Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696474983/8718696474983_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Świeczka

  Wprowadź odrobinę cudownego blasku do swojego domu

  Przezroczyste źródła światła LED w kształcie świeczki lub kulki firmy Philips zapewniają wspaniały efekt skrzącego się światła i wyjątkową trwałość. Wyglądają pięknie również wtedy, gdy są wyłączone. Doskonale pasują do żyrandoli. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Świeczka

5, 5 W (40 W), E14, Ciepłe, białe światło, Bez możliwości przyciemniania 8718696474983 Znajdź podobne produkty

Wprowadź odrobinę cudownego blasku do swojego domu

Skrzące się światło tworzy ciepły i miły nastrój

 • Dowiedz się więcej na temat światła

  Temperatura barwowa: światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Źródła światła o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, spokojniejsze światło, a źródła światła o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. CRI: wskaźnik oddawania barw (CRI) opisuje wpływ źródła światła na wygląd kolorów. Wskaźnik CRI naturalnego światła na zewnątrz wynosi 100. Wskaźnik CRI źródeł światła LED firmy Philips jest zawsze wyższy niż 80, co pozwala na wierne i naturalne odwzorowanie kolorów. http://www.philips.co.uk/c-m-li/advice-on-lighting-ideas.html

 • Prawdziwie ciepłe, białe światło, jak w przypadku zwykłej żarówki

  Temperatura barwowa tego źródła światła wynosi 2700 K, co pozwala stworzyć ciepły, spokojny nastrój sprzyjający relaksowi. Światło o temperaturze barwowej 2700 K jest też idealne do oświetlania domów.

 • Specjalna optyczna konstrukcja zapewnia skrzące się światło

  To wykonane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii LED, przezroczyste, dekoracyjne źródło światła o eleganckim kształcie emituje ciepłe, skrzące się światło, które tworzy przytulny nastrój w domu.

 • Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

  Dzięki wysokiej trwałości wynoszącej nawet 15 000 godzin nie musisz co chwila zmieniać źródeł światła i możesz cieszyć się idealnym oświetleniem przez ponad 15 lat.

 • Oszczędność pieniędzy i ochrona planety

  Technologia LED pozwala zaoszczędzić nawet 80% energii w stosunku do standardowych źródeł światła, dzięki czemu jej zakup nie tylko się zwraca, ale też umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy. Dodatkowo inwestując w technologię LED, przyczyniasz się do ochrony środowiska.

 • Idealne rozwiązanie do opraw dekoracyjnych

  Świeczki LED firmy Philips to nowoczesne oświetlenie, które idealnie sprawdza się w przypadku opraw dekoracyjnych takich jak żyrandole, wiatraki sufitowe, oświetlenie luster oraz latarnie.

 • Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Światło nie emituje promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego, przez co nie wytwarza też ciepła ani nie powoduje blaknięcia materiałów i przedmiotów.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też