Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696525678/8718696525678_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Świeczka

  Odpowiednie oświetlenie tworzy magię chwili

  Świetlówki Philips LED z efektem przyciemnionego, ciepłego blasku stanowią nową jakość wśród tego typu przyciemnianych źródeł światła. W przeciwieństwie do standardowych źródeł światła LED te świetlówki firmy Philips zapewniają ciepły blask z możliwością przyciemniania oraz znajomy kształt źródła światła. To pozwala odejść od funkcjonalnego oświetlenia i stworzyć miły, przytulny nastrój. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Świeczka

4 W (25 W), B22, Ciepły blask, WarmGlow, możliwość przyciemniania 8718696525678 Znajdź podobne produkty

Odpowiednie oświetlenie tworzy magię chwili

W miarę przyciemniania światło staje się coraz cieplejsze

 • Nowa jakość przyciemniania — stwórz relaksujący nastrój

  Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Źródła światła o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, a źródła światła o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło.

 • Skrzące się światło tworzy ciepły i miły nastrój

  Specjalna optyczna konstrukcja zapewnia skrzące się światło

 • Wysoki współczynnik oddawania barw (CRI > 80) zapewnia żywe kolory

  Wskaźnik oddawania barw (CRI) opisuje wpływ źródła światła na wygląd kolorów. Wskaźnik CRI naturalnego światła na zewnątrz wynosi 100 — jest to standard, z którym porównujemy wszelkie inne źródła światła. Wskaźnik CRI źródeł światła LED firmy Philips jest zawsze wyższy niż 80, a więc zbliżony do wartości, jaką ma światło słoneczne, dzięki czemu źródła światła LED wiernie i naturalnie oddają kolory.

 • Doskonale sprawdzą się w żyrandolu

  Znajome kształty idealnie pasują do Twoich lamp: zachowaliśmy kształt i wygląd tradycyjnej żarówki.

 • Natychmiastowe oświetlenie po włączeniu

  Nie trzeba czekać. Źródła światła LED firmy Philips zapewniają maksymalną jasność natychmiast po włączeniu.

 • Im większe ściemnienie, tym cieplejsze oświetlenie

  W przeciwieństwie do innych świetlówek LED nowe źródła światła WarmGlow o znajomym kształcie umożliwiają idealne, ciepłe przyciemnienie, co pozwala odejść od codziennego funkcjonalnego oświetlenia i stworzyć miły, przytulny nastrój. W miarę przyciemniania światło staje się coraz cieplejsze i zmniejsza się jego moc. Teraz można przystosować pokój do różnych zadań i mieć pewność, że światło zawsze będzie odpowiednie.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też