LED

Źródło światła (przyciemniane)

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696481202/8718696481202_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Źródło światła (przyciemniane)

  Odpowiednie oświetlenie tworzy magię chwili

  Źródła światła LED firmy Philips z efektem przyciemnionego, ciepłego blasku stanowią nową jakość wśród tego typu przyciemnianych źródeł światła. Zapewniają one ciepły blask z możliwością przyciemniania do ciepłych tonów tradycyjnych żarówek. Pozwala to odejść od funkcjonalnego oświetlenia i stworzyć miły, przytulny nastrój. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Źródło światła (przyciemniane)

6 W (40 W), E27, Ciepły blask, Możliwość przyciemniania 8718696481202 Znajdź podobne produkty

Odpowiednie oświetlenie tworzy magię chwili

W miarę przyciemniania światło staje się coraz cieplejsze

 • Dowiedz się więcej na temat światła

  Dowiedz się więcej na temat światła

  Temperatura barwowa: światło może mieć rożną temperaturę barwową opisaną w Kelwinach (K). Żarówki o niskiej temperaturze barwowej dają ciepłe, kojące światło, natomiast żarówki o wyższej temperaturze barwowej dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Współczynnik oddawania barw CRI opisuje efekt działania źródła światła na wygląd kolorów. Naturalne światło słoneczne ma współczynnik CRI o wartości 100. Współczynniki CRI żarówek LED firmy są zawsze wyższe niż 80, co zapewnia prawdziwe, naturalne oddawanie kolorów.

 • Przyciemniony, ciepły blask

  Przyciemniony, ciepły blask

  To źródło światła z możliwością przyciemniania pozwala na zmianę ciepłego światła o temperaturze barwowej 2200 K na światło o temperaturze 2700 K. Im większe przyciemnienie, tym cieplejsze jest światło.

 • Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

  Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

  Dzięki wysokiej trwałości wynoszącej nawet 15 000 godzin nie musisz co chwila zmieniać źródeł światła i możesz cieszyć się idealnym oświetleniem przez ponad 15 lat.

 • Oszczędność pieniędzy i ochrona planety

  Oszczędność pieniędzy i ochrona planety

  Technologia LED pozwala zaoszczędzić nawet 80% energii w stosunku do standardowych źródeł światła, dzięki czemu jej zakup nie tylko się zwraca, ale też umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy. Dodatkowo inwestując w technologię LED, przyczyniasz się do ochrony środowiska.

 • Idealne do ogólnego oświetlenia pomieszczeń

  Idealne do ogólnego oświetlenia pomieszczeń

  Te standardowe źródła światła LED to nowoczesne oświetlenie do zastosowań w lampach stołowych, podłogowych i wiszących. Światło tego typu można też z powodzeniem stosować w kuchniach, przy wyspach kuchennych oraz w salonach i jadalniach.

 • Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Światło nie emituje promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego, przez co nie wytwarza też ciepła ani nie powoduje blaknięcia materiałów i przedmiotów.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też