Zamknij Pobierz obraz

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Przenieś się w sam środek akcji

  Pobudź swoje zmysły dzięki niezwykle cienkiemu telewizorowi LED Smart 42PFL7406 z serii 7000 stworzonemu przez firmę Philips. Technologia Pixel Precise HD zapewnia ostry, żywy obraz LED, nawet podczas wartkiej akcji. Z kolei technologia Ambilight sprawi, że wrażenia staną się intensywne i znajdziesz się w samym środku wydarzeń.

  Pokaż wszystkie dane techniczne

  Cechy produktu

  • Dwustronny system Ambilight Spectra potęguje wrażenia wizualne

   Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 2! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa ekran, emitując z dwóch stron telewizora poświatę rzucaną na ścianę za telewizorem. Technologia Ambilight automatycznie dostosowuje kolor i jasność poświaty tak, aby pasowały do wyświetlanego na ekranie obrazu. Dzięki funkcji dostosowywania do koloru ściany barwa poświaty jest zawsze idealna, niezależnie od odcienia ściany.

  • Telewizor Full HD z technologią Pixel Precise HD zapewniającą szczegóły dynamicznych obrazów

   Technologia Pixel Precise HD oparta jest na nagradzanym rozwiązaniu Pixel Plus. Jakość obrazu osiąga nowy poziom dzięki 4 bilionom kolorów. Rozdzielczość Super Resolution technologii Pixel Precise HD zapewnia najwyższą jakość obrazu telewizji HD, niezależnie od tego, czy oglądasz film z Internetu czy też filmy Blu-ray o wysokiej jakości.

  • Wspaniały obraz LED o niewiarygodnym kontraście

   Ten telewizor LED Full HD, wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię podświetlenia LED, łączy w sobie atrakcyjny, minimalistyczny wygląd i oszałamiającą jakość obrazu, a także najniższe zużycie energii w swojej kategorii. Ponadto technologia podświetlenia LED nie wiąże się z zastosowaniem jakichkolwiek niebezpiecznych materiałów. Dzięki temu można cieszyć się niskim zużyciem energii, wysoką jasnością, niesamowitym kontrastem, ostrością i żywymi kolorami.

  • Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 400 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

   Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 400 Hz zapewnia niezrównaną ostrość, czystość i dynamikę ruchomego obrazu podczas oglądania filmów akcji. Nowy standard PMR stworzony przez firmę Philips stanowi połączenie najszybszego odświeżania paneli, technologii HD Natural Motion i niezwykłego sposobu przetwarzania, co gwarantuje niespotykaną ostrość ruchomego obrazu.

  • Poczuj moc 24 W RMS dzięki technologii Incredible Surround

   Poczuj moc rytmu muzyki i prawdziwą atmosferę kina. Potężne wzmacniacze o mocy 24 W RMS (2 x 12 W RMS) tworzą naturalną scenę dźwiękową. System Incredible Surround zapewnia w pełni przestrzenne efekty dźwiękowe o większej głębi i rozpiętości, które stanowią doskonałe uzupełnienie wspaniałego obrazu.

  • Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

   Wypożyczaj filmy z internetowych wypożyczalni bezpośrednio na Twój telewizor, oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Net TV. Możesz również przeglądać Internet.

  • Dzięki standardowi DLNA możesz cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami w telewizorze

   Udostępnij zdjęcia, muzykę i filmy ze smartfona, tabletu lub komputera na dużym ekranie, korzystając ze standardu DLNA.

  • Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

   Steruj swoim telewizorem w niezwykle prosty i wygodny sposób. Wystarczy podłączyć klawiaturę bezprzewodową lub użyć ze smartfona bądź tabletu do sterowania telewizorem Smart.

  • Wyszukiwanie, planowanie nagrywania, nagrywanie* i wstrzymywanie programów telewizyjnych

   Nagrywaj wyświetlane programy telewizji cyfrowej na urządzenie USB podłączone do telewizora Philips lub wstrzymuj ich odtwarzanie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, a następnie kontynuuj oglądanie w dogodnym momencie. Korzystając z elektronicznego przewodnika telewizyjnego, możesz wyszukiwać ulubione programy i w prosty sposób planować ich nagrywanie. Dzięki temu możesz oglądać telewizję wtedy, kiedy najbardziej Ci to odpowiada.

  • Proste połączenie bezprzewodowe dzięki bezprzewodowej karcie sieciowej USB (opcjonalnie)

   Korzystaj bezprzewodowo z technologii Smart TV dzięki karcie sieciowej Wi-Fi USB (PTA01) dla Smart TV. Wystarczy włożyć kartę do złącza USB z boku telewizora, podłączyć telewizor bezpośrednio do sieci domowej i wybrać żądaną zawartość online za pomocą pilota.

  * Net TV: Odwiedź stronę www.philips.com/smarttv, aby odkryć usługi dostępne w swoim kraju.
  * Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
  * Korzystanie ze zintegrowanego cyfrowego tunera TV pozwala zaoszczędzić energię
  * Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
  * Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych w technologii IPTV zawartych w elektronicznym przewodniku telewizyjnym (mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału), nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Niezbędne jest połączenie z Internetem.
  * Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
  * Korzystanie z przycisku całkowitego wyłączenia zasilania pozwala na obniżenie zużycia energii w trybie gotowości do 0.
  * Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.
  * Klawiatura USB i mysz są obsługiwane po dokonaniu aktualizacji oprogramowania

  Ostatnio wyświetlone produkty

  Być może zainteresują cię też