Oprawa podłogowa

  Oprawa podłogowa

  Giving light a new experience

  Zachwyć się czystymi, wyraźnymi liniami i elegancką, geometryczną prostotą stylu retro rodem z lat 60., który przyprawiony jest szczyptą modernizmu. Efekt ten był możliwy do osiągnięcia dzięki najnowocześniejszej technologii oświetleniowej.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Giving light a new experience

 • Regulacja jasności światła

  Regulacja jasności światła

  Oprawa jest wyposażona w regulator przyciemniania umożliwiający ustawienie wybranej jasności światła.

 • Niezwykła trwałość

  Niezwykła trwałość

  Źródło światła godne zaufania. Oprawy oświetleniowe LED firmy Philips gwarantują wyjątkową trwałość min. 20 000 godzin (co oznacza 20 lat w przypadku średniego użycia przez 3 godziny dziennie, przy co najmniej 13 000 włączeń i wyłączeń). Już nie trzeba się martwić naprawą lub wymianą żarówki, ciesząc się jednocześnie doskonałym, nastrojowym oświetleniem w domu.

 • Dioda LED wysokiej mocy

  Dioda LED wysokiej mocy

  Moduł LED to unikalne rozwiązanie opracowane przez firmę Philips, łączące 3 diody LED w oprawie z materiałów syntetycznych i aluminium. Ta technika pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia i całkowicie jednolitego koloru światła.

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Technologia oświetleniowa LED stosowana w produktach firmy Philips zapewnia znaczną oszczędność energii (moduł o mocy 7,5 W wytwarza światło o wydajności 350 lumenów). Dlatego każdy produkt oświetleniowy firmy Philips pozwala oszczędzać energię, a zarazem pieniądze dzięki niższym rachunkom za elektryczność. Oprócz tego przyczynia się do ochrony środowiska. Jeśli szukasz oświetlenia domowego, które pozwala oszczędzać energię i zapewnia doskonałej jakości światło, a na dodatek jest dostępne w szerokiej gamie nowoczesnych wzorów, szukaj produktów firmy Philips opartych na technologii LED.

 • Efekt ciepłego, białego światła

  Efekt ciepłego, białego światła

  Wypełnij swój dom efektami świetlnymi o barwie ciepłej bieli dzięki najnowszym innowacjom w technologii LED. Firma Philips wprowadza najnowszej generacji diody LED wysokiej mocy, oferujące ciepłe białe światło, osiągające temperaturę barwową 2700 kelwinów. To innowacyjne rozwiązanie przenosi nasze oprawy na wyższy poziom, łącząc elegancję i nastrój ze światłem i wydajnością.

 • Wysokiej jakości światło o silnym strumieniu

  Moduł o mocy 7,5 W wytwarza silny strumień świetlny równy wytwarzanemu przez zwykłą żarówkę 40 W (350 lumenów).

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też