Softone Świetlówka energooszczędna

18 W (75 W), E27, Zimne światło dzienne, Bez możliwości przyciemniania 8718291682769 Znajdź podobne produkty
 • Łagodniejsze oświetlenie

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291682769/8718291682769_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Softone

  Świetlówka energooszczędna

  8718291682769 Znajdź podobne produkty

  Ta świetlówka energooszczędna Philips Softone emituje chłodne, łagodne światło, które nie męczy wzroku. Dzięki trwałości użytkowej wynoszącej 10 lat pozwala oszczędzać pieniądze, a przy tym stanowi piękne dopełnienie opraw oświetleniowych. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Łagodniejsze oświetlenie

Stwórz chłodny, pobudzający nastrój

 • Wyglądem przypomina zwykłą żarówkę

  Wyglądem przypomina zwykłą żarówkę

  Ta żarówka jest połączeniem energooszczędnej technologii i eleganckiego, tradycyjnego wyglądu. Doskonale nadaje się do ogólnego oświetlenia domu i stanowi piękne dopełnienie opraw.

 • Łagodne światło, które nie męczy wzroku

  Łagodne światło, które nie męczy wzroku

  Energooszczędne żarówki z serii Philips Softone zostały zaprojektowane z myślą… o zapewnieniu łagodnego i rozproszonego światła, idealnego do oświetlania domów. Do wyboru są różne temperatury barwowe, które pozwalają stworzyć dowolny nastrój.

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 10 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też