-

Czujnik ruchu

  -

  Czujnik ruchu

  Włączanie świateł

  Dodaj czujnik ruchu do systemu Philips hue, aby zapewnić sobie wygodę i spokój, a dodatkowo zaoszczędzić energię. Czujnik jest bezprzewodowy i zasilany na baterie, więc można umieścić go w dowolnym miejscu w domu. Łatwo go skonfigurować za pomocą aplikacji Philips hue. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Włączanie świateł

uruchamiane po wykryciu ruchu

 • Włącza żarówki hue po wykryciu ruchu

  Dodaj czujnik ruchu Philips hue do mostka Philips hue za pomocą aplikacji Philips hue, a żarówki Philips hue będą włączać się automatycznie, kiedy tylko wejdziesz do pomieszczenia. Idealne rozwiązanie do \łazienki, przedpokoju, piwnicy lub garażu. W aplikacji możesz wybrać, która aranżacja lub ustawienie oświetlenia ma zostać włączone po wykryciu ruchu. Kiedy czujnik przestanie wykrywać ruch, światła automatycznie zgasną.

 • Automatycznie włącza łagodne światło nocne

  Produkt umożliwia skonfigurowanie innych ustawień w zależności od pory. W ciągu dnia czujnik może zapalać jasne, białe światło, aby zapewnić lepszą widoczność. W nocy może włączać łagodne światło nocne, kiedy Ty lub Twoje dziecko wstaniecie z łózka. To umożliwi poruszanie się w ciemności, bez budzenia przy tym pozostałych członków rodziny.

 • Podłącz nawet 50 żarówek Philips hue

  Do mostka Philips hue (niedołączony do zestawu) można podłączyć maksymalnie 50 żarówek i różnych akcesoriów. Wystarczy zacząć od dowolnego z dostępnych zestawów startowych lub pojedynczego mostka i dodawać kolejne produkty Philips hue. Następnie można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki aplikacji Philips hue dla systemów iOS i Android. System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie Philips hue — bezpośrednio i bez problemu.

 • Włącza światła tylko wtedy, gdy są potrzebne

  Dzięki zintegrowanemu czujnikowi światła, oświetlenie włącza się tylko w odpowiednich momentach. Czułość wykrywania światła można łatwo zmienić w aplikacji Philips hue, tak aby czujnik uruchamiał się tylko wtedy, kiedy będziesz potrzebować tej odrobiny dodatkowego światła. Czujnik ruchu pomaga oszczędzać energię, automatycznie wyłączając światła w nieużywanych strefach. Kiedy czujnik przestanie wykrywać ruch, światła zostaną najpierw przyciemnione, a następnie automatycznie wyłączą się po wybranym czasie.

 • Bez przewodów, więc można umieścić go w dowolnym miejscu w domu

  Czujnik ruchu jest zasilany bateryjnie, a więc całkowicie bezprzewodowy i łatwy do zainstalowania w dowolnym miejscu w domu. Konfiguracja zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy umieścić go na półce lub stoliku albo zamocować do ściany lub sufitu za pomocą dołączonej śruby. Można go nawet przymocować do metalowych powierzchni przy użyciu magnesu. Kąt wykrywania można dostosować, obracając czujnik w odpowiednim kierunku.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też