Przełącznik dotykowy

  Przełącznik dotykowy

  Przywołaj ulubione aranżacje

  Philips hue Tap to pierwszy inteligentny, bezprzewodowy przełącznik, który umożliwia sterowanie żarówkami Philips hue za pomocą dotyku. Po podłączeniu go do mostka Philips hue możesz sterować 4 różnymi aranżacjami świetlnymi Philips hue bez konieczności używania urządzenia mobilnego.

 • Przywołaj ulubione aranżacje

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Przywołaj ulubione aranżacje

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Przywołaj ulubione aranżacje

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przywołaj ulubione aranżacje

Steruj za pomocą dotyku

 • 4 przyciski do aktywacji 4 różnych aranżacji

  Z wykorzystaniem przełącznika dotykowego Philips hue możesz zaprogramować 4 ulubione ustawienia oświetlenia Philips hue. Wybierz aranżację stworzoną przez siebie lub jedną z aranżacji stworzonych przez firmę Philips bądź zaprogramuj przycisk pozwalający wyłączyć wszystkie światła. Bez problemu możesz stworzyć własną konfigurację za pomocą aplikacji Philips hue. Wszystko zależy do Ciebie.

 • Umieść w dowolnym miejscu, w którym potrzebujesz przełącznika

  Przełącznik dotykowy Philips hue Tap można umieścić w dowolnym miejscu w domu — zamontować na ścianie przy drzwiach wejściowych, przy ulubionym fotelu lub nawet na stoliku nocnym. Przełącznik dotykowy Philips hue Tap sprawia, że funkcjonalne i zintegrowane oświetlenie do codziennego użytku jest jeszcze bardziej praktyczne. Dzięki temu, że jest to rozwiązanie bezprzewodowe, możesz umieścić przełącznik w dowolnym miejscu, używając śrub lub taśmy samoprzylepnej znajdującej się na spodzie przełącznika.

 • Bezprzewodowy przełącznik i pilot zdalnego sterowania w jednym

  Przełącznik Philips hue Tap sprawia, że ulubione aranżacje są zawsze pod ręką. Przełącznik można wykręcić z tylnej płytki w celu wygodnego używania jako pilota zdalnego sterownia.

 • Energia kinetyczna — nie wymaga baterii

  Przełącznik Philips hue Tap wykorzystuje energię kinetyczną i jest zasilany przez dotyk. Żadne baterie nie są potrzebne. Oznacza to, że zużycie energii przełącznika Philips hue Tap wynosi zero watów — jest inteligentniejszy, bardziej ekologiczny, bezproblemowy i nie wymaga baterii.

 • Podłącz nawet 50 żarówek Philips hue

  Do mostka Philips hue (niedołączony do zestawu) można podłączyć maksymalnie 50 żarówek i 10 akcesoriów. Wystarczy zacząć od dowolnego z dostępnych zestawów startowych lub oddzielnego mostka i dodawać kolejne produkty Philips hue. Następnie można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki intuicyjnej aplikacji Philips hue. System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produktach Philips hue — bezpośrednio i bez problemu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też