Oświetlenie punktowe

    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/562444816/562444816_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

    Oświetlenie punktowe

    Podkreśl piękno swojego domu za pomocą światła

    Sufitowy reflektor punktowy LED Philips myLiving Star charakteryzuje się ponadczasową elegancją: ma chromowaną nóżkę i obudowę pokrytą szarą farbą. Dzięki najnowszej technologii LED to energooszczędne oświetlenie punktowe zapewnia mnóstwo ciepłego, białego światła, które stylowo rozjaśnia pomieszczenie. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

myLiving Oświetlenie punktowe

STAR, aluminium, LED 562444816 Znajdź podobne produkty

Podkreśl piękno swojego domu za pomocą światła

  • Oświetlenie LED wysokiej jakości

    Oświetlenie LED wysokiej jakości

    Technologia LED zastosowana w tej lampie firmy Philips to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia oraz podkreśla i ożywia kolory w Twoim domu.

  • Firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na moduł i sterownik LED

    Firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na moduł i sterownik LED

    Oprócz standardowej 2-letniej gwarancji na tę lampę firma Philips oferuje 5-letnią gwarancję na system LED, czyli moduł i sterownik LED zastosowany w lampie.

  • Ciepłe, białe światło

    Ciepłe, białe światło

    Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa firmy Philips rzuca ciepłe, białe światło, które zapewnia przytulną atmosferę.

  • Wiązka światła doskonała do oświetlenia akcentowego

    Wiązka światła doskonała do oświetlenia akcentowego

    Ten reflektor punktowy firmy Philips zapewnia wiązkę światła doskonałą do oświetlenia akcentowego i podkreśla każdy element wystroju wnętrza.

  • Reflektor z możliwością regulacji

    Reflektor z możliwością regulacji

    Skieruj światło w wybrane miejsce, obracając lub nachylając reflektor.

  • Oszczędność energii

    Oszczędność energii

    Ta energooszczędna lampa firmy Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, co pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

  • Duża trwałość — do 15 lat

    Duża trwałość — do 15 lat

    Produkt godny zaufania. Trwałość wbudowanych źródeł światła LED wykorzystanych w tej lampie LED firmy Philips wynosi nawet 15 tysięcy godzin (co oznacza 15 lat w przypadku średniego użycia przez 3 godziny dziennie, przy co najmniej 13 000 włączeń i wyłączeń). Już nie musisz się martwić naprawą lub wymianą żarówki, ciesząc się doskonałym, nastrojowym oświetleniem w domu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też