmartResponse to ekskluzywna technologia firmy Philips dostosowująca czas reakcji do zastosowania, dzięki czemu gry i filmy dysponują lepszym czasem reakcji, natomiast oglądanie zdjęć i nieruchomych obrazów zapewnia lepiej nasycone kolory.

 • Technologia SmartContrast gwarantuje wysoką jakość obrazu

  Technologia SmartContrast gwarantuje wysoką jakość obrazu

  Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego oddania zawartości cyfrowych obrazów i zapewnienia idealnych warunków podczas oglądania filmów i gier, gdzie wyświetlane są ciemniejsze barwy. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie regulowane są tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

 • Szybki czas reakcji do 2 ms

  Szybki czas reakcji do 2 ms

  Czas reakcji matrycy dla przejścia GtG (Grey to Grey) to średni czas, który potrzebuje piksel ekranu na przejście z dowolnego stanu w inny, czyli na przejście przez kilka zestawów odcieni losowych kolorów. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania szybko poruszających się obrazów. Czas reakcji GtG stanowi ważny wskaźnik jakości wyświetlanego obrazu w przypadku filmów, nagrań wideo i gier.

 • Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy interfejs umożliwiający połączenie komputerów PC z urządzeniami peryferyjnymi. Dzięki dużej prędkości połączenia przy niskich kosztach, standard USB stał się najpopularniejszą metodą podłączania urządzeń peryferyjnych do komputera. Port USB znajdujący się na obudowie monitora bezpośrednio w zasięgu wzroku użytkownika pozwala na łatwe, szybkie podłączanie urządzeń USB w wygodnym miejscu. (Obsługa standardu USB 2.0 zależy od konfiguracji posiadanego komputera; możliwości tego standardu można w pełni wykorzystać, jeśli komputer także obsługuje standard 2.0).

 • Gotowość do pracy w systemie Windows Vista

  Nowe monitory firmy Philips są przystosowane do obsługi zaawansowanego wizualnie i wymagającego systemu Windows Vista. Ich żywe kolory i wysoka jakość obrazu zapewniają jeszcze lepszą zabawę oraz wydajność w pracy, a także pozwalają na pełniejszą kontrolę nad pracą komputera w domu, jak i w biurze. Dzięki nim przeglądanie, wyszukiwanie i organizowanie informacji służbowych oraz rozrywkowych odbywa się w szybki, wydajny i łatwy sposób.

 • SmartImage Lite podnosi komfort oglądania obrazów na ekranie LCD

  SmartImage Lite to ekskluzywna, nowoczesna technologia firmy Philips, analizująca wyświetlaną na ekranie zawartość obrazu. W zależności od wybranego scenariusza, SmartImage Lite poprawia w sposób dynamiczny kontrast, nasycenie kolorów oraz ostrość obrazów i filmów w celu zapewnienia najlepszych wrażeń podczas oglądania — wszystko to w czasie rzeczywistym i za naciśnięciem jednego przycisku.

 • Zgodność ze normą ISO 13406-2 Klasa I gwarantuje brak „martwych pikseli”

  Defekty wyświetlacza LCD mogą objawiać się obecnością jaśniejszych i ciemniejszych „martwych pikseli”. W przeciwieństwie do niektórych producentów, którzy nadal uznają tego rodzaju defekty za nieunikniony rezultat procesu produkcji, wyświetlacze Philipsa, zgodne z normą ISO 13406-2 Klasa I, charakteryzują się całkowitą bezdefektowością. Świadczy o tym udzielana przez firmę Philips światowa gwarancja PerfectPanel™, która umożliwia naprawę lub wymianę wyświetlaczy LCD, w których występuje choćby pojedynczy „martwy piksel”.

 • Wejście DVI-D i obsługa systemu HDCP

  Szerokopasmowe zabezpieczenie danych cyfrowych (HDCP) to system ochrony praw autorskich zintegrowany w złączu DVI. Pomaga w zapobieganiu nieautoryzowanemu powielaniu treści objętych prawami autorskimi. System HDCP umożliwia odtwarzanie treści chronionych, takich jak filmy czy koncerty. Kontrola sygnału ma na celu przeciwdziałanie piractwu, pozwalając na odtwarzanie tylko legalnych kopii materiałów cyfrowych.

 • Ultranowoczesne sterowanie SmartTouch

  SmartTouch to inteligentne i niezwykle czułe, reagujące na dotyk ikony, które zastępują standardowe przyciski. Reagując na najlżejszy dotyk, pozwalają włączyć monitor lub rozjaśnić i wyostrzyć obraz przy użyciu technologii SmartImage Lite. Po aktywacji ikony SmartTouch świecą się, informując o wykonywaniu zadanych poleceń.

 • Innowacyjna, nowoczesna stylistyka to deklaracja stylu życia!

  Ekskluzywna koncepcja stylistyczna, łącząca łagodne, płynne linie przypominające piękne, nowoczesne rzeźby, z ultranowoczesnymi materiałami i dodatkami w stylu techno, tworzy monitor będący deklaracją stylu życia.

 • Pełnia multimedialnych wrażeń dzięki wbudowanym głośnikom

  Głośniki wbudowane w monitor.

 • Wbudowany zasilacz — zasilacze zewnętrzne są zbędne

  Zasilacz zamontowany w korpusie monitora zastępuje duży zasilacz zewnętrzny.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też