Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696580653/8718696580653_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Świeczka (przyciemniana)

  Odpowiednie oświetlenie tworzy magię chwili

  Świetlówki Philips LED z efektem przyciemnionego, ciepłego blasku stanowią nową jakość wśród tego typu przyciemnianych źródeł światła. W przeciwieństwie do standardowych źródeł światła LED te świetlówki firmy Philips zapewniają ciepły blask oraz znajomy kształt źródła światła. To pozwala odejść od codziennego funkcjonalnego oświetlenia i stworzyć miły, przytulny nastrój. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

NOWOŚĆ

LED Świeczka (przyciemniana)

8 W (60 W), E14, Ciepły blask 8718696580653 Znajdź podobne produkty

Odpowiednie oświetlenie tworzy magię chwili

W miarę przyciemniania światło staje się coraz cieplejsze

 • Natychmiastowe oświetlenie po włączeniu

  Nie trzeba czekać. Źródła światła LED firmy Philips zapewniają maksymalną jasność natychmiast po włączeniu.

 • Wysoki współczynnik oddawania barw (CRI > 80) zapewnia żywe kolory

  Wskaźnik oddawania barw (CRI) opisuje wpływ źródła światła na wygląd kolorów. Wskaźnik CRI naturalnego światła na zewnątrz wynosi 100 — jest to standard, z którym porównujemy wszelkie inne źródła światła. Wskaźnik CRI źródeł światła LED firmy Philips jest zawsze wyższy niż 80, a więc zbliżony do wartości, jaką ma światło słoneczne, dzięki czemu źródła światła LED wiernie i naturalnie oddają kolory.

 • Idealne dopasowanie, wysoka jakość wykończenia

  Znajome kształty idealnie pasują do Twoich lamp: zachowaliśmy kształt i wygląd tradycyjnej żarówki.

 • Im większe ściemnienie, tym cieplejsze oświetlenie

  W przeciwieństwie do innych świetlówek LED nowe źródła światła WarmGlow o znajomym kształcie umożliwiają idealne, ciepłe przyciemnienie, co pozwala odejść od codziennego funkcjonalnego oświetlenia i stworzyć miły, przytulny nastrój. W miarę przyciemniania światło staje się coraz cieplejsze i zmniejsza się jego moc. Teraz można przystosować pokój do różnych zadań i mieć pewność, że światło zawsze będzie odpowiednie.

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Zaoszczędź nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się po upływie roku i pozwoli oszczędzać pieniądze. Zmniejsz swój rachunek za prąd i zacznij oszczędzać już teraz.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też