Regulator przyciemniania

  Regulator przyciemniania

  Najszybszy sposób na przyciemnienie oświetlenia hue

  Regulator przyciemniania Philips hue to zasilany bateryjnie przełącznik do systemu Philips hue. Podłącz go do mostka Philips hue, skonfiguruj za pomocą aplikacji i steruj ulubioną aranżacją Philips hue, nie używając urządzenia przenośnego.

 • Najszybszy sposób na przyciemnienie oświetlenia hue

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Najszybszy sposób na przyciemnienie oświetlenia hue

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Najszybszy sposób na przyciemnienie oświetlenia hue

Z dowolnego miejsca

 • Przyciemnij oświetlenie Philips hue

  Połącz regulator przyciemniania Philips hue z mostkiem Philips hue, skonfiguruj go za pomocą aplikacji i steruj ulubioną aranżacją Philips hue, nie używając urządzenia przenośnego. Możesz włączyć lub wyłączyć oświetlenie lub płynnie przyciemnić ulubioną aranżację do odpowiedniej jasności.

 • Umieść w dowolnym miejscu, w którym potrzebujesz przełącznika

  Zasilany bateryjnie regulator przyciemniania hue może być używany jak zwykły wyłącznik światła. Można umieścić regulator w dowolnym miejscu, używając wkrętów lub taśmy samoprzylepnej znajdującej się na spodzie urządzenia. Instalacja jest szybka i łatwa, bez przewodów i kłopotów.

 • Bezprzewodowy przełącznik i pilot zdalnego sterowania w jednym

  Przełącznik jest magnetyczny i można go zdjąć z tylnej płytki. Dzięki temu można używać przełącznika Philips hue jako pilota zdalnego sterownia dla oświetlenia znajdującego się w promieniu 12 metrów.

 • Zasilanie bateryjne umożliwia łatwe umieszczenie w domu

  Regulator przyciemniania Philips hue jest zasilany bateryjne, więc jego konfiguracja jest szybka i łatwa.

 • Podłącz nawet 50 żarówek Philips hue

  Do mostka Philips hue (niedołączony do zestawu) można podłączyć maksymalnie 50 żarówek i 10 akcesoriów. Wystarczy zacząć od dowolnego z dostępnych zestawów startowych lub oddzielnego mostka i dodawać kolejne produkty Philips hue. Następnie można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki intuicyjnej aplikacji Philips hue. System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produktach Philips hue — bezpośrednio i bez problemu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też