Mostek

  Mostek

  Nieograniczone możliwości

  Zacznij przygodę z mostkiem Philips hue i stwórz własny system Philips hue — dokładnie taki, jak zechcesz.

 • Nieograniczone możliwości

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Nieograniczone możliwości

 • Uwolnij swoją wyobraźnię i stwórz własny system Philips hue

  Uwolnij swoją wyobraźnię i stwórz własny system Philips hue

  Mostek Philips hue to wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia własnego systemu Philips hue. Jest on „mózgiem” całej operacji, który umożliwia sterowanie wszystkimi produktami Philips hue za pomocą aplikacji Philips hue. Po zainstalowaniu mostka Philips hue i pobraniu aplikacji Philips hue do urządzenia przenośnego można uwolnić swoją wyobraźnię i stworzyć własny system!

 • Zainstaluj w domu dowolne rozwiązania Philips hue

  Zainstaluj w domu dowolne rozwiązania Philips hue

  Wybierz dowolne produkty Philips hue i podłącz je do mostka Philips hue. Mostek Philips hue jest w stanie obsłużyć nawet 50 żarówek, więc możesz zainstalować rozwiązania hue w całym domu!

 • Steruj oświetleniem w wybrany sposób

  Steruj oświetleniem w wybrany sposób

  System Philips hue umożliwia też podłączenie maksymalnie 10 akcesoriów, co pozwala jeszcze lepiej wykorzystać możliwości oświetlenia połączonego.

 • Podłącz nawet 50 żarówek Philips hue

  Podłącz nawet 50 żarówek Philips hue

  Do mostka Philips hue (w zestawie) można podłączyć do 50 żarówek i 10 sterowników. Następnie można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki intuicyjnej aplikacji Philips hue. System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produktach Philips hue — bezpośrednio i bez problemu.

 • Odkryj funkcje Apple HomeKit dla produktów Philips hue

  Odkryj funkcje Apple HomeKit dla produktów Philips hue

  Mostek Philips hue jest zgodny z technologią Apple HomeKit. Korzystając z aplikacji Siri, włącz lub przyciemnij światła bądź przywołaj ustawienia bez dotykania choćby jednego przycisku. Za pomocą aplikacji innych firm możesz nawet powiązać oświetlenie z innymi urządzeniami obsługującymi technologię Apple HomeKit.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też