Disney

  Disney

  Oprawa wisząca

  Włącz wyobraźnię

  Ten opracowany przez firmy Philips i Disney piękny, różowy żyrandol z księżniczkami tworzy w pokoju dziewczynki magiczną atmosferę. Są na nim jej ukochane księżniczki, czyli Kopciuszek, Śnieżka, Śpiąca Królewna i inne, a lampa jest przystrojona wesołymi, wiszącymi serduszkami. Zobacz wszystkie korzyści

  Sugerowana cena detaliczna: 229 zł

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Disney Oprawa wisząca

Princess, różowy 717572816 Znajdź podobne produkty

Włącz wyobraźnię

 • Dla dzieci

  Dla dzieci

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

 • Idealna do oświetlenia ogólnego

  Idealna do oświetlenia ogólnego

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka stanowi doskonały element dekoracyjny, który tworzy krąg światła. Zapewnia idealne oświetlenie podczas codziennych czynności wykonywanych przez dziecko.

 • Regulacja wysokości podczas instalacji

  Oprawa jest wyposażona w długie przewody, co zapewnia większą elastyczność podczas instalacji. Wybierz odpowiednią wysokość w zależności od potrzeb.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też