Oprawa wisząca

  Stwórz odpowiedni styl oświetlenia

  Zachwyć się klasycznym wzornictwem lampy w estetyce vintage, która idealnie pasuje do Twojego indywidualnego stylu. Oprawa wisząca Philips myLiving Surrey ma lśniące, miedziane wykończenie i białe wnętrze. Ponadczasowe wzornictwo wygląda świetnie zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i w stylu retro. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

myLiving Oprawa wisząca

Surrey, miedziany/mosiężny 3653905E7 Znajdź podobne produkty

Stwórz odpowiedni styl oświetlenia

Stwórz efekt vintage

 • Doskonałe światło do relaksu i podejmowania gości

  Salon jest sercem każdego domu — to miejsce przeznaczone do rodzinnych spotkań, odpoczynku i podejmowania gości. Oświetlenie w salonie i w sypialni powinno dawać dużą swobodę i możliwość dostosowania do potrzeb użytkowników, dzięki czemu będzie mogło sprostać ich wymaganiom w ciągu całego dnia. Przemyślane rozmieszczenie różnych typów oświetlenia i umiejętna zabawa światłem mogą nie tylko pomóc w stworzeniu wrażenia ciepła i otwartości, ale też sprawić, że pomieszczenie wyda się bardziej przestronne.

 • Tworzywo wysokiej jakości

  Ta lampa uformowana jest z warstwowych wzorów z materiałów o wysokiej jakości i doskonałym wykończeniu. Dzięki temu jest produktem solidnym i trwałym, który będzie zdobić i ulepszać Twój dom przez wiele kolejnych lat.

 • Tworzenie wytwornego i przytulnego nastroju

  Ta lampa to nowe, piękne ujęcie ponadczasowego wzornictwa. Jej charakterystyczny kształt to wyborne połączenie przeszłości i teraźniejszości. Jako element domowego wystroju czy to w stylu retro, czy nowoczesnym, lampa pozwala połączyć klasykę ze współczesnością, tworząc wystrój domu, który nie tylko wygląda dobrze, ale i zapewnia dobrą atmosferę.

 • Źródło światła do nabycia osobno

  Lampa sprzedawana jest ze źródłem światła, dzięki czemu możesz wybrać moc światła najbardziej odpowiednią dla danego pomieszczenia i dostosowaną do własnych upodobań. Wybór źródła światła LED firmy Philips zagwarantuje wysoką jakość i długi czas eksploatacji strumienia świetlnego.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też