Białe nastrojowe światło

  Białe nastrojowe światło

  Rozświetl swoje chwile

  Zacznij od zestawu startowego Philips hue zapewniającego białe nastrojowe światło. Poczujesz się lepiej dzięki naturalnemu światłu o każdej porze dnia — od świtu do zmierzchu. Możesz sterować produktem za pomocą urządzenia przenośnego lub dołączonego przełącznika bezprzewodowego, a także podłączyć do urządzeń noszonych na ciele. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Hue Białe nastrojowe światło

Zestaw startowy, E27, 9, 5 W 8718696548752 Znajdź podobne produkty

Rozświetl swoje chwile

Od świtu do zmierzchu

 • Od ciepłego, białego światła po chłodne, jasne światło dzienne

  Stwórz nastrój odpowiedni do danej chwili dzięki pięknemu, naturalnemu białemu światłu. Skorzystaj z aplikacji, aby wybrać dowolny odcień białego światła — od chłodnego, pobudzającego światła dziennego aż po ciepłą, relaksującą biel. Przejmij kontrolę i wybierz nastrój. Nie za jasno. Nie za ciemno. Po prostu idealnie.

 • Nabieraj sił, koncentruj się, czytaj i relaksuj się z odpowiednim oświetleniem

  Światło wpływa na nasz nastrój, zachowanie, czujność i codzienne czynności. Za pomocą aplikacji możesz ustawić oświetlenie optymalne w danej chwili. Philips hue pomaga nabierać sił, koncentrować się, czytać i relaksować się. Zmień swoje codzienne czynności w chwile pełne przyjemności. Poczuj się inaczej. Poczuj się lepiej.

 • Przebudź się łagodnie w czasie własnego wschodu słońca

  Ułatw sobie poranne wstawanie i budź się każdego dnia w delikatny i naturalny sposób. Oświetlenie Philips hue pomaga w przyjemnym wstawaniu z łóżka. Stopniowo zwiększająca się intensywność światła zapewnia wrażenie naturalnego budzenia się przy świetle słonecznym zamiast nieprzyjemnego budzenia się przy dźwięku budzika.

 • Steruj oświetleniem w wybrany sposób

  Podłącz oświetlenie Philips hue do mostka i zacznij odkrywać niezliczone możliwości. Steruj oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu przez aplikację Philips hue lub dodaj do systemu przełączniki włączające oświetlenie. Ustawiaj wyłączniki czasowe, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips hue.

 • Sterowanie za pomocą dołączonego bezprzewodowego regulatora przyciemniania Philips hue

  Steruj oświetleniem Philips hue bez użycia smartfona lub tabletu. Za pomocą dołączonego przełącznika bezprzewodowego można włączać i wyłączać oświetlenie, przełączać między 4 zaprogramowanymi ustawieniami oświetlenia i przyciemnić światło do odpowiedniego poziomu. Za pomocą aplikacji Philips hue można skonfigurować przełącznik oraz dodać ulubione aranżacje Philips hue. Montaż jest szybki, prosty i bezproblemowy. Wystarczy zamocować przełącznik w dowolnym miejscu za pomocą wkrętów lub taśmy samoprzylepnej znajdującej się z tyłu urządzenia.

 • Możliwość podłączenia do urządzeń noszonych na ciele

  Podłącz Philips hue do urządzeń noszonych na ciele i odblokuj funkcje, które pomogą Ci w codziennym życiu. Philips hue można już połączyć z zegarkiem Apple Watch, urządzeniami do noszenia z systemem Android, Pebble oraz różnymi popularnymi monitorami aktywności, takimi jak Fitbit i Jawbone, przez platformę IFTTT. Umożliwia to włączanie oświetlenia automatycznie w momencie budzenia się lub po wyznaczonej liczbie godzin snu.

 • Zgodność z technologią Apple HomeKit oraz współpraca z Nest

  Oświetlenie Philips hue łączy się z innymi markami i produktami, aby przenieść domowe rozwiązania technologiczne na nowy poziom. Friends of hue współpracują ze sobą w domu, aby żyło się wygodniej. Oświetlenie Philips hue jest zgodne z technologią Apple HomeKit. Korzystając z aplikacji Siri, można włączyć światła lub przywołać ustawienia bez dotykania choćby jednego przycisku. Za pomocą aplikacji innych firm można nawet powiązać oświetlenie z innymi urządzeniami obsługującymi technologię Apple HomeKit. Oświetlenie Philips hue współpracuje też z rozwiązaniami firmy Nest, aby Twój dom stał się wygodniejszy i bardziej funkcjonalny, gdziekolwiek jesteś.

 • Podłącz nawet 50 żarówek Philips hue

  Do mostka Philips hue (w zestawie) można podłączyć maksymalnie 50 żarówek i 7 regulatorów przyciemniania hue. Wystarczy zacząć od dowolnego z dostępnych zestawów startowych i dodawać kolejne produkty Philips hue. Następnie można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki intuicyjnej aplikacji Philips hue w urządzeniach przenośnych z systemami iOS i Android. System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie Philips hue — bezpośrednio i bez problemu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też