Niezbadane

Monitor 3D

  Monitor 3D

  Ciesz się niesamowitym obrazem 3D

  Zaprezentuj stworzone przez siebie efektowne treści na trójwymiarowym ekranie stereoskopowym. Publiczność będzie zachwycona wspaniałą jakością obrazu i niesamowitą głębią bez konieczności zakładania specjalnych okularów. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Monitor 3D

132 cm (52"), Stereoskopowy monitor 3D, Full HD BDL5231VS/00 Znajdź podobne produkty

Ciesz się niesamowitym obrazem 3D

dzięki monitorowi LCD 132 cm (52") 3D

 • Stereoskopowy monitor 3D

  Stereoskopowy monitor 3D

  Niesamowite wrażenia 3D bez potrzeby korzystania ze specjalnych okularów dzięki stereoskopowemu efektowi 3D. Wykorzystana technologia elementów dwuwypukłych zapewnia doskonałą wyrazistość i głębię, sprawiając, że wrażenia 3D są jeszcze naturalniejsze i przyjemniejsze.

 • Ekran LCD Full HD 1920x1080p

  Wyświetlacz ten wyświetla obraz z rozdzielczością zwaną Full HD. Najnowocześniejsza technologia ekranów LCD umożliwia wyświetlanie obrazu panoramicznego wysokiej rozdzielczości (1080 progresywnych linii po 1920 pikseli każda), co pozwala uzyskać najwyższą jakości obrazu z dowolnego sygnału wejściowego w formacie HD do 1080 linii. Obraz jest czysty, bez migotania, ma optymalną jasność i rewelacyjne kolory. Żywy i ostry obraz zapewnia niezapomniane wrażenia podczas oglądania.

 • Wąska konstrukcja zapewnia elegancki wygląd

  Wąska konstrukcja wyświetlacza do publicznych prezentacji zapewnia elegancki wygląd doskonale pasujący do otoczenia. Ponadto konstrukcja ta jest idealna w przypadku mozaiki z wielu obrazów wideo.

 • Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 • Zaawansowana funkcja zapobiegająca efektowi poświaty obrazu

  Wyświetlanie statycznych obrazów na ekranie przez dłuższy czas może spowodować wyświetlanie „widmowego” obrazu na wyświetlaczu LCD. Taki obraz nie jest wyświetlany na ekranie na stałe, jednak należy temu zapobiegać, zwłaszcza w miejscach, gdzie obraz wyświetlany jest bez przerwy.

 • Zgodność z normą RoHS zapewniona w trosce o środowisko naturalne

  Produkty firmy Philips zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami określonymi w dyrektywie dotyczącej ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS), które ograniczają możliwość użycia ołowiu i innych toksycznych substancji szkodliwych dla zdrowia oraz środowiska.

 • Funkcjonalna komora w tylnej obudowie umożliwia umieszczenie małego komputera

  Profesjonalne komputery są często częścią publicznych instalacji informacyjno-reklamowych. Ich zaletą jest większa głębia przekazu, ale niestety wiąże się z nimi konieczność montowania dodatkowych kabli. Ten wyświetlacz ma wbudowaną funkcjonalną komorę w tylnej obudowie, pasującą do większości małych komputerów. Dodatkowo zawiera również rozwiązania redukujące liczbę przewodów.

 • Wysoka jasność gwarantuje bardziej wyraźny obraz

  Ciesz się bardziej wyraźnym obrazem w mocno oświetlonych miejscach dzięki panelowi o jasności 700 nitów. W miejscach nienarażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ale jaśniejszych niż zazwyczaj, obraz jest optymalizowany i cechuje się wyższą jakością.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też