Economy

  Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Naprawdę wydajna

  To energooszczędne źródło światła to dobre rozwiązanie, gdy nie dysponujesz wysokim budżetem. Dobra jakość za niewygórowaną cenę. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Economy Rurkowa świetlówka energooszczędna

23 W (100 W), Zwykły trzonek, Zimne światło dzienne 871150031524310 Znajdź podobne produkty

Naprawdę wydajna

Dobra jakość, dobra cena

 • Oszczędzaj 78% energii od momentu włączenia światła

  Ta świetlówka pozwala zaoszczędzić 78% energii w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. Koszt jej zakupu szybko się zwróci, a opłaty za energię będą niższe. Już teraz obniż swoje rachunki za prąd i zacznij oszczędzać, wystarczy włączyć nową świetlówkę.

 • 6-letni okres trwałości zapewnia oszczędności każdego roku

  Lampy energooszczędne zapewniają wyższą trwałość niż w przypadku standardowych żarówek. 6-letni okres eksploatacji świetlówki odpowiada wykorzystaniu 6 standardowych żarówek. Dzięki temu można uzyskać dodatkowe oszczędności i wydłużenie okresu eksploatacji lampy o wiele lat. Szacunkowa trwałość została obliczona przy założeniu czasu włączenia przeciętnie 2,7 godziny dziennie, co odpowiada 1,000 godzin w ciągu roku. Ta wartość średnia może się zmieniać z porami roku (ciemna zima i jasne lato), przy zmianie warunków pogodowych (słoneczne lub deszczowe, ciemne dni) oraz w zależności od rodzaju pomieszczenia (krótkie okresy włączenia w toalecie bądź długie w salonie).

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też