Oprawa wisząca

    Pomaluj swój dom światłem

    Zwisająca z sufitu regulowana czarna oprawa wisząca Philips myLiving Ely składa się z czterech lamp z abażurami, które rzucają równomiernie rozproszone światło. Ta piękna lampa wykonana z niklu i luksusowej tkaniny sprawi, że każdy salon stanie się bardziej stylowy. Zobacz wszystkie korzyści

    Sugerowana cena detaliczna: 589 zł

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

myLiving Oprawa wisząca

Ely, matowy chrom 366751716 Znajdź podobne produkty

Pomaluj swój dom światłem

  • Ciepłe, białe światło

    Ciepłe, białe światło

    Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa firmy Philips rzuca ciepłe, białe światło, które zapewnia przytulną atmosferę.

  • Do zestawu zawsze dołączamy żarówki firmy Philips

    Do zestawu zawsze dołączamy żarówki firmy Philips

    W zestawie znajdują się wysokiej jakości, energooszczędne żarówki Philips EcoClassic, które pozwalają osiągnąć najlepszy efekt oświetleniowy.

  • Regulacja natężenia światła za pomocą regulatora przyciemniania

    Regulacja natężenia światła za pomocą regulatora przyciemniania

    Ta lampa firmy Philips jest wyposażona w funkcję regulacji natężenia światła za pomocą regulatora przyciemniania (niedołączony do zestawu). Dzięki temu można podkreślić element wystroju lub stworzyć idealną atmosferę na każdą okazję — niezależnie od tego, czy chodzi o romantyczną kolację we dwoje czy o relaks z rodziną i przyjaciółmi w salonie.

  • Oszczędność energii

    Oszczędność energii

    Ta energooszczędna lampa firmy Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, co pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

  • Wysokość oprawy wiszącej można łatwo regulować

    Wysokość oprawy wiszącej Philips można wyregulować w dowolnym momencie. Elastyczne teleskopowe ramię pozwala podnieść lub obniżyć oprawę.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też