Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/674218716/674218716_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Lampa biurkowa

  Światło łagodne dla oczu

  Skieruj strumień światła z lampy biurkowej Philips EyeCare Pivot tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Natychmiast włączająca się lampa LED emituje dużo światła, które wspomaga koncentrację, a wbudowana ładowarka USB i stopniowy, dotykowy regulator przyciemniania zwiększają efektywność pracy. Zobacz wszystkie korzyści

 • Światło łagodne dla oczu

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Eyecare Lampa biurkowa

PIVOT, szary, LED 674218716 Znajdź podobne produkty

Światło łagodne dla oczu

Wspomaganie koncentracji

 • Odpowiednia optyka zapewniająca równomierne oświetlenie

  Odpowiednia optyka zapewniająca równomierne oświetlenie

  Zastosowana w tej lampie biurkowej Philips EyeCare odpowiednia optyka sprawia, że rzucane przez nią światło jest rozproszone i równomiernie oświetla miejsce pracy. Eliminuje to problem z niejednolitym oświetleniem i oślepiającym światłem, które męczą wzrok.

 • Redukcja efektu oślepiania i mniejsze zmęczenie oczu

  Redukcja efektu oślepiania i mniejsze zmęczenie oczu

  Połączenie odpowiedniej optyki i wysokiej jakości chłodnego światła LED rzucanego przez lampę Philips EyeCare redukuje efekt oślepiania i zmniejsza zmęczenie oczu. Komfortowe światło, które nie migocze, zapewnia optymalny komfort dla oczu.

 • Zimne światło dzienne, wspomagające koncentrację

  Zimne światło dzienne, wspomagające koncentrację

  Z różnych badań wynika, że zimne światło dzienne o temperaturze barwowej 5500 K i jasności do 1000 luksów wspomaga koncentrację, utrzymanie odpowiedniego poziomu energii i skupienia.

 • Dokładna regulacja — stopniowe, dotykowe ustawianie jasności

  Dokładna regulacja — stopniowe, dotykowe ustawianie jasności

  Regulacja natężenia światła za pomocą stopniowego, dotykowego regulatora przyciemniania umożliwia ustawienie takiej jasności światła, która będzie łagodna dla oczu i odpowiednia do wykonywanych czynności. Stopniowe ustawianie jasności zapewnia łagodną zmianę poziomu oświetlenia, do której oczy się bardziej naturalnie przystosowują.

 • Większy zasięg zapewniający maksymalny komfort podczas czytania

  Większy zasięg zapewniający maksymalny komfort podczas czytania

  Ergonomiczne, elastyczne ramię lampy biurkowej Philips EyeCare zapewnia większy zasięg dla maksymalnego komfortu podczas czytania. Umożliwia ono bezproblemowe ustawienie świata, co oznacza, że nie trzeba się niewygodnie nachylać nad biurkiem, aby odpowiednio skierować światło na miejsce pracy.

 • Wbudowany port USB

  Dla większej wygody lampa biurkowa Philips EyeCare jest wyposażona we wbudowany port USB, który umożliwia ładowanie smartfonów i innych urządzeń podczas pracy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też