Oprawa sufitowa

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/3115131ph/3115131ph_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Oprawa sufitowa

  Światło pasujące do nastroju chwili

  Lampa sufitowa Philips hue Phoenix z płynną regulacją jasności umożliwia ustawienie zarówno ciepłego, jak i zimnego białego światła LED, które można dobrać do nastroju danej chwili. Mostek hue (sprzedawany osobno) pozwala podłączyć lampę do domowej sieci Wi-Fi, tak aby można było korzystać z jej funkcji z poziomu urządzenia przenośnego. Zobacz wszystkie korzyści

 • Światło pasujące do nastroju chwili

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Hue Oprawa sufitowa

Phoenix, biała, LED 3115131PH Znajdź podobne produkty

Światło pasujące do nastroju chwili

Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb

 • 4 tryby oświetlenia do codziennych czynności

  4 tryby oświetlenia do codziennych czynności

  Korzystaj z najlepszego oświetlenia niezależnie od tego, co robisz. Lampa Philips hue zapewnia najlepsze światło do codziennych czynności dzięki 4 trybom. „Energia” dodaje entuzjazmu, otaczając użytkownika chłodnym, jaskrawym światłem. „Koncentracja” wspomaga skupienie i przyspiesza pracę dzięki odpowiednio dostosowanemu, jasnemu białemu światłu. „Czytanie” zapewnia optymalne ciepłe światło, które nie męczy oczu — idealne podczas lektury. „Relaks” pomaga się odprężyć dzięki emisji ciepłego białego światła o delikatnym blasku.

 • Zaawansowane tworzenie nastroju za pomocą białego światła w odcieniach od ciepłego do chłodnego

  Zaawansowane tworzenie nastroju za pomocą białego światła w odcieniach od ciepłego do chłodnego

  Stwórz nastrój odpowiedni do danej chwili dzięki lampom emitującym piękne, naturalne światło LED. Skorzystaj z aplikacji w urządzeniu przenośnym, aby wybrać dowolny odcień białego światła — od chłodnego, pobudzającego światła dziennego (6500 K) aż po ciepłe, relaksujące białe światło (2200 K).

 • LightDuo — podwójne możliwości systemu hue

  LightDuo — podwójne możliwości systemu hue

  Lampa Philips hue jest wyposażona w dwa niezależne źródła światła, dzięki czemu można ustawić zarówno ciepłe, jak i zimne białe światło, aby dostosować je do nastroju, a jednocześnie ustawić oświetlenie funkcjonalne do pracy lub innych zadań.

 • Bezproblemowe i płynne przyciemnianie bez instalowania przewodów

  Bezproblemowe i płynne przyciemnianie bez instalowania przewodów

  Łatwo i płynnie dostosuj jasność oświetlenia Philips hue za pomocą urządzenia przenośnego. Nie ma potrzeby instalowania przewodów ani ściennego regulatora przyciemniania.

 • Efekt 3D zapewniający efekt skrzącego się światła

  Efekt 3D zapewniający efekt skrzącego się światła

  Oświetlenie hue Phoenix ma trójwymiarową fakturę, która poprawia jego wygląd i zapewnia łagodne, rozproszone światło. Powierzchnia lampy jest pokryta sześciokątnym wzorem, który chwyta i odbija światło, dzięki czemu tworzy efekt skrzącego się światła. Efekt zmienia się w zależności od kąta patrzenia, dzięki czemu lampa hue Phoenix stanowi dynamiczny i atrakcyjny element dekoracji domu — nawet wtedy, gdy światło jest wyłączone.

 • Pełna kontrola z poziomu urządzenia przenośnego i rozszerzone funkcje

  Pełna kontrola z poziomu urządzenia przenośnego i rozszerzone funkcje

  Podłącz lampę Philips hue do mostka hue i odkryj pełną gamę możliwości w zakresie oświetlenia. Steruj bezprzewodowo lampą hue za pomocą dowolnego urządzenia z systemem iOS lub Android, korzystając z aplikacji Philips hue lub opracowanej przez inną firmę aplikacji do obsługi systemu hue. Ustawiaj wyłączniki czasowe, powiadomienia, alarmy oraz rozwiązania typu geofencing w celu ochrony oprogramowania. Wreszcie zsynchronizuj je ze sprzętem audio-wideo, aby korzystać ze wszystkich możliwości systemu hue.

 • Powiadomienia świetlne pozwalają zachować łączność

  Powiadomienia świetlne pozwalają zachować łączność

  Można ustawić oświetlenie Philips hue tak, aby informowało o połączeniach przychodzących, wiadomościach, aktualizacjach w serwisach społecznościowych, pogodzie i innych komunikatach odbieranych przez urządzenie przenośne. Korzystając z platformy IFTTT, można ustawić różne zachowania elementów oświetlenia. Dyskretne powiadomienia oświetlenia hue stanowią przyjemny sposób informowania użytkowników, aby mogli być na bieżąco.

 • Ustaw oświetlenie, aby włączało się i wyłączało, gdy znajdujesz się poza domem

  Ustaw oświetlenie, aby włączało się i wyłączało, gdy znajdujesz się poza domem

  Można stworzyć wrażenie, że ktoś jest w domu nawet wtedy, gdy dom jest pusty. Ustaw zaprogramowane alarmy lub skorzystaj z wyłącznika czasowego, aby włączać i wyłączać oświetlenie o stałych lub losowych godzinach. Dzięki dostępowi przez Internet możesz sterować oświetleniem w domu bezpośrednio za pomocą aplikacji w urządzeniu przenośnym. Włącz rozwiązanie typu geofencing w aplikacji, a oświetlenie będzie się automatycznie włączało i wyłączało przy wchodzeniu lub wychodzeniu. To wygodne rozwiązanie zapewnia spokój bez względu na to, gdzie jesteś.

 • Zawsze na czasie

  Zawsze na czasie

  System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie hue — bezpośrednio i bez problemu.

 • Podłącz do 50 żarówek i lamp hue

  Podłącz do 50 żarówek i lamp hue

  Można podłączyć do 50 żarówek lub lamp do mostka Philips hue. Wystarczy zacząć od jednego z dostępnych zestawów startowych i dodawać kolejne produkty Philips hue. Później można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki intuicyjnej aplikacji Philips hue do urządzeń przenośnych z systemem iOS i Android.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też