Bezprzewodowy osobisty system oświetleniowy

  Przełącznik dotykowy hue — nowy system kontroli nad światłem

  Przełącznik dotykowy hue to najszybszy sposób na przywołanie ulubionych aranżacji hue. Można go zamontować w dowolnym miejscu lub przenosić — wystarczy wybrać najdogodniejsze miejsce. Nie wymaga przewodów, zasilania sieciowego ani baterii. To niezwykle wygodne urządzenie do codziennego użytkowania. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Hue Bezprzewodowy osobisty system oświetleniowy

Przełącznik dotykowy hue, Sterowanie oświetleniem hue, Nie wymaga baterii, Nie wymaga przewodów 8718291790211 Znajdź podobne produkty

Przełącznik dotykowy hue — nowy system kontroli nad światłem

Wygodny sposób na sterowanie oświetleniem hue

 • Najszybszy sposób na przywołanie ulubionych aranżacji hue

  Najszybszy sposób na przywołanie ulubionych aranżacji hue

  Bezprzewodowy osobisty system oświetleniowy Philips hue umożliwia sterowanie oświetleniem z dowolnego miejsca w domu. Może być to salon, stół w jadalni lub sypialnia — z przełącznikiem dotykowym hue możesz sterować każdym podłączonym źródłem światła.

 • Łatwa instalacja

  Łatwa instalacja

  Dołączone akcesorium do montażu na ścianie umożliwia wybór sposobu użytkowania produktu w zależności od nastroju i rodzaju aktywności. Można go zawiesić na ścianie i zdjąć w razie potrzeby. Wystarczy zamontować przełącznik dotykowy hue na dowolnej powierzchni, korzystając z bardzo mocnej taśmy dwustronnej dołączonej do zestawu. Montaż trwa 15 sekund i nie trzeba wiercić otworów w ścianie.

 • Pierwszy na świecie inteligentny przełącznik magazynujący energię

  Pierwszy na świecie inteligentny przełącznik magazynujący energię

  Przełącznik dotykowy hue wykorzystuje energię kinetyczną i jest zasilany przez dotyk użytkownika. Dlatego nie potrzebuje baterii, przewodów ani zasilania sieciowego. Wystarczy przynieść produkt do domu i rozpakować — można od razu zacząć zabawę. Przypisz aranżacje i lampy do 4 przycisków za pomocą aplikacji hue i popuść wodze fantazji.

 • Stwórz własne bezprzewodowe oświetlenie

  Stwórz własne bezprzewodowe oświetlenie

  Do mostka Philips hue można podłączyć do 50 żarówek lub lamp oraz do 25 przełączników. Wystarczy zacząć od dowolnego z dostępnych zestawów startowych i dodawać w wybranej kombinacji żarówki Philips hue i produkty Philips hue Bloom, Iris lub LightStrip. Przez dotknięcie palcem można teraz sterować dowolnym połączonym oświetleniem znajdującym się w domu za pomocą smartfona i inteligentnego przełącznika dotykowego hue.

 • Cztery zaprogramowane ustawienia do codziennego stosowania

  Cztery zaprogramowane ustawienia do codziennego stosowania

  Teraz możesz sterować oświetleniem hue za naciśnięciem przycisku. Masz cztery przyciski do wyboru. Wybierz jeden odpowiadający ulubionej aranżacji, jeden odpowiadający trybowi oświetlenia lub jeden powodujący wyłączenie niektórych lub wszystkich świateł. Wszystko zależy od Ciebie.

 • Do przenoszenia lub zamontowania w dowolnym miejscu

  Do przenoszenia lub zamontowania w dowolnym miejscu

  Produkt możesz zamontować na ścianie lub umieścić w innym dogodnym miejscu. Możesz nawet nosić go ze sobą, poruszając się po domu. Korzystaj z niego, gdy ładujesz telefon lub Twoje dzieci bawią się tabletem. Przełącznik dotykowy hue łączy w sobie elastyczność pilota zdalnego sterowania z wygodą tradycyjnego przełącznika światła.

 • Protokół Zigbee Green Power

  Protokół Zigbee Green Power

  Przełącznik dotykowy hue jest zgodny z protokołem ZigBee Green Power. Ekologiczna energia umożliwia niewymagającym baterii, magazynującym energię urządzeniom dołączenie do ustandaryzowanych sieci ZigBee.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też