Monitor LCD, podświetlenie LED

  Wspaniała telewizyjna rozrywka na ekranie monitora LED Full HD

  Monitor Motivo Full HD firmy Philips oferuje wspaniałe możliwości multimedialne. Tuner telewizyjny, wejście HDMI i wysokiej klasy dźwięk sprawiają, że to świetny wybór. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Monitor LCD, podświetlenie LED

Motivo, 58, 4 cm (23"), Wyświetlacz Full HD 231TE4LB1/00 Znajdź podobne produkty

Wspaniała telewizyjna rozrywka na ekranie monitora LED Full HD

dzięki tunerowi DTV

 • Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran Full HD umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość transmisji HD zapewniająca najwyższą możliwą jakość obrazu. Ekran jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z najnowszymi technologiami (np. Blu-ray i nowoczesne konsole do gier HD). Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.

 • SmartContrast 20000000:1 zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów

  SmartContrast 20000000:1 zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów

  Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Kontrast SmartContrast pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom, zapewniając jasny, naturalny obraz.

 • Technologia SmartPicture zapewnia optymalną jakość obrazu

  Technologia SmartPicture zapewnia optymalną jakość obrazu

  SmartImage to najnowsza, wyjątkowa technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i dostosowuje do niej parametry pracy wyświetlacza. Przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność, w celu dostosowania trybu pracy do używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej jakości obrazu. Tryb Oszczędność pozwala zmniejszyć zużycie energii. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

 • Incredible Surround to więcej przyjemności z muzyki

  Incredible Surround to więcej przyjemności z muzyki

  Incredible Surround™ to technologia audio firmy Philips, która, za pomocą najnowocześniejszych metod elektronicznego przesunięcia fazowego, sprawia, że dźwięk z lewego i prawego kanału jest miksowany w ten sposób, aby zwiększyć wirtualną odległość między dwoma głośnikami. Większa rozpiętość znacznie uwydatnia efekt stereofoniczny i tworzy naturalniejszy wymiar dźwięku. Incredible Surround™ umożliwia przeżywanie całkowicie przestrzennego efektu z większą głębią i rozpiętością dźwięku, bez korzystania z dodatkowych głośników.

 • Standard HDMI-ready zapewnia doskonały obraz Full HD

  Standard HDMI-ready zapewnia doskonały obraz Full HD

  Urządzenie wyposażone w złącze HDMI posiada osprzęt potrzebny do korzystania z wysokiej jakości sygnału wysokiej rozdzielczości. Za pomocą jednego przewodu można przesyłać sygnał z komputera lub z dowolnej ilości źródeł AV (dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

 • Technologia LED zapewnia naturalne kolory

  Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają pełną jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co umożliwia ich ponowne przetworzenie i ekologiczną utylizację. Diody LED umożliwiają lepsze sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając niezwykle wysoki współczynnik kontrastu. Doskonałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.

 • Wbudowany cyfrowy tuner TV umożliwia oglądanie programów telewizyjnych na monitorze komputera

  Wbudowany w monitor cyfrowy tuner TV umożliwia odbieranie i wyświetlanie wysokiej jakości sygnałów telewizyjnych z różnych źródeł.

 • Funkcja SmartSound wybiera doskonały tryb odtwarzania dźwięku

  Funkcja umożliwia wybór różnych trybów, np. Film, Gry, Muzyka itd., zapewniając automatyczne uaktywnienie wstępnie definiowanych częstotliwości w celu ulepszenia dźwięku związanego z funkcją.

 • USB pozwala cieszyć się fantastycznym dźwiękiem MP3 i wyświetlać zdjęcia JPEG

  Złącze multimedialne USB zapewnia bezpośredni dostęp do zdjęć w formacie JPEG i muzyki w formacie MP3 bez konieczności korzystania z komputera. Wystarczy podłączyć urządzenie USB bezpośrednio do monitora, aby cieszyć się ulubioną muzyką i zdjęciami, korzystając z prostej w obsłudze przeglądarki treści za pomocą dołączonego do urządzenia pilota.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też