Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696562703/8718696562703_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Reflektor

  To wnętrze stanowi różnicę

  Ten reflektor LED o pięknym kształcie i znajomych wymiarach jest doskonałym, przyjaznym środowisku zamiennikiem dla tradycyjnych reflektorów halogenowych. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Reflektor

3, 5 W (35 W), GU10, Chłodna biel, Bez możliwości przyciemniania 8718696562703 Znajdź podobne produkty

To wnętrze stanowi różnicę

Doskonały zamiennik dla reflektora halogenowego

 • Dowiedz się więcej na temat światła

  Temperatura barwowa: światło może mieć rożną temperaturę barwową opisaną w Kelwinach (K). Żarówki o niskiej temperaturze barwowej dają ciepłe, kojące światło, natomiast żarówki o wyższej temperaturze barwowej dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Współczynnik oddawania barw CRI opisuje efekt działania źródła światła na wygląd kolorów. Naturalne światło słoneczne ma współczynnik CRI o wartości 100. Współczynniki CRI żarówek LED firmy są zawsze wyższe niż 80, co zapewnia prawdziwe, naturalne oddawanie kolorów.

 • Chłodne białe światło

  To źródło światła ma temperaturę barwową 4000 K, dzięki czemu zapewnia chłodne, pobudzające oświetlenie, które jest doskonałe do stworzenia miłego nastroju odpowiedniego do podejmowania gości lub spędzania czasu z książką.

 • Efekt światła wielokierunkowego

  Ta innowacyjna soczewka zapewnia wielokierunkowe oświetlenie i zapobiega powstawaniu cieni występujących zwykle na krawędzi wiązki światła. Efekt? Naturalne, ciepłe, białe światło wszędzie wokół.

 • Kształt i rozmiary podobne do reflektora halogenowego

  Ten nowoczesny reflektor LED o pięknym kształcie i znajomych wymiarach jest doskonałym, przyjaznym środowisku zamiennikiem dla tradycyjnych reflektorów halogenowych.

 • Wysoka trwałość — nawet 15 lat

  Okres eksploatacji wynoszący 15 000 godzin pozwala uniknąć problemów związanych z częstą wymianą żarówek i cieszyć się doskonałym oświetleniem nawet przez 15 lat.

 • Przyjazne dla Twojego portfela oraz całej planety

  Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się po upływie roku i pozwoli oszczędzać pieniądze. Produkty te są również przyjazne dla środowiska.

 • Idealne do oświetlenia akcentowego

  Nowoczesne oświetlenie z szeroką wiązką światła (36 stopni) — ten reflektor LED może być używany do oświetlenia akcentowego oraz ogólnego. Może być stosowany w obudowach wpuszczanych i oprawach szynowych, dzięki czemu doskonale nadaje się do oświetlenia kuchni, wysp kuchennych, salonów i jadalni.

 • Nie emituje promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Światło nie zawiera składowej podczerwonej (dzięki czemu nie jest emitowane ciepło) oraz składowej ultrafioletowej. Dzięki tym dwóm cechom oświetlenie tego typu nie powoduje blaknięcia tkanin i innych przedmiotów.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też