Bezprzewodowy zestaw do przyciemniania

  Bezprzewodowy zestaw do przyciemniania

  Bezprzewodowe przyciemnianie

  Płynne bezprzewodowe przyciemnianie — zestaw Philips hue obejmuje praktyczny bezprzewodowy regulator przyciemniania oraz białe źródło światła LED Philips hue. Nie wymaga instalacji. Możesz umieścić przełącznik w dowolnym miejscu i używać go jako pilota zdalnego sterowania. Zobacz wszystkie korzyści

 • Bezprzewodowe przyciemnianie

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Bezprzewodowe przyciemnianie

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Hue Bezprzewodowy zestaw do przyciemniania

E27 8718696452523 Znajdź podobne produkty

Bezprzewodowe przyciemnianie

działa od razu po wyjęciu z opakowania

 • Wystarczy wkręcić żarówkę i włączyć światło

  Dzięki temu niewymagającemu instalacji zestawowi wystarczy w standardowej oprawie zainstalować białe źródło światła LED Philips hue i włączyć światło. Można natychmiast sterować oświetleniem za pomocą zasilanego bateryjnie przełącznika hue. Nie ma potrzeby wzywania instalatora.

 • Umieść w dowolnym miejscu, w którym potrzebujesz przełącznika

  Zasilany bateryjnie regulator przyciemniania hue może być używany jak zwykły wyłącznik światła. Można umieścić regulator w dowolnym miejscu, używając wkrętów lub taśmy samoprzylepnej znajdującej się na spodzie urządzenia. Instalacja jest szybka i łatwa, bez przewodów i kłopotów.

 • Bezprzewodowy przełącznik i pilot zdalnego sterowania w jednym

  Przełącznik jest magnetyczny i można go zdjąć z tylnej płytki. Dzięki temu można używać przełącznika Philips hue jako pilota zdalnego sterownia dla oświetlenia znajdującego się w promieniu 12 metrów.

 • Steruj nawet 10 źródłami światła jednocześnie za pomocą jednego przełącznika

  Po skonfigurowaniu bezprzewodowego zestawu do przyciemniania Philips hue można bez problemu połączyć z regulatorem przyciemniania więcej źródeł światła Philips hue. Połącz z regulatorem przyciemniania nawet 10 źródeł światła Philips hue i steruj nimi jednocześnie.

 • Podłącz do Philips hue i odkryj możliwości tego systemu

  Bezprzewodowy zestaw do przyciemniania jest częścią rodziny Philips hue, więc można go płynnie zintegrować z innymi źródłami światła Philips hue. W przypadku zainstalowania mostka hue w domu można zintegrować bezprzewodowy zestaw do przyciemniania Philips hue w systemie za pomocą aplikacji Philips hue, zapewniając sobie jeszcze więcej wrażeń dziś i w przyszłości. Steruj oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu oraz ustawiaj wyłączniki czasowe, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też