Cineos telewizor

29 cali, Real Flat, Telewizor cyfrowy 100 Hz 29PT9521/12 Znajdź podobne produkty
  • Uprzyjemnij sobie oglądanie filmów

    telewizor

    29PT9521/12 Znajdź podobne produkty

    Telewizor Philips Cineos z technologią Pixel Plus oferuje jakość obrazu na niespotykanym poziomie, zapewniając wysoką rozdzielczość, ostrość, zwiększone wrażenie głębi, naturalne szczegóły i żywe kolory w czasie wyświetlania obrazu z dowolnego źródła HD. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Uprzyjemnij sobie oglądanie filmów

z technologią Pixel Plus i gotowy do odbioru sygnału HD

  • Technologia budowy kineskopu Real Flat zapewnia naturalny obraz

    Bardziej płaski kineskop oznacza szerszy kąt widzenia i mniejsze odbicia, zapewniając najlepszy możliwy obraz.

  • Telewizor HD gotowy do odbioru audycji w formacie 480p, 576p, 720p, 1080i

    Telewizory gotowe do odbioru sygnału HD oferują bardziej szczegółowy i ostrzejszy obraz niż współczesne odbiorniki. Obraz jest tak realistyczny i żywy, że sprawia wrażenie rzeczywistego. Ten telewizor umożliwia odbiór sygnału telewizji o wysokiej rozdzielczości i jest w pełni gotowy do odbioru sygnału ze źródeł HD, takich jak programy HDTV. Jest również wyposażony we wszystkie gniazda połączeniowe HD: HDMI (HDCP), YPbPr i DVI audio.

  • Pixel Plus to większa ilość szczegółów, głębia i czystość obrazu

    Pixel Plus to technologia cyfrowego przetwarzania obrazu, która zwiększa zawartą w nim liczbę linii i pikseli. Uzyskiwany w ten sposób obraz charakteryzuje się bardzo dużą ostrością oraz wyjątkową głębią i ilością szczegółów. Obraz o tej jakości można uzyskać z dowolnego źródła.

  • Digital Scan 100 Hz — stabilniejszy i przyjemniejszy obraz

    Tradycyjne telewizory skanują obraz 50 razy na sekundę (50 Hz). Oko ludzkie wykrywa wtedy migotanie obrazu. Telewizory o częstotliwości 100 Hz skanują obraz 100 razy na sekundę, co eliminuje migotanie obrazu. Telewizor cyfrowy firmy Philips podwaja częstotliwość skanowania obrazu. Daje to całkowicie stabilny obraz, który nie męczy oczu.

  • System Active Control z czujnikiem oświetl. optymalizuje jakość obrazu

    Active Control to unikalny i inteligentny system optymalizacji jakości obrazu poprzez pomiar i analizę odbieranego sygnału w celu automatycznej regulacji ustawień. System Active Control używa czujnika oświetlenia w celu dopasowania jasności obrazu do poziomu oświetlenia w pokoju.

  • Virtual Dolby Surround zapewnia dźwięk o kinowej jakości

    Virtual Dolby Surround to technologia umożliwiająca uzyskanie zoptymalizowanego efektu dźwięku przestrzennego, dającego wrażenie korzystania z systemu Dolby Pro Logic bez konieczności instalowania dodatkowych głośników tylnych. Dzięki temu słuchacze mogą całkowicie zanurzyć się w program telewizyjny.

  • Podział ekranu telegazety pozwala równolegle wyświetlać obraz TV i telegazety.

    Podział ekranu na dwa obrazy umożliwia wyświetlanie na ekranie obok siebie obrazu i tekstu wybranego kanału.

  • Telegazeta Smart Text (1200 stron)

    Telegazeta jest standardowym systemem transmisji informacji obsługiwanym przez większość nadawców. Dzięki telegazecie Smart Text z pamięcią na 1200 stron teletekstu masz bardzo szybki dostęp do informacji na zmieniających się stronach telegazety.

  • Cyfrowe połączenie HDMI wysokiej rozdzielczości

    Interfejs HDMI zapewnia cyfrowe połączenie nieskompresowanego sygnału RGB pomiędzy źródłem sygnału i ekranem. Brak konwersji na sygnał analogowy zapewnia rewelacyjny obraz, a silny sygnał zmniejszone migotanie i czystszą wizję. Interfejs HDMI w sposób inteligentny komunikuje się w najwyższej rozdzielczości z urządzeniem źródłowym. Jest on w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami sygnału DVI oraz przekazuje dźwięk cyfrowy. HDMI wykorzystuje zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP.

  • Wejście składowych wideo zapewniające wysoką jakość odtwarzania

    Gniazda składowych wideo to najwyższej jakości standard połączeń analogowych urządzeń wideo. Zapewniają one ostrzejszy obraz niż gniazda S-video i kompozytowe gniazda wideo.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też