Monitor LED

  Wyświetlacz LED: Kontrast nigdy nie wyglądał lepiej!

  Ten ekologiczny wyświetlacz LED charakteryzuje się doskonałym współczynnikiem kontrastu 1000000:1. Wejścia VGA, naturalne kolory, funkcja SmartContrast i błyszczące wykończenie sprawiają, że model 191EL1 jest wprost stworzony dla Ciebie. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Monitor LED

Panoramiczny 19" E-line, 1366 x 768 HD 191EL1SB/00 Znajdź podobne produkty

Wyświetlacz LED: Kontrast nigdy nie wyglądał lepiej!

 • Współczynnik SmartContrast 1000000:1 zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  Współczynnik SmartContrast 1000000:1 zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Kontrast SmartContrast pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom, zapewniając jasny, naturalny obraz.

 • Łatwe sterowanie formatem obrazu dzięki funkcji przełączania między trybem panoramicznym i formatem 4:3

  Łatwe sterowanie formatem obrazu dzięki funkcji przełączania między trybem panoramicznym i formatem 4:3

  Funkcja łatwego sterowania formatem obrazu w menu ekranowym służy do przełączania proporcji obrazu 4:3 do trybu panoramicznego i z powrotem w celu dopasowania proporcji do zawartości ekranu. Umożliwia to oglądanie panoramicznego obrazu w trybie panoramicznym lub pracę z szerokimi dokumentami bez potrzeby przewijania, a w trybie proporcji 4:3 — otrzymanie obrazu bez zniekształceń.

 • Możliwość odtwarzania treści w formacie HD

  Ten monitor to wyświetlacz zapewniający wyjątkową jakość obrazu telewizyjnego o wysokiej rozdzielczości, w pełni przygotowanym do odbioru programów HD, na przykład, z obsługujących tę technologię dekoderów. Monitor HD oferuje wyższą jakość obrazu niż w przypadku trybu bez przeplotu (Progressive Scan), spełniając jednocześnie wymagające normy dotyczące wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i obsługi wysokiej jakości sygnału wizyjnego przesyłanego za pomocą złączy analogowych VGA lub nieskompresowanych złączy cyfrowych DVI. Urządzenie obsługuje standard HDCP i umożliwia wyświetlanie obrazów w rozdzielczości 720p (1280 x 720p przy częstotliwości 50 oraz 60 Hz dla w trybie bez przeplotu) oraz 1080i (1920 x 1080i przy 50 i 60 Hz w trybie z przeplotem).

 • Technologia LED zapewnia naturalne kolory

  Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają pełną jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co umożliwia ich ponowne przetworzenie i ekologiczną utylizację. Diody LED umożliwiają lepsze sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając niezwykle wysoki współczynnik kontrastu. Doskonałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.

 • Szybki czas reakcji do 5 ms

  Czas reakcji to okres, w którym komórka ciekłego kryształu przechodzi ze stanu aktywnego (czarna) do nieaktywnego (biała) i ponownie do stanu aktywnego (czarna). Czas ten jest mierzony w milisekundach. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania zmieniających się tekstów i obrazów. Czas reakcji jest szczególnie ważny podczas wyświetlania dokumentów biznesowych, wykresów i zdjęć.

 • Błyszczące wykończenie to doskonałe dopełnienie wystroju wnętrza

  Atrakcyjne, eleganckie, błyszczące wykończenie doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza.

 • Ekologiczny wyświetlacz, nie zawiera rtęci

  Monitory firmy Philips z podświetleniem LED nie zawierają rtęci – jednej z najbardziej toksycznych naturalnych substancji mającej wpływ zarówno na ludzi jak i na zwierzęta. Dzięki temu ten monitor jest przyjazny środowisku od momentu wytworzenia do utylizacji. Kierując się ideą zrównoważonego rozwoju i długofalowym zamiarem zmniejszenia wpływu naszych produktów na środowisko naturalne, umożliwiamy naszym klientom dokonywanie prostych, odpowiedzialnych wyborów dotyczących kupowanych produktów.

 • Materiały przyjazne dla środowiska spełniające międzynarodowe normy

  Kierując się ideą zrównoważonego rozwoju, która jest strategicznym czynnikiem zapewniającym rozwój firmy, dokładamy wszelkich starań, aby przy produkcji nowego asortymentu wykorzystywano materiały przyjazne dla środowiska, niezawierające ołowiu. Wszystkie plastikowe części obudowy, metalowe części płyty montażowej i opakowania są wykonane z materiału w 100% podlegającemu recyklingowi. Udało nam się znacznie zmniejszyć zawartość rtęci w lampach. Ściśle przestrzegamy standardów RoHs, które zakazują stosowania materiałów niebezpiecznych. Więcej informacji na temat idei zrównoważonego rozwoju i firmie Philips można znaleźć na stronie http://www.asimpleswitch.com/global/

 • Energy Star to wydajne zarządzenie i niskie zużycie energii

  Energy Star to program wydajnego zarządzania energią uznawany przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz wiele innych krajów. Certyfikat Energy Star gwarantuje, że kupujesz produkt, który spełnia najnowsze standardy dotyczące wykorzystania energii i pracuje z maksymalną wydajnością na wszystkich poziomach eksploatacji. Nowe monitory firmy Philips posiadają certyfikat Energy Star 5.0 i spełniają lub przewyższają jego wymagania. Przykładowo w trybie uśpienia standardem dla Energy Star 5.0 jest pobór mocy poniżej 1 W, podczas gdy monitory firmy Philips zużywają poniżej 0,5 W. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.energystar.gov

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też