Oświetlenie punktowe

    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/532121716/532121716_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

    Oświetlenie punktowe

    Pomaluj swój dom światłem

    To oświetlenie punktowe LED firmy Philips o stożkowym kształcie i całkowicie aluminiowej konstrukcji dodaje każdemu pomieszczeniu odrobinę wyrafinowanego stylu, a przy tym jest bardzo praktyczne. Źródła światła LED zapewniają mocne i równomierne oświetlenie, a korzystanie z nowego systemu łatwego mocowania click!FIX jest dziecinnie proste. Zobacz wszystkie korzyści

    Sugerowana cena detaliczna: 269 zł
  • Pomaluj swój dom światłem

    Play Pause
    You need Flash to see video.
    Click here to download it.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

myLiving Oświetlenie punktowe

MAPLE, matowy chrom, LED 532121716 Znajdź podobne produkty

Pomaluj swój dom światłem

  • Oświetlenie LED wysokiej jakości

    Oświetlenie LED wysokiej jakości

    Technologia LED zastosowana w tej lampie firmy Philips to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia oraz podkreśla i ożywia kolory w Twoim domu.

  • Ciepłe, białe światło

    Ciepłe, białe światło

    Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa firmy Philips rzuca ciepłe, białe światło, które zapewnia przytulną atmosferę.

  • Reflektor z możliwością regulacji

    Reflektor z możliwością regulacji

    Skieruj światło w wybrane miejsce, obracając lub nachylając reflektor.

  • System click!FIX umożliwia łatwą instalację

    System click!FIX umożliwia łatwą instalację

    Lampa LED wykorzystuje system click!FIX, czyli nowy, rewolucyjny system mocowania opatentowany przez firmę Philips. Korzystając z systemu click!FIX, można łatwo zamontować lampę w 4 prostych krokach. To proste i szybkie!

  • Oszczędność energii

    Oszczędność energii

    Ta energooszczędna lampa firmy Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, co pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

  • Duża trwałość — do 15 lat

    Duża trwałość — do 15 lat

    Produkt godny zaufania. Trwałość wbudowanych źródeł światła LED wykorzystanych w tej lampie LED firmy Philips wynosi nawet 15 tysięcy godzin (co oznacza 15 lat w przypadku średniego użycia przez 3 godziny dziennie, przy co najmniej 13 000 włączeń i wyłączeń). Już nie musisz się martwić naprawą lub wymianą żarówki, ciesząc się doskonałym, nastrojowym oświetleniem w domu.

  • Możliwość montażu na ścianach i sufitach

    Możliwość montażu na ścianach i sufitach

    Tę lampę można zamontować na ścianie lub na suficie — w zależności od potrzeb.

  • Firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na moduł i sterownik LED

    Firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na moduł i sterownik LED

    Oprócz standardowej 2-letniej gwarancji na tę lampę firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na system LED, czyli moduł i sterownik LED zastosowany w lampie.

  • Tworzenie wytwornego i przyjemnego nastroju

    Ta lampa została stworzona w oparciu o nowoczesne poczucie smaku, trendy i style życia. Doskonale wtapia się w wystrój wnętrza i pozwala stworzyć wymarzony, niepowtarzalny nastrój.

  • Doskonałe światło do relaksu i podejmowania gości

    Salon jest sercem każdego domu — to miejsce przeznaczone do rodzinnych spotkań, odpoczynku i podejmowania gości. Oświetlenie w salonie i w sypialni powinno dawać dużą swobodę i możliwość dostosowania do potrzeb użytkowników, dzięki czemu będzie mogło sprostać ich wymaganiom w ciągu całego dnia. Przemyślane rozmieszczenie różnych typów oświetlenia i umiejętna zabawa światłem mogą nie tylko pomóc w stworzeniu wrażenia ciepła i otwartości, ale też sprawić, że pomieszczenie wyda się bardziej przestronne.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też